آزمون قلم چی | راه های افزایش تراز قلمچی در ۱ ماه + تحلیل آزمون های قلم چی

چرا باید در آزمون های آزمایشی قلم چی شرکت کنیم؟

آزمون قلم چی

آزمون  قلم چی – فرصتی برای افزایش تراز

سلام به همه­ی مکتبستانی های عزیز, به ویژه داوطلبین عزیز کنکور ۱۴۰۰ در رشته های مختلف. حتما همه شما هم موافق هستید که سال هاست که اولین چیزی که با شنیدن آزمون آزمایشی در ذهن کنکوری ها تداعی می شود نام آزمون قلم چی است !

قلم چی یک آزمون آزمایشی تمام عیار با قدمتی نزدیک به قدمت کنکور است. تو این مقاله به صورت دقیق و جامع به تحلیل آزمون های کانون فرهنگی آموزش یا همان قلم چی می­پردازیم. البته در ادامه در مورد راز بزرگ افزایش تراز آزمون های قلم چی و عواملی که منجر به موفقیت و پیشرفت گام به گام جهت رسیده به رشته مورد علاقه ما می شود نیز به صورت کامل  بحث می کنیم.

این روزها خیلی از دانش آموزان و داوطلبین کنکور درباره آزمون های آزمایشی قلمچی،  سنجش, گاج و دیگر موسسات آموزشی از مکتبستان میپرسند و نیازمند اطلاعاتی دقیقی درباره این موسسات پیش از ثبت نام در کلاس ها یا آزمون های آزمایشی می باشند. بر همین اساس امروز درباره کانون فرهنگی آموزش قلم چی و ویژگی های مثبت و منفی آن با شما صحبت می کنیم.

موسسه آموزشی قلم چی، در سال ۱۳۷۲ در شهر تهران توسط کاظم قلم چی افتتاح شد و به طور رسمی کار خودش را شروع کرد.

این موسسه به عنوان نخستین ایده پرداز در برگذاری آزمون های آزمایشی هماهنگ کشوری شناخته می شود و دارای نوآوری های آموزشی گوناگونی برای کنکوری ها و داوطلبین مقاطع مختلف می باشد.

قطعا یکی از مهمترین ویژگی های موسسه قلم چی سابقه بسیار بالای آن و تداوم عملکرد این موسسه در طول سالیان متوالی می باشد که به شدت بر ارزش و اعتبار این مجموعه افزوده است.

 

ما در این پست دو هدف در مورد آزمون های آزمایشی قلم چی داریم:

تو این پست قراره به کنکوری های ۱۴۰۰ و کنکوری های ۱۴۰۱ بگیم که آزمون های آزمایشی قلم چی چه ویژگی هایی داره و چرا داوطلبین باید تو این آزمون­ها شرکت کنن.

تیم مشاوره مکتبستان که متشکل از دانشجویان پزشکی و دندان پزشکی می باشد سعی کرده تا بدون هیچ گونه غرض ورزی و به صورت کاملا منصفانه تجارب خودش درباره آزمون های کانون فرهنگی آموزش رو در اختیار شما بذاره و شما رو راهنمایی کنه تا به دید دقیقی برسین و بتونین انتخاب صحیحی برای پیشرفت و موفقیت خودتون در کنکور سراسری داشته باشین.

برنامه آزمون های قلمچی 94

۱- تحلیل ویژگی های آزمون­های قلم چی

۲- آموزش رازهای افزایش تراز قلم چی

 

تحلیل آزمون های قلم چی:

خوب در این مقاله سعی میکنیم تا بدون هیچ گونه جانبداری ویژگی های مثبت و بارز آزمون های قلم چی رو برای شما بیان کنیم و در عین حال نقاط منفی و ضعف این موسسه از دید دانش آموزان مختلف در گروه های ترازی گوناگون رو برای شما به اشتراک بذاریم.

 

ویژگی مثبت آزمون های قلم چی از دید مکتبستان

قبل از تحلیل کلی آزمون­های قلم چی باید گفت که با توجه به برنامه ریزی مناسب و دقیق این موسسه، داوطلبین مقاطع دهم, یازدهم و دوازدهم  همواره نخستین انتخاب خود را کانون فرهنگی آموزش در نظر میگیرند و بر همین اساس جامعه آماری آزمون های قلم چی همواره اختلاف بسیار بالایی با دیگر موسسات دارد و با توجه به اهمیت شبیه سازی آزمون های آزمایشی با کنکور, این نکته منجر به این تصمیم می شود که بدون در نظر گرفتن عوامل دیگر, آزمون های این موسسه را جهت سنجش وضعیت علمی خود انتخاب کنیم.

 

  • برنامه ریزی مناسب : مهم ترین ویژگی مثبت کانون قلمچی برنامه راهبردی آن است که خیال شما را از بابت یک سال تحصیلی کاملا راحت می کند. این برنامه ریزی به نحوی است که کلیه مطالب تا روز کنکور حد اقل دو بار مطالعه و مرور می گردد. در بین آزمون های رایج در کشور بدون شک کانون فرهنگی آموزش قلم چی بهترین برنامه ریزی تحصیلی و مشاوره ای را دارد. از مهم ترین مزایای برنامه قلمچی تطابق اون با برنامه مدارس است. برنامه ریزی قلم چی همواره به نحوی می باشد که دانش آموزان امکان انتخاب هر یک از سه مقطع را داشته باشد و با توجه به مطالبی که مطالعه می کند, کیفیت عملکرد خود را مورد سنجش قرار دهد.

 

  • جامعه آماری : همانطور که در ابتدای بحث نیز اشاره کردیم, کانون فرهنگی آموزش قلم چی بیشترین جامعه آماری را از لحاظ تعداد شرکت کنندگان در بین موسسات آموزشی دیگری که اقدام به برگذاری کنکورهای آزمایشی می نمایند دارد و این جامعه آماری بالا هم انگیزه بیشتری به شما می دهد و هم سطح شما را بهتر ارزیابی می کند و می تواند با شبیه سازی و تقریب مناسب تری جایگاه و وضعیت شما را برای خودتان و خانواده شما مشخص کند.

 

  • ایستگاه های جبرانی : بر خلاف آزمون های آزمایشی گزینه ۲, فاصله بین آزمون های آزمایشی قلم چی دو هفته ای می باشد و این فاصله دو هفته ای کمک زیادی به شما می کند تا برنامه ریزی صحیح تری داشته باشید و اگر در یک آزمون کم کاری داشته باشید فرصت برای اصلاح مجدد و جبران را داشته باشید. همواره ایستگاه های جبرانی نقش ویژه ای در برنامه راهبردی آزمون های قلم چی داشته اند و بر همین اساس تنظیم برنامه به صورتموازی و همسو با برنامه کلاس های خصوصی یا مدرسه برای داوطلبین و دانش آموزان بسیار ساده می باشد.
ویژگیهای برنامه ریزی کانون قلمچی

 

  •  وب سایت آموزشی قلم چی : سایت قلمچی یکی از قدرتمندترین سایت های آزمون های آزمایشی نسبت به موسسات دیگر می باشد و در طول سال تحصیلی در حوزه های بسیار متفاوتی میتواند کمک زیادی به شما بکند و نیاز های علمی و مشاوره ای شما را بر طف سازد. در اداه ی این مقاله پیرامون وب سایت موسسه قلمچی صحبت خواهیم کرد.

 

  • پشتیبان های قلمچی در طول سال تحصیلی اطلاع رسانی خوبی برای شما خواهند داشت و کمک زیادی به شما می کنند. تیم مشاوره و پشتیبانی قلم چی متشکل از دانشجویان برتر رشته های مختلف دانشگاهی می باشد که همگی روزی دانش آموختهی کانون فرهنگی آموزش بودند و با اطلاعاتی که از شرایط هر رشته دارند تا روز کنکور در کنار دانش آموزان هستند و به پرسش های آن ها پاسخ می دهند.

 

ویژگی منفی آزمون های قلم چی از دید مکتبستان

  •  سطح سوالات : دشواری سطح سوالات قلمچی اغلب فاصله زیادی با کنکور سراسری دارد و معمولا تشابه بین سوالات قلمچی و سوالات کنکور قدری زیاد است. این امر در صورت کنترل نشدن می تواند به شدت موجب نگرانی و استرس داوطلبین نسبت به شرایط تحصیلی خودشان بشود.

 

  •  شهریه آزمون ها : همواره شهریه کانون قلم چی نسبت به موسسات دیگری که اقدام به برگذاری آزمون های آزمایشی می نمایند قدری بیشتر است و دلیل این افزایش قیمت خدمات کوناگونی می باشد که قلم چی ارائه می دهد.

 

  • تاکید بر خرید کتاب : تاکید های همیشگی قلمچی بر خرید کتاب های خودش و طرح سال از کتاب های قلم چی در هر آزمون نیز قدری جنبه منفی برای دانش آموزان دارد  و در عین حال که موجب نا امیدی و کسلی دانش آموز می گردد تا حدود زیادی به اعتبار موسسه بزرگ قلم چی نیز لطمه وارد می کند.
گفتکو و تبادل نظر در رابطه با آزمون 25 بهمن 92 قلم چی

 

تحلیل سایت قلم چی

تحلیل وب سایت آموزشی و جامع قلمچی :

خدمات سایت قلمچی بسیار غنی است. انتشار بی شمار مقاله کنکوری ، فیلم های آموزشی کنکوری ، کارنامه سال های گذشته، مطالب انگیزشی، پیش بینی رتبه و بسیاری موارد دیگر در “سایت قلم چی کمک بسیار زیادی به دانش آموزان می کند.

در این وب سایت شیوه های متفاوت برای مطالعه و رور هر درس قرار گرفته و همچنین به تازگی فیلم های اموزشی نیز به صورت زنده و آفلاین برای استفاده داوطلبین در این سایت قرار می گیرد. بر همین اساس میتوان از وب سایت موسسه قلم چی به عنوان اولین راه حل در برطرف کردن مشکلات مهارتی و علمی نام برد.

 

آزمون قلم چی

تحلیل کارنامه آزمون های آموزشی و جامع قلمچی

کارنامه قلمچی معمولا عصر همان آزمون منتشر می شود و یکی از کامل ترین کارنامه های موجود در کشور می باشد.

قلم چی پس از هر آزمون حدود ۶ تا ۷ کارنامه علمی و مشاوره ای برای دانش آموز تنظیم میکند که توسط پشتیبان وی به صورت دقیق مورد بررسی قرار میگیرد.

کارنامه آزمون ها شامل مهم ترین مواردی است که شما برای برنامه ریزی صحیح به آن نیاز دارید. با بررسی این کارنامه ها که در بخش جعبه ابزار سایت کانون وجود دارد اطلاعات دقیقی پیرامون میزان آمادگی فرد در هر مبحث خاص و البته آمادگی تست زنی او می باشد.

 

افزایش تراز در آرمون قلم چی

 راز افزایش تراز در آزمون های آزمایشی 

در این فیلم آموزشی که توسط دکتر کاویانی برای شما تهیه و تدوین شده است، در مورد یکی از اصلی ترین چالش­ها و نیاز­های دانش آموزان یعنی افزایش تراز در آزمون­های آزمایشی قلم چی یا به صورت کلی در آزمون­های آزمایشی دیگر موسسات، صحبت شده است. فیلم آموزشی رازهای مورد نیاز یک داوطلب برای رسیدن به افزایش تراز گزینه دو، رو میتونین از طریق ویدئو زیر مشاهده کنین.

موضوع : آموزش رازهای افزایش تراز گزینه دو.فرمت  : mp4

زمان : ۱۹ دقیقه

حجم : ۱۶ مگابایت

 

یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان راهنمایی برای کنکور ۱۴۰۰ میخواهید؟

آیا قصد دارید در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنید؟ آیا نیاز به نحوه مطالعه و برنامه ریزی صحیح دارید ؟

مایلید یک جلسه مشاوره رایگان با مشاورین دانشجوی پزشکی و دندان پزشکی ما داشته باشید؟

کافیست همین الان “کنکور ۱۴۰۰” را به ۱۰۰۰۳۴۷ پیامک کنید.

مشاورین ما با شما تماس می گیرند و شما را راهنمایی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود