خانه » برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور

برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور

این برنامه برای سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی تهیه شده است.
برنامه 4ماهه تا کنکور

خیلی از کنکوری ها این روزها سوالات زیر رو زیاد میپرسن:

من تا الان خوب نخوندم، چیکار کنم؟

من تا الان شروع نکردم واسه کنکور، چیکار کنم؟

من تا الان جدی نخوندم، شانسی دارم؟

از الان شروع کنم میشه؟

راهی واسه جبران هست؟؟؟

میدونم نگرانی هاتون خیلی زیاد هست… میدونم خیلی دارین حسرت گذشته رو میخورین..

ولی برای شما حرف های زیادی داریم !

 

شاید بزرگترین سوالات شما در این زمان دو سوال زیر باشد :

آیا می توانم از الان شروع کنم؟

4mahe4بله ، مطمئنا می توانید از الان برای کنکور شروع به مطالعه کنید.

درست است که حجم دروس زیاد است اما با یک برنامه منطقی میتوانید در این زمان باقی مانده دو  یا حتی سه بار دروس را مطالعه کنید.

اغلب شما کسانی هستید که شاید تا به اینجای کار دروس را دست و پا شکسته خوانده اید.

ولی مطمئن باشید که اگر ازین جا به بعد وقت کافی بگذارید و برای مطالعه دروس برنامه دقیقی را اجرا کنید میتوانید همه دروس را چندین بار بخوانید و به موفقیت قابل قبولی دست یابید. شما هنوز حدودا ۳۵۰۰ساعت وقت دارید.

منطقی است که اگر ماه های پایانی را کاملا اصولی مطالعه کنید به موفقیت میرسید.

 

 

و خب شاید سوال بعدی شما این باشد؟

از الان با چه برنامه ای مطالعه کنم تا به کنکور برسم؟

برای این سوال هم پاسخ دیگری داریم. با برنامه ۴ماهه تا کنکور مکتبستان همگام شوید!

این بار دکتر کاویانی و تیم دانشجویان پزشکی در یک پروژه زمان بر برنامه ای تنظیم کردند که با آن میتوانید در طی ۴ماه همه دروس را بخوانید و به کنکور برسید. برنامه ای که با صرف زمانی نه چندان زیاد و قدری پشتکار ، میتوانید با آن همه دروس را ۲ الی سه بار تا کنکور سراسری بخوانید. تمامی اصول و ضوابط برنامه ریزی اصولی و دقیق برای پیاده سازی این برنامه ۴ماهه به کار گرفته شده است تا شما عزیزان به سادگی بتوانید آن را اجرا کنید و خیالتان آسوده باشد که برای تک تک ساعات این ۴ماه باقی مانده زمان کافی دارید.

با تکنیک های حرفه ای برنامه ۴ماهه، زمانتان را دو برابر کنید !

همیشه شنیده ایم که فلانی در طول دوره تحصیل دانش آموز معمولی بود، ولی در سال آخر تحصیل خود توانست  در کنکور رتبه رویایی ای بدست آورد ! حتی نتیجه اش از شاگرد اول های کلاسش هم بهتر بود !!

شما نیز این جملات آشنا را شنیده اید؟

آیا معجزه رخ داده است؟؟

مسما خیر ! در اینجا فقط یک اتفاق ساده رخ داده است، با برنامه ریزی صحیح و مدیریت اولویت ها زمان در دسترس یک دانش آموز چند برابر می شود و او می تواند در زمانی مشابه با بقیه، عملکردی چندین برابر آن ها را داشته باشد.

شما نیز می توانید با استفاده از یک برنامه حرفه ای در مدت زمان ۴ماهه عمکلردی چندین برابر را داشته باشید.

 

به تعویق انداختن کافی است…

شاید شما نیز با فرض این که دیگه از الان نمیشه به کنکور رسید قصد دارید از هدف خود منصرف شوید… یا شاید قصد دارید قید کنکور ۹۶ را بزنید و برای ۹۷ بخوانید ! اما ما امروز آمده ایم تا با تکنیک برنامه ریزی ۴ماهه زمان شما را دو برابر کنیم و شما را مقتدرانه برای کنکور۹۶ از همین الان آماده کنیم :

arrow-blue-rounded-down

برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور مکتبستان چگونه است؟

برنامه ۴ ماهه به صورت هفتگی تنظیم شده است و شامل برنامه ۱۶ هفته آتی شما می باشد.

برای هر روز حدود ۵ درس در برنامه قرار گرفته است. در برنامه ذکر شده است که در هر روز از هر کتاب چه درسی و چه مقدار بخوانید.. از چه درسی تست بزنید.. کدام درس را مرور کنید… و غیره…
کلیه روزهای جمعه برای مرور یا جبران عقب افتادگی ها در نظرگرفته شده است و ازین بابت این تضمین به شما داده می شود که حتی اگر از برنامه ۴ماهه عقب بمانید در روزهای جمعه می توانید آن را جبران کنید. (و همچنین چون اکثر آزمون های موسسات جمعه ها برگزار میشود با آزمون ها نیز تداخلی ندارد)
هر روز ۵ درس برای مطالعه در نظر گرفته شده است و میانگین متوسط برای هر مطالعه یک ساعت و نیم است که روزانه حدودا ۷ ساعت و ۳۰ دقیقه می شود. (البته این تایم حداقل است ، شما می توانید با تلاش بیشتر تایم بیشتری را به مطالعه اختصاص دهید).
برنامه ۴ماهه خود به دو دوره تقسیم می شود:

 • دوره دو ماهه ی اول
 • دوره دو ماهه ی دوم

دوماهه اول بیشتر به مطالعه عمقی دروس و دو ماهه دوم بیشتر به مرور و جمع بندی می پردازد.

برنامه به این صورت است که پس از هر ۷ هفته  ، مجدد در طی ۱ هفته بعد مباحث قبلی تکرار میشود و برنامه تست زنی ویژه ازین دروس اجرا می شود و به این ترتیب شما تا زمان کنکور ۸۵%دروس را حداقل سه بار مطالعه می کنید !

از سوی دیگر شما در این دو هفته های مرور نیز میتوانید به جبران عقب افتادگی ها بپردازید. در کل برنامه به صورتی است که همه می توانند آن را اجرا کنند.

با برنامه ۴ماهه زمان خود را دو برابر کنید.

با برنامه ۴ماهه از الان خود را به کنکور۹۶ برسانید.

تاکتیک استراتژیک ترکیبی خواندن در برنامه ۴ ماهه :

در برنامه ۴ماهه، درس زیست شناسی  فصول مرتبط کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا مطالعه موثرتری داشته باشید مثلا مباحث گیاهی (فصل۳و۶دوم و ۹و۱۰سوم و ۸پیش) در یک ماه و پشت سرهم درنظر گرفته شده است. این سبک از برنامه ریزی در درس زیست شناسی سبب تحولی بزرگ در یادگیری شما می شود و به شما کمک می کند خیلی ساده مطالب مرتبط را با هم یاد بگیرید و تست های ترکیبی آن ها را بزنید.

همچنین در درس شیمی پایه و پیش با یکدیگر در یک هفته گنجانده شده است تا داوطلبانی که امتحان نهایی سال چهارم دارند در زمان مناسب فصول پیش دانشگاهی را به اتمام برسانند. به همین منظور  در دروس ادبیات و دین و زندگی و زبان و فیزیک نیز اولویت با فصول پیش دانشگاهی می باشد.

در برنامه همچنین اهمیت مباحث مختلف در دروس ریاضی و فیزیک به شما گفته می شود و به شما پیشنهاداتی برای مطالعه انتخابی فصول برای گرفتن حداکثر نتیجه داده می شود.

 

برگزاری ۴مرحله آزمون آزمایشی بر اساس برنامه ۴ماهه :

برنامه ای که همراه آن آزمون و ارزشیابی نباشد فایده ای ندارد.

لذا در پکیج برنامه در پایان هر ماه نیز یک آزمون آنلاین برگزار می شود تا شما آموخته های خود را تحلیل کنید و نتیجه بهتری بگیرید.

سه الی چهار روز پایانی هر ماه نیز به مرور اختصاص یافته است تا شما هم برای آزمون آنلاین مکتبستان آماده شوید و هم تسلط خود را افزایش دهید.

آزمون ها سوالات استانداردی دارند و سعی شده است که سبک سوالات با الگوی پیش بینی سوالات کنکور ۹۶ باشد.

پس از آزمون درصد و تراز شما در آزمون به همراه پاسخنامه تشریحی داده می شود.

 

شارژ روزانه انرژی شما با دکتر کاویانی :

ما معتقد هستیم که برای موفقیت علیرغم داشتن یک نقشه راه حرفه ای(برنامه ۴ماهه) شما نیاز به یک مخزن سوخت انرژی روحی نیز دارید تا بتوانید از حداکثر توانایی خود برای پیاده کردن برنامه ۴ماهه استفاده کنید. لذا در کنار دریافت برنامه ما دو هدیه بزرگ نیز برای شما داریم :

۱- دریافت بسته روانشناسی موفقیت در ۴ماه: این بسته شامل ۶ جلسه فیلم مشاوره انگیزشی رویایی از دکتر کاویانی است. به شما قول می دهیم در صورت مشاهده این جلسات و استفاده از آموخته های آن ها در ۴ماه باقی مانده کاری را می کنید که دیگران در ۸ماه نیز قادر به انجام آن نیستند. ما در این جلسات به شما آموزش دادیم چطور هر روز کارهایی انجام دهید که دیگران قادر به انجام نیمی از آن نیستند.

۲- عضویت در باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی : باشگاه انگیزشی مخصوص دریافت کنندگان برنامه ۴ماهه است و پس از تهیه آن شما در این باشگاه عضو می شوید. در این باشگاه تا روز کنکور دکتر کاویانی به صورت پیوسته جلسات مشاوره VIP را برای شما عزیزان ارسال می کند. ما تا روز کنکور همراهتان خواهیم بود.

 

نگران مطالعه مباحث دشوار ریاضی و فیزیک نباشید :

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که برخی از مباحث دشوار وقت زیای از شما می گیرند و ممکن است شما نتوانید با این تواصیف از پس اجرای برنامه ۴ماهه بر بیایید. لذا ما باز هم چاره کار را اندیشیدیم. ما در کنار برنامه ۴ماهه برای یادگیری مباحث دشوارتر ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست فیلم های آموزشی از اساتید مکتبستان قرار دادیم که این مشکل احتمالی شما نیز حل شود.

تفاوت ما با دیگران این است که ما فقط یک برنامه به شما نمی دهیم، همه چیزهایی که برای اجرای برنامه نیاز داشته باشید نیز در اختیارتان می گذاریم.

**فایل صوتی انگیزشی + توضیح کلی برنامه ۴ ماهه**

اگر هیچ فایلی را تا به حال از این سایت دانلود نکرده اید ، این فایل را حتما دانلود کنید.

حجم: ۸ مگابایت

فرمت : mp3

برای دانلود کلیک کنید

برنامه ریزی 4ماهه تا کنکور

در ادامه به برخی سوالات مبتنی بر این برنامه میپردازیم…

check_mark-2-300x300برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور چیست؟

این برنامه طوری تنظیم شده که شما بتوانید طی ۴ماه حداقل ۳بار همه مطالب کنکور۹۶ را بخوانید!

 

check_mark-2-300x300این برنامه ویژه چه کسانی هست؟

ویژه کسانی که تا حالا خوب درس نخوانده اند و یا از الان قصد دارند برای کنکور شروع به مطالعه کنند و کسانی که کلا قصد دارند ۴ماه را با برنامه ای ویژه و حرفه ای سپری کنند.

 

check_mark-2-300x300روزانه برای این برنامه چه مقدار باید وقت گذاشت؟

روزانه بین ۶-۸ساعت برای اجرای این برنامه باید وقت بگذارید. برنامه به نحوی تنظیم شده است که در عین حال که از لحاظ حجمی متوسط و قابل اجرا ، کلیه مباحث درسی را پوشش دهد.

 

check_mark-2-300x300آیا این برنامه برای همه افراد قابل اجرا است؟

شاید برای شما این سوال ایجاد شود که با توجه به مشغله هایم یا با توجه به کلاس هایی که می روم و یا … چگونه با این برنامه همگام شوم؟

این برنامه به نحوی تنظیم شده است که برای همه کنکوری ها قابل اجرا باشد. در این برنامه ایستگاه های جبرانی زیادی در نظر گرفته شده است که اگر شما در زمان خاصی درسی را نتوانید بخوانید ، آن درس به ایستگاه جبرانی منتقل می شود و شما آن را در ایستگاه جبرانی میخوانید. حجم زمانی برنامه نیز روزانه ۶-۸ساعت می باشد که متوسط در نظر گرفته شده است.

کلیه روزهای جمعه برای مرور یا جبران عقب افتادگی ها یا شرکت در آزمون های آزمایشی درنظرگرفته شده و ازین بابت این تضمین به شما داده می شود که حتی اگر از برنامه عقب بمانید در روزهای جمعه و ایستگاه های جبرانی می توانید آن را جبران کنید. (چون اکثر آزمون های موسسات جمعه ها برگزار می شود با آزمون ها نیز تداخلی ندارد)

 

check_mark-2-300x300این برنامه توسط چه کسی تنظیم شده است؟

این برنامه توسط دکتر کاویانی مدیر  مکتبستان و با همفکری تیم دانشجویان پزشکی مکتبستان تنظیم شده است. کسانی این برنامه ریزی را انجام داده اند که هرکدام چندین سال از عمر خود را با برنامه ریزی برای دانش آموزانی با سبک و سیاق های مختلف گذرانده اند. لذا دقیقا می دانند برنامه ۴ماهه چگونه باید باشد تا همه شما بتوانید با استفاده از آن جبران عقب افتادگی ها را کنید.

 

check_mark-2-300x300آیا می شود در ۴ ماه موفق شد؟

یک ضرب المثل معروف می گوید خواستن توانستن است. اگر شما بخواهید چرا که نه!؟

به عنوان مثال برایتان عرض کنم که در کنکور سال ۸۸ رستگار رحمانی پس از خدمت سربازی و در حالی که فقط ۴ماه فرصت داشت ، توانست با مطالعه در ۴ماه ، رتبه یک کنکور سراسری را کسب کند.

ایمان داشته باشید که موفقیت حق شماست و از همین الان مبارزه را برای آن شروع کنید ! هنوز فرصت زیادی باقیست !

شما اگر با اراده کافی پا در این میدان بگذارید مسلما به موفقیت دست خواهید یافت.

 

check_mark-2-300x300

آیا این برنامه با آزمون های قلمچی یا گزینه ۲ تداخلی ندارد؟

برای دوستانی که در آزمون های گزینه دو یا قلمچی شرکت می کنند برنامه ویژه ای تهیه شده است که کاملا با برنامه آزمایشی آن ها نیز هماهنگ است. فقط در موقع تهیه برنامه برای مثال ذکر کنید که برنامه مطابق با آزمون گزینه دو را می خواهید.

 

check_mark-2-300x300

میدونین با برنامه ۴ماهه مباحث حداقل چند بار مرور میشن؟

یک بار آخر هر هفته همه مطالب مرور میشن
یک بار انتهای هر ماه مرور میشن
یک بار انتهای هر هفت هفته مرور میشن
یک بار انتهای برنامه ۴ماهه مرور میشن
یک بار با فایل های صوتی شبانه مرور میشن
خیالتون از بابت مرورها راحت ، فکر همه جاشو کردیم. توی ۴ماه در صورتی که مروز زیاد باشه همه مطالب تا روز کنکور تو ذهنتون میمونه و سر جلسه وقت تست میزنین لذتشو حس میکنین.

 

check_mark-2-300x300آیا در کنار این برنامه مشاوره هم ارائه میشود؟

بله، پس از تهیه برنامه شما از طریق تلگرام می توانید سوالات خود را بپرسید و ما پیوسته پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

با نغمه درون خود نمیرید !

اگر آرزوی رسیدن به پزشکی، مهندسی یا قبولی در رشته های خوب را دارید، این برنامه مناسب شماست.

در این برنامه مسیر رسیدن به موفقیت را در ۴ماه برای شما ترسیم می کنیم.

این برنامه را چگونه تهیه کنم؟

این برنامه برای رشته ریاضی و تجربی و انسانی آماده شده است.

برای تهیه این برنامه یک پیامک با عنوان #برنامه ۴ماهه# به شماره ی زیر بدهید:

  SMS : ۳۰۰۰۷۰۰۴۹۰

مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.

من با تهیه برنامه ۴ماهه چه چیزی دریافت می‌کنم؟

برنامه 4ماههبرنامه دقیق و روزانه با جزییات دقیق برای ۴ماه خود:

برنامه ۴ ماهه به صورت هفتگی تنظیم شده است و شامل برنامه ۱۶ هفته آتی شما می باشد. برای هر روز ۵ درس در برنامه قرار گرفته است. در برنامه ذکر شده است که در هر روز از هر کتاب چه درسی و چه مقدار بخوانید.. از چه درسی تست بزنید.. کدام درس را مرور کنید…این برنامه به شما روش موفقیت و عملکرد رویایی در ۴ماه آینده را به صورت کامل می گوید.

 

مشاوره کنکورهر هفته دو جلسه مشاوره صوتی ۲۰-۳۰دقیقه ای:

مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، ۴۰ جلسه مشاوره نیز برای شما ارسال می کند تا شما بدانید چطور برنامه را به نحو احسن پیاده کنید. ما برای همه ریزه کاری ها تدبیر اندیشیده ایم. در کنار برنامه ۴ماهه برنامه مشاوره ویژه ای نیز برای شما داریم. در این پلن دکتر کاویانی، مدیر مکتبستان هر هفته دو جلسه مشاوره صوتی را برای شما ارسال می کند. در این فایل های صوتی به شما آموزش می دهیم چگونه عملکرد خود را بهبود بخشید تا بتوانید در زمان کم کار بیشتری انجام دهید. به شما قول میدهیم این جلسات مشاوره به شما روحیه ای تزریق می کند که دیگر به هیچ وجه خسته نمی شوید و هر روز بیشتر از روز قبل مطالعه خواهید کرد.

 

فیلم کنکوریفیلم های آموزشی دروس اختصاصی:

خواندن برخی از دروس در ۴ماه کار دشواری است. برای همین مکتبستان اقدام به ارائه فیلم های آموزشی برای این مباحث کرده است تا مسیر موفقیت را برای شما هموار کند. همیشه برنامه ای موفق است که ابزار کاملی همراه آن باشد. یکی از مهم ترین ابزارها نیز فیلم های آموزشی تدریس دروس دشوار است تا شما در ۴ماه باقی مانده بتوانید با حداقل زمان دروس دشوار را بخوانید و مشکلات خود را سریعتر رفع کنید. برای دروس دشوار فیلم های آموزشی تدریس اساتید مکتبستان در اختیار شما قرار داده می شود و به این ترتیب این اطمینان را به شما می دهیم که بتوانید حتی سخت ترین دروس را در حداقل زمان بخوانید و در ۴ماهه باقی مانده کار چندین سال را انجام دهید !

 

جزوات کنکوریجزوات مرور طلایی:

در کنار برنامه ۴ماهه جزواتی برای مرور سریع نیز در اختیار شما قرار داده می شود. شما هر هفته با استفاده از این جزوات مباحثی را که خوانده اید بارها و بارها مرور می کنید و به این صورت در ۴ماه باقی مانده دروس فرار را چندین بار تکرار می کنید و اجازه فراموشی را به خود نمی دهید. در این ۴ماه قرار است کاری را انجام دهیم که سایرین در چند سال از انجام آن عاجزند !

 

تست کنکوربانک تست های پراهمیت و استاندارد:

با توجه به این که شما باید در این ۴ماه مفیدترین و پربازده ترین اوقات خود را بگذرانید ، برای شما تست های استاندارد و الگو را نیز قرار داده ایم تا وقت شما با زدن تست های کم اهمیت تلف نشود. این تست ها همگی الگو و چکیده سبک تست های کنکورهای اخیر هستند و کمک زیادی به شما برای استفاده صحیح از زمانتان می کنند.

 


vision-for-success-iconبسته روانشناسی موفقیت در ۴ماه دکتر کاویانی

این بسته شامل ۶ جلسه فیلم مشاوره انگیزشی رویایی از دکتر کاویانی است. به شما قول می دهیم در صورت مشاهده این جلسات و استفاده از آموخته های آن ها در ۴ماه باقی مانده کاری را می کنید که دیگران در ۸ماه نیز قادر به انجام آن نیستند. ما در این جلسات به شما آموزش دادیم چطور هر روز کارهایی انجام دهید که دیگران قادر به انجام نیمی ازز آن نیستند.

 

motivation-icon-png-14عضویت در باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی :

برای موفقیت علاوه بر برنامه نیاز به روحیه نیز هست، برای همین شما تا روز کنکور عضو باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی نیز می شوید. باشگاه انگیزشی مخصوص دریافت کنندگان برنامه ۴ماهه است و پس از تهیه آن شما در این باشگاه عضو می شوید. در این باشگاه تا روز کنکور دکتر کاویانی به صورت پیوسته جلسات مشاوره VIP را برای شما عزیزان ارسال می کند. ما تا روز کنکور همراهتان خواهیم بود.

 

580a883124fc8آزمون های آنلاین هماهنگ با برنامه ۴ماهه:

برنامه ای که در آن آزمونی نداشته باشد فایده زیادی نخواهد داشت، به همین دلیل مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، ۴مرحله آزمون مطابق برنامه نیز برگزار می کند. در پایان هر ماه نیز یک آزمون آنلاین برگزار می شود تا شما آموخته های خود را تحلیل کنید و نتیجه بهتری بگیریدسه الی چهار روز پایانی هر ماه نیز به مرور اختصاص یافته است تا شما هم برای آزمون آنلاین مکتبستان آماده شوید و هم تسلط خود را افزایش دهید. آزمون ها سوالات استانداردی دارند و سعی شده است که سبک سوالات با الگوی پیش بینی سوالات کنکور ۹۶ باشد. پس از آزمون درصد و تراز شما در آزمون به همراه پاسخنامه تشریحی داده می شود.

 

headphone-iconفایل های صوتی مرور سریع

مرور زیاد در ۴ماه یکی از ارکان موفقیت برای یک کنکوری است.

به همین سبب مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه به شما فایل های صوتی مروری آلفای ذهنی نیز هدیه می دهد.

ب استفاده از این فایل های صوتی شما می توانید حداقل یک یا دو بار دیگر مرور خود را افزایش دهید و مسلط تر شوید.

 

مشاوره تلفنی کنکورسامانه پشتیبانی تا روز کنکور

مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، بستری برای پاسخگویی به سوالات شما تا روز کنکور نیز فراهم کرده است. مکتبستان تا روز کنکور و حتی بعد از آن همراه شماست و مشاورین مکتبستان به سوالات شما با صبر و حوصله پاسخ خواهند داد.

 

 

جوایز بزرگ کسانی که ۴ماه با همه وجود تلاش کنند:

سه گوشی آیفون۷ به سه نفر از دوستانی که با استفاده از برنامه ۴ماهه در کنکور ۹۶ بدرخشند اهدا می شود.

iphone

این برنامه ۴ماهه برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که تا به اینجای کار هنوز شروع جدی برای کنکور نداشته اند.

کسانی که قصد دارند از الان برای کنکور شروعی رویایی داشته باشند.

کسانی که می‌خواهند به بزرگترین آرزوی خود در کنکور برسند.

کسانی که قبولی در پزشکی برایشان فقط در حد یک رویا بوده است

کسانی که  قصد دارند ۴ماه را با برنامه ای ویژه و مطمئن سپری کنند.

 

چرا دریافت برنامه از مکتبستان انتخاب درستی است؟

۱- مکتبستان موسسه معتبری است که ثابت کرده است هر ساله افراد زیادی را به موفقیت می رساند ( برای مشاهده لیست قبولی های پارسال مکتبستان اینجا کلیک کنید).

۲- مکتبستان و دکتر کاویانی اولین موسسه ای هستند که طرحی با عنوان برنامه ۴ماهه را ابداع کردند و با تجربه ای بسیار امسال نیز برنامه ای بسیار کامل و حرفه ای را ارائه داده اند.

۳- مکتبستان فقط یک برنامه به شما نمی دهد، در کنار برنامه همه مواردی را که برای موفقیت نیاز دارید در اختیارتان می گذارد.

۴- برای موفقیت علاوه بر برنامه نیاز به روحیه نیز هست، برای همین شما تا روز کنکور عضو باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی نیز می شوید.

۵- خواندن برخی از دروس در ۴ماه کار دشواری است. برای همین مکتبستان اقدام به ارائه فیلم های آموزشی برای این مباحث کرده است تا مسیر موفقیت را برای شما هموار کند.

۶- مرور زیاد در ۴ماه یکی از ارکان موفقیت برای یک کنکوری است و به همین سبب مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه به شما فایل های صوتی مروری آلفای ذهنی نیز هدیه می دهد.

۷- مکتبستان در کنار برنامه به شما پکیج تست های استاندارد نیز هدیه می دهد تا بواسطه آن بتوانید کار تستی حرفه ای تری داشته باشید.

۸- برنامه ای که در آن آزمونی نداشته باشد فایده زیادی نخواهد داشت، به همین دلیل مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، ۴مرحله آزمون مطابق برنامه نیز برگزار می کند.

۹- مکتبستان جز معدود موسساتی است که مهر تایید وزرات ارشاد و فرهنگ اسلامی را کسب کرده است.

۱۰- مکتبستان در کنار برنامه به شما جزوات مرور طلایی را نیز اهدا می کند تا شما با استفاده از آن ها بتوانید همه دروس را سریعتر بخوانید.

۱۱- مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، بستری برای پاسخگویی به سوالات شما تا روز کنکور نیز فراهم کرده است. مکتبستان تا روز کنکور و حتی بعد از آن همراه شماست.

۱۲- مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، ۴۰ جلسه مشاوره نیز برای شما ارسال می کند تا شما بدانید چطور برنامه را به نحو احسن پیاده کنید. ما برای همه ریزه کاری ها تدبیر اندیشیده ایم.

شما فقط یک بار کنکور می دهید، شما فقط ۴ماه وقت مفید دارید، لذا دکتر کاویانی و تیم بزرگ مکتبستان این اطمینان را به شما می دهند که با استفاده از برنامه ۴ماهه و طرح های استراتژیک آن بتوانید با توکل به خدا، تکیه بر برنامه و ضمیمه کردن تلاشتان به موفقیت برسید. به مکتبستان اعتماد کنید.

**فایل صوتی انگیزشی + توضیح کلی برنامه ۴ ماهه**

اگر هیچ فایلی را تا به حال از این سایت دانلود نکرده اید ، این فایل را حتما دانلود کنید.

حجم: ۸ مگابایت

فرمت : mp3

برای دانلود کلیک کنید:

download

 

این برنامه را چگونه تهیه کنم؟

این برنامه برای رشته ریاضی و تجربی و انسانی آماده شده است.

برای تهیه این برنامه یک پیامک با عنوان #برنامه ۴ماهه# به شماره ی زیر بدهید:

  SMS : ۳۰۰۰۷۰۰۴۹۰

مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.

روش تهیه برنامه ۴ماه به چه صورت است؟

پس از خرید برنامه ۴ماهه یک پنل حرفه ای و دوست داشتنی به شما داده می شود. شما هر دو هفته یک بار، به پنلتان سر می زنید و برنامه دو هفته آتی + سایر فایل ها و جزوات و فیلم هایی که باید در آن بازه زمانی مطالعه کنید را دریافت می کنید. کار با پنل دریافت برنامه ۴ماهه مکتبستان بسیار ساده است.

ما تصمیم گرفتیم برای اینکه شما در بین انبوه اطلاعات همراه برنامه ۴ماهه سردرگم نشوید، اطلاعات و برنامه ها را طبق برنامه ریزی دکتر کاویانی در پنل شما به صورت زمان بندی شده قرار دهیم. بدین صورت شما می دانید که هر دو هفته یک بار باید به پنلتان مراجعه کنید و برنامه، جزوات، فایل های صوتی، فیلم ها و … را برای بازه زمانی دو هفته ای پیش روی خودتان دانلود کنید. همچنین با این روش برنامه نیز سریعتر به دست شما می رسد و نیازی نیست که درگیر امور پستی و .. شوید.

برای مشاهده تصاویر پنل و … لینک زیر رو دانلود کنید:

دانلود تصاویر پنل برنامه و روش کار با آن

 

 

نظرات برخی تهیه کنندگان برنامه :

Untitled-3 (2)مکتبستان Untitled-3مکتبستان Untitled-4 (2)مکتبستان Untitled-4مکتبستان Untitled-5

مکتبستان

Untitled-1 (2)مکتبستان

Untitled-1 (3)مکتبستان Untitled-1مکتبستان Untitled-2 (2)مکتبستان Untitled-2مکتبستان

این برنامه را چگونه تهیه کنم؟

این برنامه برای رشته ریاضی و تجربی آماده شده است.

برای تهیه این برنامه یک پیامک با عنوان #برنامه ۴ماهه# به شماره ی زیر بدهید:

  SMS : ۳۰۰۰۷۰۰۴۹۰

مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.

۱۷۴ نظرات

 1. برنامه عالبه

  ()
 2. ان شا الله دندان پزشکی شهید بهشتی تهران قبول خواهم شد!:)

  ()
 3. با سلام وخسته نباشید من درحال حاضر دارم طرحمو میگذونم وساعت کاریم از۷صبح تا ۴عصر هستش من تازه میخام شروع کنم برای خوندن وفقط پزشکی شیراز میخام ایا فقط با شبا خوندن میتونم؟ درضمن ریاضی وفیزیک رو میشه حذف کنم ؟ اخه هیچی بلد نیستم

  ()
 4. ببخشید میشه بگین کلا تو این بسته چی ها داره پیام هم دادم اگه میشه یه توضیح بدین شما

  ()
 5. سلام خدمت مکتبستانی ها .منم برنامه رو دریافت کردم .فوق العادست عالیه خیلی ممنونم.فقط سوالی که داشتم اینه که من سوالم درباره آزمون های آزمایشی هست که کجا باید این سوال رو بیان کنم؟

  (۰)
 6. سلام دکتر جان
  من به شما و خودم قول میدم تا اخرین روز کنکور نهایت تلاشمو بکنم تا قشنگ ترین رویامو تحقق ببخشم
  دست از طلب ندارم تا کام من براید

  (۰)
 7. سلام

  من کلاادم ناامیدی بودم ولی بادیدن ویدیوانگیزشی شماسرشارازامیدشدم جدیدا تصمیم گرفته بودم که بخونم ولی عملی نکرده بودم ازشماممنونم که منومصمم ساختید

  (۰)
 8. سلام آقای دکتر کاویانی من قول میدم که از امروز شروعی متفاوت داشته باشم.من برنامه ۴ماه تا کنکور تهیه نکردم چون قبلا پک فاتحان خریدم اما تا به حال خوب نخوندم.قول میدم که از امروز خوب بخونم

  (۰)
 9. سلام برنامه ۴ماهه روتهیه کردم واقعا عالیه

  (۰)
 10. سلام اقای دکتر کاویانی,وقتتون بخیر
  راستش من سال سومی هست ک میخوام برا کنکور بخونم,سال دوم بخاطر فوت برادرم و جو بد خونه نتونستم درس بخونم و قصد نداشتم برای سال سوم بمونم پشت کنکور و میخاستم هر رشته ایو ک اوردم برمو بخونم ولی با اصرار خانوادم ی بار دیگه موندم پظت کنمور,اوایل انگیزه ای برا خوندن نداشتم و ب زور خانواده شرو کردم ولی ی مدت که گزشت و دیدم دوستامو که با رتبه های خوب بازم موندن پشت کنکور و دارن برای پزشکی تموم تلاششونو میکنن منم انگیزه پیدا کردم و به خودم گفتم من چرا نتونم,طی اون دو سالی که گزشت کلی هزینه کردم برای کلاس ها ولی نتیجه ای نداشت,الان دو ماه هست که به صورت جدی شروع کردم به مطالعه, این روزا اشتیاقم به خوندن کمتر شده بود تا اینکه امروز فایل صوتی شمارو گوش دادم و کلی انرژی گرفتم و کتابتونو دانلود کردم و مطالعه کردم و اومدم اینجا تا قول بدم بهتون که تموم تلااااشششممموووو برای رسیدن به هدفم که پزشکی هست میکنم,از فردا ساعت مطالعمو بالاتر میبرم و به ۱۰ ساعت میرسونم,ممنونم ازتون بابت فایل های صوتی پر انرژیتون,انشالله همیشه تنتون سالم باشه و در تموم مراحل زندگی موفق باشید 🌹

  (۰)
 11. سلام دکتر من سال ۹۴ کنکور دادم چون نا امید شده بودم درس نخودنم و آرزوی دندون پزشکی موند رو دلم !!هنوزم هر روز که بلند میشم گریه میکنم که چرا نخودم الانم دانشگاه میرم رشته ی شیمی ولی دلم هنوز دندون پزشکی میخواد اما من آدمیم که زود نا امید میشم هی میخواستم شروع کنم باز تو این دو سال باز گفتم نمیشه الان همه درسارو یادم رفته چی بخونم؟!ولی میخوام اگه میشه کمکم کنید که به آرزوم برسم .چون هرروز اعصابم از دست خودم خورده .بقیه ام هی میزنن تو سرم که چرا نخوندم .چون من و دکتر میدونستن…و این که من جا های مختلف تو المپیادو ورزش خودم و ثابت کرده بودم که میتونم موفق شم .ولی حرفای بقیه نذاشت و من امیدم و از دست دادم🙁..کمکم میکنید؟

  (۰)
 12. سلام من مدرسه می رم می تونم از این برنامه استفاده کنم؟یا فقط واسه فارغ التحصیلان است؟

  (۰)
 13. سلام
  حسین آقازاده بنگر هستم فارغ التحصیل کارشناسی برق-گرایش الکترونیک
  پارسال میخاستم واسه ارشدم بخونم که نشد یعنی خودم نخواستم از ته قلبم که بشه.میدونم مبحث کنکور ارشد با سایتتون زیاد مربوط نمیشه
  ولی ۱۰نکته برای شروع از صفر کنکور تونو خوندم بهم انگیزه فوق العاده ای داد تو همینجا به تمام دوستام قول میدم تمام تلاشم رو میکنم و نشون میدم که تو این زمان سه ماهه تا کنکور ارشد من میتونم نتیجه فوق العاده ای روبگیرم((علی رغم اینکه خیلیا بهم میگن نمیشه و نمیتونی )) ولی من شروع میکنم و میجنگم و قله ی افتخارمو فتح میکنم.
  ایشاالله همه دوستان مثل ستاره ای بی دریغ تو مسیر رسیدن به هدفهاشون بدرخشند.
  ارادتمند همه دوستان

  (۰)
 14. سلام
  من معدل سومم ۱۳:۵۷ و اصلا درس نخوندم اصلاااااااااااا
  اتفاقی اشنا شدم با مکتبستان ویساشون گوش کردم اصن از این رو ب اون رو مگه داریم بهتر از دکتر کاویانی
  برنامه چهارماهم خریدم هنوز نرسیده بدستم
  میرم واسه موفقیت
  مگه میشه با دکتر کاویانی پزشکی قبول نشد؟!

  (۰)
 15. سلا منم میخوام همین جا قول بدم که تو کنکور ۹۶ پزشکی دانشگاه تهران قبول شم این بزرگترین ارزومه قول میدم واسه رسیدن بهش سخت تلاش کنم.ممنون از شما

  (۰)
 16. سلام آقای دکتر.من تا حالا واسه کنکور خیلی جدی درس نخوندم ولی با خوندن این کتاب میخوام تمام لحظات باقیمونده رو درس بخونم.تمام لحظات…..
  بهت قول میدم (وبه خودم هم قول میدم)رشته پلیمر امیر کبیر قبول شم….

  (۰)
 17. سلام دکی جون دستت درد نکنم عزیز ان شا الله هر چی از خدا میخواین بهتون بده به خاطر زحمات زیاد شما و تیمتون واسه ما کنکوری های بیچاره و سر در گم موفق باشید

  (۰)
 18. علی رضا اسکندری

  سلام دکتر کاویانی ممنون از این همه قدرت بیان و خلاقیتتون و این همه انرژی پایبند و سر بلند باشید
  میخواستم قول بدم همینجا که من در کنکور ۹۶ در بهترین دانشگاه ایران یعنی پزشکی تهران تحصیل خواهم کرد و میترکونم
  و قول بدم تسلیم نمیشم
  قول میدم از هر لحظه ام به خوبی استفاده کنم و روز به روز بهتر شم
  و قول میدم خوشحال باشم و به موفقیت فکر کنم

  سپاس …

  (۰)
 19. سلام
  واااااااااااااااااااای این همه رقیب مکتبستانی چیه من دارم
  اوه اوه
  مهر۹۶ همتونو دانشگاه تهران میبینم
  میگی نه نیگا کن
  اقای دکتر بهت قول میدم سخت نی …..
  یروز میشم همکار خودت……
  فقط یکم دیگه کمکم کن
  واست ارزوی سلامتی وتندرستی میکنم
  فاطمه کاکاوند
  خرم اباد

  (۰)
 20. سلام دکتر کاویانی اسمم میلاد ف هستش شرایطم خیلی سخته الانم اوایل دیماه هستش میخوام با تمام شرایط قبلانم خداحافظی کنم میخوام یه میلادجدید بشم…میخوام رویاموبه دستاورد زندگیم تبدیل کنم میخوام قول بدم با همین چیزی که الان دارم شروع کنم مابقی رو کمکم تهیه میکنم…میوام قول بدم تحت هیچ شرایطی تسلیم نشم…قول بدم باتمام وجودموبا جدیت وصف ناپذیری شروع کنم ومنتظر فردا های خیالی نمونم

  (۰)
 21. سلام اقای دکتر
  اومدم بهتون قول بدم
  من اسمم سمیه ست ده سال پیش دیپلم ریاضی گرفتم الان میخوام کنکور تجربی بدم تنها توخونه درس میخونم فقط پنج ماه مونده
  به خودمو شما قول میدم کنکور ۹۶ رشته پزشکی قبولشم هر روز صبح مشاوره شما رو گوش میدم
  سال دیگه بد قبولی تو کنکور بهتون زنگ میزنم خودم خبرشو بهتون بدم

  (۰)
 22. سلام دکتر… واقعا ممنونم از انرژی مثبتتون. حرف های شما عالیهههه…
  منم همینجا قول میدم از فردا ی آدم دیگه شم….هدف من پلیمر امیر کبیره و دیگه نمیخام وقتو تلف کنم. من موفق میشم….ب همه قول میدم💪😊

  (۰)
 23. سلام
  من پزشک عمومی هستم و امسال مشغول مطالعه برای ازمون تخصص هستم و فقط فقط ۴ ماه تا کنکورم باقی مونده . صحبت های شما برای من بسیار انرژی بخش بود .
  بسیار اتفاقی امروز تو گوگل سرچ کردم( ۴ ماه مونده تا کنکور) و سایتتون رو پیدا کردم . همیشه موفق و موید باشین .
  می خواستم به بچه ها بگم که خود من هم از همونایی بودم که تو کنکور ۸۵ از زمستون به شدت شروع کردم به درس خوندن و رتبه ۲۵۸ کنکور رو اوردم . اینقدر امتحان رو خوب داده بودم از محل ازمون تا خونه کل مسیر رو می دویدم . و اون شبی که تو تابستون نتیجه ها رو اعلام کردن از شادی حتی شب توی خواب می خندیدم ( به گفته خواهرم 🙂 ) . ولی رویایی تر از همه چیز روز جشن فارغ التحصیلی بود و اشک شادی پدر و مادرها وقتی رفتی اون جلو با لباس فارغ التحصیلی ایستادی و داری قسم می خوری . وااااای خدا … بچه ها اگه بدونین چقدر شیرینه حتی همین پیغام منو تا اخرش نمی خونین و وسطش میرین سر درستون :)))

  الان که فایل صوتیتون رو گوش دادم منم می خوام برم ۴ ماه مونده تا کنکورم رو بترکونم چون یه مطب متخصص پوست مو زیبایی هست که ۸ ساله دارم شب ها خوابش رو می بینم و باید بهش برسم .

  (۰)
 24. سلام اقای دکتر من یه پشت کنکوریم که تقریبا ناامید شده بودم ولی بعد از شنیدن حرف های شما به خنده ها واشک شوق های پدر ومادرم قسم میخورم که من امسال پزشکی قبول میشم واین فقط یه حرف نیست اینو به شما قول میدم.

  (۰)
 25. سلام دکتر،کتابتونو دانلو د کردم،و یه سالی میشه که سایتتونو بلدم و میام سر میزنم،عالیه،من پشت کنکنوری هستم،،برنامه چهار ماهتنونم عالیه،ولی بخدا پول ندارم برم بخرم،اگه میشه برنامتوتو بهم بدین اگه جواب داد بقران هر طور شده پولتونو بعد کنکور میدم،،اگه کنکور قبول نشم باید برم سربازی شاید ایندم نابود بشه،

  (۰)
 26. سلام دکترکاویانی
  امیدوارم همیشه سالم وسلامت باشین …..
  من امروزبه شماقول نمی دم ثابت می کنم که سال بعدمن دانشجوی پزشکی دانشگاه قزوین خواهم شد….💪💪💪💪

  (۰)
 27. سلام به همه مکتبستانی ها من یه هفته هس ک برنامه رو تهیه کردم و میخوام بعداز ازمون ۵گزینه دو شروع کنم و بهتون قول میدم ک موفق میشم💪💪

  (۰)
 28. سلام اقای دکتر.من قول نیدم ک تسلیم نشن،قول میدم ک امسال پزشکی دانشگاه تهران و بیارم،قول میدم ک رویای بچگیمو ب واقعیت تبدیل کنم،قول میدم از همه فرصتام بهترین استفاده رو ببرم،قول میدم ک باعث روسفیدی مادرم بشم،امسال سال منه من باید خودمو لااقلش ب خودم ثابت کنم و میکنم.ممنون بابت همه انرژی هایی ک بهمون میدید.

  (۰)
 29. پکیج بسیار خوبی است

  (۰)
 30. من برنامه رو تهیه کردم عالیهههه
  من تو این مدت سردرگم بودم ولی الان خوب میدونم
  چی میخوام از زندگی و با اعتماد به برنامه میرم پیش و من قول میدم به هدفم برسم☺

  (۰)
 31. من دو روز پیش پیام دادم ولی هنوز تماسی بهم نشده ممنون میشم پی گیری کنید

  (۰)
 32. فک نمیکردم انقد خوب باشه
  ممنون دکتر عزیز

  (۰)
 33. سلاااااام ….
  برنامه عالییییییی هستش خیلی عالیههه

  اقای دکتر وقتی که ازمون داریم یعنی هر دوهفته یک بار قلمچی اون روز جمعه ای که ازمون میدم بعدشم باید ازمونو تحلیل کنیم و اینجور نمیشه که اون روز جمعه رو از برنامه خوند باید چکار کنی؟؟؟

  (۰)
 34. سلام
  لطفا قیمت برنامه ۴ ماهه رو بگید
  ممنون

  (۰)
 35. میخواستم بپرسم که برنامه چهارماهه برای بچه های انسانی هم هست ?

  (۰)
 36. سلام…ببخشید …این برنامه برای ریاضیا هم هست؟

  (۰)
 37. سلاااااااام
  منم این بسته رو گرفتم
  فایلای صوتی عالین
  برنامه هم خوبه
  ممنون
  میریم براااای موفقییییییت:)

  (۰)
 38. سلام من دوروز پیش ب اون شماره پیام دادم ولی هنوز تماس نگرفتن😔

  (۰)
 39. سلام آقای دکتر.من لیسانس شیمی کاربردیم ودوست دارم مامایی بخونم آزاد ولی ۴سال از زمان کنکورم میگذره و چیزی از درسایادم نمیاد مخصوصا فیزیک و ریاضی.برنامه ۴ماهه به دردم میخوره؟ممنون میشم جواب بدین.

  (۰)
 40. سلام من لیسانس it با معدل ١٨.٧۵ دارم و ٢٢ سالمه، رشته دبیرستانم کامپیوتر بوده، منم میتونم ازین برنامه استفاده کنم یا مختص بچه های نظریه؟

  (۰)
 41. یعنی عاشقتم دکی بهترین لحظه برای من به علت بهترین طرح

  (۰)
 42. سلام خدمت همه ی مکتبشتانی های عزیز…
  لطفا هزینه ی این برنامه رو بگین ممنونم

  (۰)
 43. سلام خسته نباشید من خریداری کردم واقعا عالیه فقط می‌خواستم بدونم از ۸ بهمن شروع میشه?

  (۱)
 44. ببخشید من برنامه رومیخام تهیه کنم اما چرا پس باهام تماس گرفته نشد الان یک هفتس ک منتظرم

  (۱)
 45. محمدامین نظرپور

  سلام آقای دکتر چند باره پیامک میفرستم برای برنامه ولی هیچ خبری نیست تورو خدا زودتر تماس بگیرین

  (۱)
 46. سلام
  من قول می دهم هرآنچه که خواستار آنم به دستش آورم
  من قول میدهم که…

  (۱)
 47. عالیه مچکرم

  (۱)
 48. منم تا الان شروع جدی نداشتم ..رشتم انسانیه و ارزوی مدیریت شهید بهشتی رو دارم اما ..الان پیامک زدم امیدوارم هزینش زیاد نباشه چون اگه زیا باشه نمیتونم تهیه کنم:( ممنون از زحماتتون

  (۱)
 49. برنامه عالیه

  شک نکنین دوستان

  میخواین بخرین بخرین

  (۱)
 50. خانوم دکتر آینده

  سلامی گرم تو این شبای سرززمستانی به اقای دکتر کاویانی
  الان۲۳دی ماه۹۵ ساعت ۱۹..میخوام بهتون و به خودم قول بدم که صددرصد به هدفی که میخوام برسم و سرسختانه تلاشمو میکنم که پزشکی دانشگاه تهران ورودی۹۶ بشم و افتخار افرینی کنم برای خودم و خانواده م و شهرم .کتابتونو خوندم و اشک شوق و امید از چشمانم سرازیر شد .دوستتون دارم بخاطر زحمات بی پایانتون

  (۱)
 51. دکتر قیمت برنامه عالیه سپاسگزارم

  (۱)
 52. سلام من برنامه رو تهیه کردم خیلی عالیه

  (۱)
 53. شدیدا استرس دارم الان .توروخدا زنگ بزنید ۲۴ ساعت نشه ۲۴ روز.بخدا همه فک میکنن من خوندم برا پزشکی میرم دیگه خبر ندارن…….همه ازم توقع دارن الان محکوم به خوندنم الان تابستون میخواستم شرو کنم نشد مهر خواستم نشد اذر ماه خواستم نشد الان دیگه باید بشه باید بشه چون من میگم فقط باهامون زود تماس بگیرید .واقعا خیلی استرس دارم

  (۱)
 54. سلام خدمت همه مکتبستانی های عزیز
  جناب دکتر من زیست و شیمی شما رو گرفتم و راضیم
  میخوام یه نکته رو بگم من امسال بعد ۱۳ سال میخوام دوباره کنکور بدم بعد از اینکه فوق لیسانس آمار گرفتم
  دوستان من بعد از این همه سال به این رسیدم که چرا سالی که کنکور داشتم خوب نخوندم جرا تلاش نکردم چرا سر لجبازی با پدرم دور پزشکی رو خط کشیدم و ….
  الان پشیمون شدم و میخوام سال دیگه بشم دانشجوی پزشکی همینجا قول میدم به دکتر کاویانی که سال دیگه به هدفم برسم 🙂
  یه نصیحت از من ۳۲ ساله به شماها که الان دارید برای بار اول کنکور میدید قدر این روزها رو بدونید و طوری بخونید که چندسال آینده حسرت نخورید همتون موفق باشید به همراه خودم

  (۱)
 55. سلام
  اسمم فاطمه است.امروز ۲۲ دی .من به خودم قول میدم یه شروع طوفانی داشته باشم.قول میدم تو این راه ۵ ماهه هرگز تسلیم نشم.قول میدم هیچی کم نذارم

  (۱)
 56. سلام.من قول میدم که به همه قول هایی که به شما میدم عمل کنم
  من قول میدددم که هیچوقت ناامید نشم
  قول میدم کنکور۹۶اولین واخرین کنکورم باشه
  قول میدم باشما هم دانشگاهی بشمممممم اقای دکتررر
  قول میدمممم بعد کنکور خوشحالی پدر ومادرمو ببینممممم
  قول میدم وبه بقیه نشون میدددم که کار نشدددد نداره
  اخیش راحت شدددددمممم

  اقای دکترررر اسممم منو یادتون باشهههه.تو دانشگاه میبینمتون

  یاعلی

  (۱)
 57. سلام دکتر.
  مگه من بجز دکتر شدن کاریم دارم؟….

  (۱)
 58. سلام رضا هستم
  دانشجویه مهندسی عمران دانشگاه شیراز چن سال قبل یکم تنبلی کردم ولی یک اتفاق باعث شد تصمیم بگیرم برا ارشد بخونم به خودم و شما قول میدم که سال دیگه جزوه رتبه هایه تک رقمیه کنکور ارشد باشم و کار هایه علمی زیادی انجام بدم و به خیلی از خواسته هایه قلبی دیگم که یکیش رسیدن به عشقمه برسم من بهتوووون قوووول میدم یه مرد وقتی حرفی میزنه به هیچ عنوان حرفش دوتا نمیشه .

  (۱)
 59. سلام واحترام
  توروخدا به من زنگ بزنیددیگه
  چرا تماس نمی گیرید!
  منتظرم

  (۱)
 60. قولهای من:
  ۱-سال دیگه دانشگاه تهران باشم
  ۲-صبحا زود بیدار شم
  ۳-خودمو از شر سردرگمی و بی برنامگی خلاص کنم

  (۱)
 61. سلام
  من برای دریافت این برنامه پیام دادم ولی با من تماس نگرفتین به جاش با یک شماره به من پیام دادن جهت راهنمایی ….
  من باید با همون شماره تماس بگیرم ؟!!!

  (۱)
 62. سلام.من چند روزه برنامه ی ۴ ماهه تهیه کردم عالیههههه

  (۱)
 63. خیلی خوبه برنامه
  ممنونم دستتون طلا

  (۱)
 64. امیرحمزه باقری

  سلام
  دکتر گفتن که توی این قسمت قول هایی رو به خودم بدم و شما

  خب من قول زیادی نمیتونم بدم چون وقتش رو ندارم

  ولی قول میدم یه روز سرطان رو ( من ) درمان کنم
  چیزی که براش به دنیا اومدن بی شک اینه

  (۱)
 65. سلام من کتابتونو خوندم خیلی خوبه وممنون ک رایگان بود. قرار شد قول هامونو براتون بفرستیم اماچیزی ک منو اذیت میکنه اینکه من هرروز هدفمو مجسم میکنم و ب خودم میگم:(هانیه تو نباید شکست بخوری نباید دوباره دشمنات شاد بشن نباید ناامید بشی و…)اما وقتی میخوام یه شروع خوب داشته باشم یه اتفاقی میوفته انگار زمین و زمان دست ب دست هم دادن تا نذارن من درس بخونم😔
  واقعا دیگ خسته شدم و احساس افسردگی شدید میکنم😔😔😔

  (۱)
 66. سلاااااام خیلی خیلی خسته نباشین واقعامحشرین ازوقتی مطلب هاروخوندم فوق العاده انرژی گرفتم واسه ی برنامه۴ماهههم پیام دادم ولی هنوزتماس نگرفتین خواهش میکنم هرچی زودترزنگ بزنین چون میخوام هرچه زودتربابرنامه درساموشروع کنم

  (۱)
 67. سلام اقای دکتر کاویانی
  من کتابتونو خوندم یه تصمیم مهم تو زندگیم گرفتم درسته که زمان محدوده اما زمان هست هنوز وقت هست فرصت هست
  میخوام بهتون قووول بدم که من سال بعد دانشجوی رشته ی پزشکی هستم میخوام قول بدم که هیچوقت دست از تلاش برندارم و ۵ماه برای رسیدن ب ارزوهام تلاش کنم میخوام قول بدم هیچوقت کم نیارم و تسلیم نشم
  شما واقعا به ادم انگیزه زندگی کردن میدین.
  واقعا ازشما متشکرم
  امیدوارم همیشه موفق باشید

  (۱)
 68. سلام من به شماره ایی که گفتین پیام دادم چن روز پیش ولی تماس نگرفتید خواهشا تماس بگیرید استرس زیادی رومونه ممنون 🙂

  (۱)
 69. درود بردکتر کاویانی که انقدر حمایتگرانه و پیگیرانه و هدفمند بچه های کنکوری رو درک میکنند و راه کارهای لازم رو پیشنهاد میکنند و از لحاظ روحی رسیدگی کامل رو نسبت به بچه ها با نهایت تواضع دارند.من جدا از این بابت ازشما ممنون هستم…
  متن سوگندنامه…..
  من قول میدم برای خواسته ام برای علاقه ام برای رویام برای اون چیزی که از زمانی که خودم رو پیداکردم بامن بود سرسختانه بجنگم وبابتش تلاش کنم و ازش دست برندارم…من قول میدم که نزارم فکر شکست و ناکامی لحظه ای به من چیره بشه….قول میدم با تمام وجود قول میدم تا نزارم هیچ چیز جلوی رسیدن من به خواستمو بگیره….قسم به اشکی که از گوشه ی چشم یک بیمار بخاطر نداشتن پچل درمان روی گونه هاش میریزه…من تک تک این لحظه هامو به یاد همون و بخاطر خدا قدر میدونمو همه ی تلاشمو میکنم که اگر خیلی ها بخاطرنداشتن شرایط مناسب نمیتونن به رویاشون برسن حالا که من شرایطشو دارم پس نهایت تلاشمو بکنم و موفق بشم و بهتین کنکور اگر نشم.حداقل بهترینه خودم بشم….

  (۱)
 70. ببخشید من دو روز پیش با پیامک دادم هنوز تماس نگرفتن خواهش میکنم زودتر تماس بگیرید ممنون میشم

  (۱)
 71. آقای دکتر سلام من غزل عطاخانی هستم یه دانش آزموز پشت کنوری.
  شرایطم خیلی شبیه محمد نیرم بود.
  وقتی ک داشتم صحبت های شمارو بااون میشنیدم باهاش همزاد پنداری کردم.آخه منم برا بار سوم میخوام کنکور بدم. و تا الان خوب نخوندم و همش حسرت و فک کردن ب چیزای مسخره و آدمای مزخرف…یه مشکلی واسم پیش اومد ک تا الان درگیرش بودم هرچن اصلن موضوع مهمی نبود ولی منو بهم ریخت چن ماه.😒
  حالا الان با برنامه شما میخوام ب اوووووووووووج آرزوهام برسم…
  من این نامه ای ک واسه شما مینویسمو نگه میدارم.ووقتی ک ب هدف رسیدم حتتتما بااین نامه میام پیشتون و بهتون میگم آقای دکتر منم تونستم بالاخره شددددددددددددددددددددددددددد
  آقای دکتر من بهتون قووووووول میدم ازخودم اسطوره میسازم.
  آقای دکتر من ب شما همین جا قول میدم ک امسال یعنی ۹۶سااال منه💪
  آقای دکتر من به شما قووووووول میدم امسال از خودم اسطوره میسازم.
  من آرزوم اینه ک پزشکی دانشگاه ایران قبول بشم و بعد واسه عرض تشکر ازشما و تیم مکتبستان با یه دسته گل بیام خدمتتون .
  آقای دکتر مرررررررررررررسی ک تو این روزای سخت همرراااااااااااااااااااااااااهم هستید

  (۱)
 72. سلام
  نامه من به دکتر کاویانی:
  من قول میدم پزشک بشم،پزشک شهید بهشتی،
  اونم توی کنکور۹۶
  قول میدم
  قول میدم تا اخرش ادامه بدم
  با اینکه هیچکدوم از مثالهایی که از بچه ها میزنین شبیه شرایط من نیستن پس من خودم میشم اسطوره خودم!! 🙂
  پیش بسوی موفقیت

  (۱)
 73. سلام اقای دکتر من قول میدم ک تمام تلاشمو کنم تا کنکور
  قسم ب لبخندای مامانم
  قسم ب ارواح بابام قول میدم کل تلاشمو کنم
  برا شادی مامانم باید قبول شم
  من برنامه ۴شما رو تهییه کردم واقعا عالیه
  استاد من باید قبول شم من قول دادم مرکز درمانی خیریه ب اسم پدرم بزنم
  من باید تلاش کنم تا قبول شم
  میجنگم برا خانم دکتر شدن

  (۱)
 74. سلام هزینه رشته ریاضی چقدر میشه؟ بدون دی وی دی فقط برنامش + مشاوره دکتر

  (۲)
 75. ببخشید کسایی که خودشون مشاوره مکتبستان دارن
  نیازی هست پکیج رو تهیه کنن؟؟؟
  یعنی مشاورای مکتبستان خودشون این برنامه رو به دانش اموزاشون نمیدن!!

  (۰)
 76. محمدرضا محمدی

  سلام جایزه این برنامه ۴ ماهه واقعا راسته یا نه

  (۱)
 77. سلامممممممممممممم
  من خریدم بعد چه مدت میاد؟

  (۱)
 78. از دکتر کاویانی عزیز و تیم محترمشون بسیار ممنونم به خاطر زحماتی که میکشن.
  من این برنامه رو تهیه کردم و واقعا فکر نمیکردم اینقدر دقیق و کامل باشه و چون مرور هم داخلش هست دیگه حرفی نمی مونه
  همچنین انرژی خیلی زیادی از دکتر و ویس های عالیشون گرفتم
  و امیدوارم تا کنکور همراهمون باشن .به امید موفقیت همه مکتبستانیا!
  در خرید این برنامه شک نکنین با اراده و پشتکار و یه برنامه دقیق وقت برای رسیدن به ارزو ها هست .

  (۱)
 79. بتول قاسمی سرنیش

  خیلی برنامتون علی وانگیزشیه،ممنون که برامون وقت میذارید،ازتلگرام هم استفاده مفیدمیشه..😄

  (۱)
 80. سلام من هم چنروز پیش پیام دادم هم اینجامیگم بامن تماس گرفته نشده چرا واقــــــــــــــــــــــــــــــعا؟؟؟؟؟؟؟؟

  (۱)
 81. برا بچه های انسانیم هستش؟

  (۱)
 82. برا بچه های انسانیم هست؟؟

  (۰)
 83. من سنجشم چی؟

  (۱)
 84. قیمتش چنده؟

  (۵)
 85. سلام آقای دکتر واقعا منو امیدوار کردین به درس خوندن

  (۱)
 86. slm mn be shomare payam dadam hanooz zang nazadan.

  (۱)
 87. سلام خسته نباشید
  ممنون از ایده های عالیتون
  میخواستم بدونم جمعا برای تهیه این پکیج چقدر باید هزینه کنم

  (۱)
 88. سلام…خسته نباشید
  قیمت برنامه چقدره؟

  (۱)
 89. سلام خسته نباشید واقعا سایتتون عالیه

  ببخشید قیمت برنامه ریزی چهار ماهه چ مقدار هستش
  ممنون میشم پاسخ بدید
  ببخشی

  (۱)
 90. سلامممممممممممم دکتر من میدونم که امسال به رویام میرسم و قول میدم که با تمام وجود تلاش کنم و ناامید نشم وادامه بدم تا زمانی که برسم به روپوش زیبای پزشکی من به شما و خودم و خدام قول میدم

  (۲)
 91. سلام به تیم درجه یک مکتبستان،ببخشید من یه سوال دارم…این برنامه واسه کسایی که واقعا صفر صفرن مناسبه؟؟اخه معمولا میگین کسایی که تا الان خوب نخوندن..ولی من کلا نخوندم و واقعا صفرمممم..منم میتونم توی این چند ماه موفق بشم؟؟؟ینی ممکنه؟بازم میگم من صفر مطلقم و تا الان یه ساعتم درس نخوندم…

  (۲)
 92. سلام و خسته نباشین قای دکتر .
  فقط خواستم بگم که هرچقدر از شما تشکر کنم بازم کمه . من امسالو اومدم ایران که واسه کنکورم بخونم من سال چهارم تجربی هستم . دور از خانواده و پدر و مادرم هستم خیلی وقتا از نظر روحی افت میکنم اما پدر و مادرم از اونجا بهم روحیه میدن و اینجا هم فقط شما رو دارم که بهم روحیه میدین . واقعا ممنونم خیلی خیلیییی ممنونم از زحمات بی نظیر شما که اصلا ناامیدی نمیاد سراغم . 😊 موفق باشید

  (۲)
 93. سلام
  من قووووووووووول میدم به خاطر مادرم که معلوم نیست تا وقتی که کنکور میدم زنده باشه شبو روز بخونمو آرزوشو براورده کنم

  (۲)
 94. چجور میتونیم اعتماد کنیم؟

  (۲)
 95. من شلیر قول میدم که از تلاش دست بر ندارم وهرشب ۵ دقیقه به رویام فکر کنم وبه شکست هر گز فکر نکنم

  (۲)
 96. سلام. با عرضه خسته نباشید به آقای دکتر کاویانی و همه اونایی که دارن زحمت میکشن.
  اگه میشه قیمته پکیج رو لطف کنید بگید
  چون من باید به خودم متکی باشم و ببینم قیمته این پکیج چقده

  (۲)
 97. سلام خسته نباشید خدمت دکتر کاویانی عزیزوگروه مکتبستان میخواستم قیمت این پکیج ۴ماهه رو بدونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای رشته تجربی

  (۲)
 98. سلام به همگی
  نامه ی من به دکتر
  من یه اخلاق خوبی دارم که همیشه به قول هام وفا میکنم
  برای همین الکی قول نمیدم
  من هم به خودم و هم به خدا قول دام که پزشکی قبول شم
  و انشاالله که میشم 😉😉

  (۲)
 99. خانوم دکتر اینده

  سلام اقای دکتر
  من قول میدم که با همه ی وجودم درس بخونم
  اونقدر میخونم که تنها نتیجه ای که چندماه بعد میگیرم فقط پیروزیه و رسیدن به پزشکی
  قول میدم برای همون روپوش سفیده که تموم زندگیمه بجنگم
  قول میدم واسه خانوم دکتر شدنم بجنگم
  با تموم وجودم میجنگم بخاطر ساختن همون بیمارستان خیریه ای که ارزومه
  بخاطر خودم
  بخاطر خونوادم
  بخاطر اون قطره های اشکی که بعد اعلام نتایج ازخوشحالی از اعماق قلبم روی گونه هام جاری میشه
  میرم
  میرسم
  می درخشم

  (۲)
 100. من واقعا نمیرسم به بقیه،بقیه خیلی از من جلوترن،هیچکدومشون سه سال از درس دور نبودن. من نمیتونم مثه بقیه پیشرفت کنم

  (۱)
 101. سلام من به شماره ای که گفته بودید پیام دادم چند روز پیش ولی هیچ تماسی دریافت نکردم.دوباره پیام بدم یا بازم منتظر تماس باشم دقیقا پس کی می خواید تماس بگیرید.

  (۲)
 102. با سلام وضمن تشکر از زحمات تیم مکتبستان برنامه رو تهیه کردم

  (۲)
 103. چه فایده که فقط برای تجربی و ریاضیه😑😑

  (۰)
 104. سلام ببخشید من ۲ روز پیش پیام دادم اما تماسی گرفته نشده

  (۱)
 105. سلام خسته نباشید
  من برای تهیه برنامه ۴ماهه پیام دادم،کی با من تماس میگیرید؟؟
  واقعااا یه تیم عالی هستید ممنونم ازتون

  (۲)
 106. سلام خسته نباشید من چند روز پیش پیام دادم اما هنوز بامن تماس نگرفتید

  (۲)
 107. سلام من پیامک زدم
  خواهش میکنم. سریعتر تماس بگیرید

  (۲)
 108. سلام ببخشید میشه بگید هزینش چقد میشه؟

  (۲)
 109. سلام خسته نباشین
  ببخشید میشه بگین کل هزینه ی این برنامه ۴ ماهه چقدره؟ممنون میشم

  (۲)
 110. سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت تیم پر انرژی مکتبستان…

  من اقدام به خرید پکیج شتاب در ۵ ماه کردم محصول هنوز به دستم نرسیده و امروز هم به محصول جدید برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور برخورد کردم. به شدت دچار تردید شدم که چرا صبر نکردم این پکیج رو سفارش بدم.

  دچار دوگانگی شدم . تقاضامندم یک شماره مشخصی به من بدبد جهت تماس که سوالاتم رو بپرسم ابهاماتم رفع بشه .

  اگه پیامک هم بدم تا ۲ روز بعد تماس نمیگیرید و من هم بسیار عجله دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  (۳)
 111. سلام آقای دکتر کاویانی خسته نباشین…من پکیچ شتاب رو تهیه کردم میشه یه کاری کنین فقط این برنامه رو هم بخرم به خدا بهش احتیاج دارم

  (۱)
 112. سلام به شما
  برنامتون خیلی عالیه
  فقط لطفا اگه میشه هزینه ی این پکیج عالی رو بگید
  ممنونم ازتون

  (۲)
 113. سلام ببخشید من هم فیلم هارو وهم جزوه هارو دارم می خواستم فقط برنامه داشته باشم تورو خدا کمکم کنید

  (۲)
 114. عالیه
  حتما میخرمش

  (۲)
 115. باسلام و احترام خدمت دکتر کاویانی عزیز و همه اعضای گرامی مکتبستان
  من پکیج شتاب رو تهیه کردم و یک برنامه خیلی عالی هست و کاربردی اما هنوز بدلیل امتحانات مدرسه نتونستم بابرنامه این پکیج همگام بشم چون برنامه این پکیج از پایه شروع کرده اما من پیش دانشگاهیم و فعلا مجبورم پیش رو بخونم،میخواستم بدونم من که پکیج شتابو تهیه کردم حالا میشه این پکیج ۴ماهه تون رو فقط برنامه شو بهم بدین و برنامه ریزیشو داشته باشم؟
  لطفا ازتون خواهش میکنم لطف کنین کاری کنین که بشه اون برنامه رو بهم بدین،چون من تازه کلی هزینه کردم برای پکیج شتاب :(پلیییییییییییییز

  (۲)
 116. یعنی هیچی مثل این خبر خوشحالم نکرد بی نظیری دکتر

  (۲)
 117. سلام من امروز پیام دادم امیدوارم هرچه زود تر بهم زنگ بزنید من مشتاقانه منتظر این برنامم اخه همه ی برنامه هاتون عالیه مخصوصا فایل های صوتی انگزیشیه دکتر کاویانی .
  من تابستون امسال متاهل شدم و خیلی نگران این بودم که کنکور قبول نشم اما شما کمکم کردین انگیزمو بدست بیارم ایول دکتر کاویانی ایول
  خیلی ممنوووووووووووووووووووووووووووووون

  (۳)
 118. این پکیج چه فرقی با پکیج ۵ ماهه داره؟؟؟/؟؟؟

  (۳)
 119. سلام. کسی تا حالا این برنامه رو تهیه کرده؟ میدونه هزینش چقدره؟ به درد میخوره؟

  (۰)
 120. نمیتونم خوبی برنامه رو وصف کنم
  عالیییییییییییییییییییییییییییی
  عالیییییی
  عالیییییییییییی

  (۳)
 121. سلام به دکتر کاویانی عزیز میخواستم بپرسم قیمت این برنامه ۴ماهه چند هستش؟. با تشکر

  (۵)
 122. سلام…من یه پشت کنکوریم…و پارسال خیلی خرج کردم اما😢میشه
  بگید هزینه ی این برنامه ی ۴ماهتون چقدمیشه؟

  (۳)
 123. سلام یعنی برنامه ۴ماهه ازپکیج شتاب خیلی بهتره؟ ما کدوم رو تهیه کنیم؟؟؟

  (۳)
 124. ایده هاتون همیشه ۲۰ه
  من‌قبلا آلفاتونو خریدم
  برای برنامه هم پیامک دادم
  لطفا زودتر تماس بگیرین

  (۳)
 125. میشه لطفا اونایی ک برنامه رو تهیه کردن بگن قیمتش چنده….لطفا قیمت رو بگید..🙏🙏🙏

  (۴)
 126. سلام
  هزینش چقدره؟

  (۴)
 127. سلام خسته نباشین
  من میخواستم اگه مقدور واستون هزینه برنامه صدرالذکر رو هم اعلام بکنین
  ممنون

  (۴)
 128. اقا من خریدم الهی به امید تو ………..
  امیدوارم همه کسایی که واقعا درس خوندن به هرچیزی که میخان برسن…..

  (۴)
 129. میشه من بدون خرید پکیج شتاب فقط برنامه چهارماهه رو بخرم؟موفق میشم؟؟

  (۶)
 130. سلام ببخشید میشه قیمت برنامه ریزی چهار ماه تون بگید

  (۷)
 131. سلام دکتر کاویانی چه مبلغی برای تهیه این برنامه باید بپردازیم؟

  (۷)
 132. سلام آقای دکتر
  خسته نباشید
  یه سوال داشتم
  این برنامه که آماده شده هزینش چطور هست?
  چون اول هزینشو آماده کنیم بعد برای تهیش تماس بگیرم بهتره
  اگه لطف کنید بگید ممنون میشم

  (۷)
 133. سلام اقای دکتر هزینه تهیه ی این پکیج برای رشته تجربی چقدرمیشه؟

  (۱۴)
 134. سلام حتما خوبه ک اینقد تعریفشو میکنن منم لازم دارم ولی حیف ک باید ب خودم متکی باشم و هزینه تهیه چنین برنامه ای رو ندارم

  (۱۸)
  • شما هر هدفی که داشته باشید بدونید که خواستن توانستن هست ‌و شماهم یک نقطه ی عطف تو جامعه هستید برای بهترینه خودتون شدن درجامعه…کسی ازشما انتظار بیشتری از خودتون نداره…بهترینه خودتون بودن هم ازتسهیلات رسیدن به موفقیت های بزرگ هست من جمله کسب قبولی خوب درکنکور.

   (۴)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیش از 3 ساعت فیلم و صوت مشاوره کنکور رایگان
پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید

مهم نیست هوش شما چقدر است، مهم نیست تا به حال معدلتان چقدر بوده است، ما در این دوره نکاتی را به شما می گوییم که بتوانید بوسیله آن ها با افراد باهوش و درس خوان رقابت کنید.
مشاوره کنکور
بیش از 3 ساعت فیلم و صوت مشاوره کنکور رایگان
این پیشنهاد فقط یک بار ارائه می شود و پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید
شما فقط یک بار فرصت دریافت این هدیه ردنشدنی را دارید !
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
هر هفته یک فیلم مشاوره رایگان می خواهید؟