باید ها و نباید های نیم سال دوم را بشناسید

باید ها و نباید های نیم سال دوم را بشناسید

باید ها و نباید های نیم سال دوم را بشناسید

این موضوع حقیقت دارد که در نیم سال دوم رتبه ها جا به جا می شوند؛ یعنی بسیاری از دانش آموزان در پایان، می توانند نتایجی بهتر از آن چه تصور می کردند به دست آورند.

در نیم سال دوم، تمام دانش آموزان با بررسی موفقیت های خود در نیم سال اول و نقاط قوت پایدار و در کنار آن با بررسی نقاط ضعف خود می توانند با استراتژی خوب به موفقیت های بهتری دست یابند.

برای آماده تر شدن بهتر در نیم سال دوم ابتدا لازم است هر کس با ابزار های مختلف، توانایی ها و نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کند.

این روز ها فرصت مناسبی است که با تحلیل عملکرد خود و کشف نقاط قوت و ضعف و تفکر روی عوامل ایجاد نقاط قوت، مناسب ترین راهکار ها را بیابیم؛

روش هایی را که برای مطالعه به کار برده ایم در کدام درس ها بهتر جواب داده و این روش ها برای کدام درس های دیگر نیز کاربرد دارد و استفاده از کدام منابع مطالعاتی و نیز کار کردن بر روی کدام تیپ سؤالات تأثیر بیش تری در بهبود وضعیت ما دارد و… .

این زمان را مغتنم بشمارید و با شناخت درست بهترین ابزار های افزایش خود آگاهی، پس از تحلیل دقیق کارکرد گذشته ی خود، خوب فکر کنید.

این پست چقدر براتون مفید بود؟

میانگین امتیاز ها: / ۵. تعداد رای ها:

آیا سوالی در مورد این مطلب دارین؟

هر سوالی در مورد این پست دارین در بخش کامنت ها بپرسین، مشاورین دانشجوی پزشکی مکتبستان در کوتاهترین زمان پاسخ میدن.مشاوره کنکور
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هدیه مکتبستان برای کنکوریها

فیلم تدریس ۱۵% مباحث کنکور۹۹
(!کاملا رایگان)
دریافت رایگان پکیج
close-link
دریافت لینک دانلود