1
خانه » برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور

برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور

این برنامه برای سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی تهیه شده است.
برنامه 4ماهه تا کنکور

خیلی از کنکوری ها این روزها سوالات زیر رو زیاد میپرسن:

من تا الان خوب نخوندم، چیکار کنم؟

من تا الان شروع نکردم واسه کنکور، چیکار کنم؟

من تا الان جدی نخوندم، شانسی دارم؟

از الان شروع کنم میشه؟

راهی واسه جبران هست؟؟؟

میدونم نگرانی هاتون خیلی زیاد هست… میدونم خیلی دارین حسرت گذشته رو میخورین..

ولی برای شما حرف های زیادی داریم !

شاید بزرگترین سوالات شما در این زمان دو سوال زیر باشد :

آیا می توانم از الان شروع کنم؟

4mahe4بله ، مطمئنا می توانید از الان برای کنکور شروع به مطالعه کنید.

درست است که حجم دروس زیاد است اما با یک برنامه منطقی میتوانید در این زمان باقی مانده دو  یا حتی سه بار دروس را مطالعه کنید.

اغلب شما کسانی هستید که شاید تا به اینجای کار دروس را دست و پا شکسته خوانده اید.

ولی مطمئن باشید که اگر ازین جا به بعد وقت کافی بگذارید و برای مطالعه دروس برنامه دقیقی را اجرا کنید میتوانید همه دروس را چندین بار بخوانید و به موفقیت قابل قبولی دست یابید. شما هنوز حدودا ۳۵۰۰ساعت وقت دارید.

منطقی است که اگر ماه های پایانی را کاملا اصولی مطالعه کنید به موفقیت میرسید.

 

 

و خب شاید سوال بعدی شما این باشد؟

از الان با چه برنامه ای مطالعه کنم تا به کنکور برسم؟

برای این سوال هم پاسخ دیگری داریم. با برنامه ۴ماهه تا کنکور مکتبستان همگام شوید!

این بار دکتر کاویانی و تیم دانشجویان پزشکی در یک پروژه زمان بر برنامه ای تنظیم کردند که با آن میتوانید در طی ۴ماه همه دروس را بخوانید و به کنکور برسید. برنامه ای که با صرف زمانی نه چندان زیاد و قدری پشتکار ، میتوانید با آن همه دروس را ۲ الی سه بار تا کنکور سراسری بخوانید. تمامی اصول و ضوابط برنامه ریزی اصولی و دقیق برای پیاده سازی این برنامه ۴ماهه به کار گرفته شده است تا شما عزیزان به سادگی بتوانید آن را اجرا کنید و خیالتان آسوده باشد که برای تک تک ساعات این ۴ماه باقی مانده زمان کافی دارید.

با تکنیک های حرفه ای برنامه ۴ماهه، زمانتان را دو برابر کنید !

همیشه شنیده ایم که فلانی در طول دوره تحصیل دانش آموز معمولی بود، ولی در سال آخر تحصیل خود توانست  در کنکور رتبه رویایی ای بدست آورد ! حتی نتیجه اش از شاگرد اول های کلاسش هم بهتر بود !!

شما نیز این جملات آشنا را شنیده اید؟

آیا معجزه رخ داده است؟؟

مسما خیر ! در اینجا فقط یک اتفاق ساده رخ داده است، با برنامه ریزی صحیح و مدیریت اولویت ها زمان در دسترس یک دانش آموز چند برابر می شود و او می تواند در زمانی مشابه با بقیه، عملکردی چندین برابر آن ها را داشته باشد.

شما نیز می توانید با استفاده از یک برنامه حرفه ای در مدت زمان ۴ماهه عمکلردی چندین برابر را داشته باشید.

برنامه 4 ماهه

به تعویق انداختن کافی است…

شاید شما نیز با فرض این که دیگه از الان نمیشه به کنکور رسید قصد دارید از هدف خود منصرف شوید… یا شاید قصد دارید قید کنکور ۹۶ را بزنید و برای ۹۷ بخوانید ! اما ما امروز آمده ایم تا با تکنیک برنامه ریزی ۴ماهه زمان شما را دو برابر کنیم و شما را مقتدرانه برای کنکور۹۶ از همین الان آماده کنیم :

arrow-blue-rounded-down

برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور مکتبستان چگونه است؟

برنامه ۴ ماهه به صورت هفتگی تنظیم شده است و شامل برنامه ۱۶ هفته آتی شما می باشد.

برای هر روز حدود ۵ درس در برنامه قرار گرفته است. در برنامه ذکر شده است که در هر روز از هر کتاب چه درسی و چه مقدار بخوانید.. از چه درسی تست بزنید.. کدام درس را مرور کنید… و غیره…
کلیه روزهای جمعه برای مرور یا جبران عقب افتادگی ها در نظرگرفته شده است و ازین بابت این تضمین به شما داده می شود که حتی اگر از برنامه ۴ماهه عقب بمانید در روزهای جمعه می توانید آن را جبران کنید. (و همچنین چون اکثر آزمون های موسسات جمعه ها برگزار میشود با آزمون ها نیز تداخلی ندارد)
هر روز ۵ درس برای مطالعه در نظر گرفته شده است و میانگین متوسط برای هر مطالعه یک ساعت و نیم است که روزانه حدودا ۷ ساعت و ۳۰ دقیقه می شود. (البته این تایم حداقل است ، شما می توانید با تلاش بیشتر تایم بیشتری را به مطالعه اختصاص دهید).
برنامه ۴ماهه خود به دو دوره تقسیم می شود:

 • دوره دو ماهه ی اول
 • دوره دو ماهه ی دوم

دوماهه اول بیشتر به مطالعه عمقی دروس و دو ماهه دوم بیشتر به مرور و جمع بندی می پردازد.

برنامه به این صورت است که پس از هر ۷ هفته  ، مجدد در طی ۱ هفته بعد مباحث قبلی تکرار میشود و برنامه تست زنی ویژه ازین دروس اجرا می شود و به این ترتیب شما تا زمان کنکور ۸۵%دروس را حداقل سه بار مطالعه می کنید !

از سوی دیگر شما در این دو هفته های مرور نیز میتوانید به جبران عقب افتادگی ها بپردازید. در کل برنامه به صورتی است که همه می توانند آن را اجرا کنند.

با برنامه ۴ماهه زمان خود را دو برابر کنید.

با برنامه ۴ماهه از الان خود را به کنکور۹۶ برسانید.

تاکتیک استراتژیک ترکیبی خواندن در برنامه ۴ ماهه :

در برنامه ۴ماهه، درس زیست شناسی  فصول مرتبط کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا مطالعه موثرتری داشته باشید مثلا مباحث گیاهی (فصل۳و۶دوم و ۹و۱۰سوم و ۸پیش) در یک ماه و پشت سرهم درنظر گرفته شده است. این سبک از برنامه ریزی در درس زیست شناسی سبب تحولی بزرگ در یادگیری شما می شود و به شما کمک می کند خیلی ساده مطالب مرتبط را با هم یاد بگیرید و تست های ترکیبی آن ها را بزنید.

همچنین در درس شیمی پایه و پیش با یکدیگر در یک هفته گنجانده شده است تا داوطلبانی که امتحان نهایی سال چهارم دارند در زمان مناسب فصول پیش دانشگاهی را به اتمام برسانند. به همین منظور  در دروس ادبیات و دین و زندگی و زبان و فیزیک نیز اولویت با فصول پیش دانشگاهی می باشد.

در برنامه همچنین اهمیت مباحث مختلف در دروس ریاضی و فیزیک به شما گفته می شود و به شما پیشنهاداتی برای مطالعه انتخابی فصول برای گرفتن حداکثر نتیجه داده می شود.

نظر یکی از تهیه کنندگان برنامه ۴ماهه :

برگزاری ۴مرحله آزمون آزمایشی بر اساس برنامه ۴ماهه :

برنامه ای که همراه آن آزمون و ارزشیابی نباشد فایده ای ندارد.

لذا در پکیج برنامه در پایان هر ماه نیز یک آزمون آنلاین برگزار می شود تا شما آموخته های خود را تحلیل کنید و نتیجه بهتری بگیرید.

سه الی چهار روز پایانی هر ماه نیز به مرور اختصاص یافته است تا شما هم برای آزمون آنلاین مکتبستان آماده شوید و هم تسلط خود را افزایش دهید.

آزمون ها سوالات استانداردی دارند و سعی شده است که سبک سوالات با الگوی پیش بینی سوالات کنکور ۹۶ باشد.

پس از آزمون درصد و تراز شما در آزمون به همراه پاسخنامه تشریحی داده می شود.

 

شارژ روزانه انرژی شما با دکتر کاویانی :

ما معتقد هستیم که برای موفقیت علیرغم داشتن یک نقشه راه حرفه ای(برنامه ۴ماهه) شما نیاز به یک مخزن سوخت انرژی روحی نیز دارید تا بتوانید از حداکثر توانایی خود برای پیاده کردن برنامه ۴ماهه استفاده کنید. لذا در کنار دریافت برنامه ما دو هدیه بزرگ نیز برای شما داریم :

۱- دریافت بسته روانشناسی موفقیت در ۴ماه: این بسته شامل ۶ جلسه فیلم مشاوره انگیزشی رویایی از دکتر کاویانی است. به شما قول می دهیم در صورت مشاهده این جلسات و استفاده از آموخته های آن ها در ۴ماه باقی مانده کاری را می کنید که دیگران در ۸ماه نیز قادر به انجام آن نیستند. ما در این جلسات به شما آموزش دادیم چطور هر روز کارهایی انجام دهید که دیگران قادر به انجام نیمی از آن نیستند.

۲- عضویت در باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی : باشگاه انگیزشی مخصوص دریافت کنندگان برنامه ۴ماهه است و پس از تهیه آن شما در این باشگاه عضو می شوید. در این باشگاه تا روز کنکور دکتر کاویانی به صورت پیوسته جلسات مشاوره VIP را برای شما عزیزان ارسال می کند. ما تا روز کنکور همراهتان خواهیم بود.

 

نگران مطالعه مباحث دشوار ریاضی و فیزیک نباشید :

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که برخی از مباحث دشوار وقت زیای از شما می گیرند و ممکن است شما نتوانید با این تواصیف از پس اجرای برنامه ۴ماهه بر بیایید. لذا ما باز هم چاره کار را اندیشیدیم. ما در کنار برنامه ۴ماهه برای یادگیری مباحث دشوارتر ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست فیلم های آموزشی از اساتید مکتبستان قرار دادیم که این مشکل احتمالی شما نیز حل شود.

تفاوت ما با دیگران این است که ما فقط یک برنامه به شما نمی دهیم، همه چیزهایی که برای اجرای برنامه نیاز داشته باشید نیز در اختیارتان می گذاریم.

**فایل صوتی انگیزشی + توضیح کلی برنامه ۴ ماهه**

اگر هیچ فایلی را تا به حال از این سایت دانلود نکرده اید ، این فایل را حتما دانلود کنید.

حجم: ۸ مگابایت

فرمت : mp3

برای دانلود کلیک کنید

برنامه ریزی 4ماهه تا کنکور

در ادامه به برخی سوالات مبتنی بر این برنامه میپردازیم…

check_mark-2-300x300برنامه ریزی ۴ماهه تا کنکور چیست؟

این برنامه طوری تنظیم شده که شما بتوانید طی ۴ماه حداقل ۳بار همه مطالب کنکور۹۶ را بخوانید!

 

check_mark-2-300x300این برنامه ویژه چه کسانی هست؟

ویژه کسانی که تا حالا خوب درس نخوانده اند و یا از الان قصد دارند برای کنکور شروع به مطالعه کنند و کسانی که کلا قصد دارند ۴ماه را با برنامه ای ویژه و حرفه ای سپری کنند.

 

check_mark-2-300x300روزانه برای این برنامه چه مقدار باید وقت گذاشت؟

روزانه بین ۶-۸ساعت برای اجرای این برنامه باید وقت بگذارید. برنامه به نحوی تنظیم شده است که در عین حال که از لحاظ حجمی متوسط و قابل اجرا ، کلیه مباحث درسی را پوشش دهد.

 

check_mark-2-300x300آیا این برنامه برای همه افراد قابل اجرا است؟

شاید برای شما این سوال ایجاد شود که با توجه به مشغله هایم یا با توجه به کلاس هایی که می روم و یا … چگونه با این برنامه همگام شوم؟

این برنامه به نحوی تنظیم شده است که برای همه کنکوری ها قابل اجرا باشد. در این برنامه ایستگاه های جبرانی زیادی در نظر گرفته شده است که اگر شما در زمان خاصی درسی را نتوانید بخوانید ، آن درس به ایستگاه جبرانی منتقل می شود و شما آن را در ایستگاه جبرانی میخوانید. حجم زمانی برنامه نیز روزانه ۶-۸ساعت می باشد که متوسط در نظر گرفته شده است.

کلیه روزهای جمعه برای مرور یا جبران عقب افتادگی ها یا شرکت در آزمون های آزمایشی درنظرگرفته شده و ازین بابت این تضمین به شما داده می شود که حتی اگر از برنامه عقب بمانید در روزهای جمعه و ایستگاه های جبرانی می توانید آن را جبران کنید. (چون اکثر آزمون های موسسات جمعه ها برگزار می شود با آزمون ها نیز تداخلی ندارد)

 

check_mark-2-300x300این برنامه توسط چه کسی تنظیم شده است؟

این برنامه توسط دکتر کاویانی مدیر  مکتبستان و با همفکری تیم دانشجویان پزشکی مکتبستان تنظیم شده است. کسانی این برنامه ریزی را انجام داده اند که هرکدام چندین سال از عمر خود را با برنامه ریزی برای دانش آموزانی با سبک و سیاق های مختلف گذرانده اند. لذا دقیقا می دانند برنامه ۴ماهه چگونه باید باشد تا همه شما بتوانید با استفاده از آن جبران عقب افتادگی ها را کنید.

 

check_mark-2-300x300آیا می شود در ۴ ماه موفق شد؟

یک ضرب المثل معروف می گوید خواستن توانستن است. اگر شما بخواهید چرا که نه!؟

به عنوان مثال برایتان عرض کنم که در کنکور سال ۸۸ رستگار رحمانی پس از خدمت سربازی و در حالی که فقط ۴ماه فرصت داشت ، توانست با مطالعه در ۴ماه ، رتبه یک کنکور سراسری را کسب کند.

ایمان داشته باشید که موفقیت حق شماست و از همین الان مبارزه را برای آن شروع کنید ! هنوز فرصت زیادی باقیست !

شما اگر با اراده کافی پا در این میدان بگذارید مسلما به موفقیت دست خواهید یافت.

 

check_mark-2-300x300

آیا این برنامه با آزمون های قلمچی یا گزینه ۲ تداخلی ندارد؟

برای دوستانی که در آزمون های گزینه دو یا قلمچی شرکت می کنند برنامه ویژه ای تهیه شده است که کاملا با برنامه آزمایشی آن ها نیز هماهنگ است. فقط در موقع تهیه برنامه برای مثال ذکر کنید که برنامه مطابق با آزمون گزینه دو را می خواهید.

 

check_mark-2-300x300

میدونین با برنامه ۴ماهه مباحث حداقل چند بار مرور میشن؟

یک بار آخر هر هفته همه مطالب مرور میشن
یک بار انتهای هر ماه مرور میشن
یک بار انتهای هر هفت هفته مرور میشن
یک بار انتهای برنامه ۴ماهه مرور میشن
یک بار با فایل های صوتی شبانه مرور میشن
خیالتون از بابت مرورها راحت ، فکر همه جاشو کردیم. توی ۴ماه در صورتی که مروز زیاد باشه همه مطالب تا روز کنکور تو ذهنتون میمونه و سر جلسه وقت تست میزنین لذتشو حس میکنین.

 

check_mark-2-300x300آیا در کنار این برنامه مشاوره هم ارائه میشود؟

بله، پس از تهیه برنامه شما از طریق تلگرام می توانید سوالات خود را بپرسید و ما پیوسته پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

نظر یکی از تهیه کنندگان برنامه ۴ماهه :

با نغمه درون خود نمیرید !

اگر آرزوی رسیدن به پزشکی، مهندسی یا قبولی در رشته های خوب را دارید، این برنامه مناسب شماست.

در این برنامه مسیر رسیدن به موفقیت را در ۴ماه برای شما ترسیم می کنیم.

این برنامه را چگونه تهیه کنم؟

این برنامه برای رشته ریاضی و تجربی و انسانی آماده شده است.

برای تهیه این برنامه یک پیامک با عنوان #برنامه ۴ماهه# به شماره ی زیر بدهید:

  SMS : ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴

مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.

من با تهیه برنامه ۴ماهه چه چیزی دریافت می‌کنم؟

برنامه 4ماههبرنامه دقیق و روزانه با جزییات دقیق برای ۴ماه خود:

برنامه ۴ ماهه به صورت هفتگی تنظیم شده است و شامل برنامه ۱۶ هفته آتی شما می باشد. برای هر روز ۵ درس در برنامه قرار گرفته است. در برنامه ذکر شده است که در هر روز از هر کتاب چه درسی و چه مقدار بخوانید.. از چه درسی تست بزنید.. کدام درس را مرور کنید…این برنامه به شما روش موفقیت و عملکرد رویایی در ۴ماه آینده را به صورت کامل می گوید.

 

مشاوره کنکورهر هفته دو جلسه مشاوره صوتی ۲۰-۳۰دقیقه ای:

مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، ۴۰ جلسه مشاوره نیز برای شما ارسال می کند تا شما بدانید چطور برنامه را به نحو احسن پیاده کنید. ما برای همه ریزه کاری ها تدبیر اندیشیده ایم. در کنار برنامه ۴ماهه برنامه مشاوره ویژه ای نیز برای شما داریم. در این پلن دکتر کاویانی، مدیر مکتبستان هر هفته دو جلسه مشاوره صوتی را برای شما ارسال می کند. در این فایل های صوتی به شما آموزش می دهیم چگونه عملکرد خود را بهبود بخشید تا بتوانید در زمان کم کار بیشتری انجام دهید. به شما قول میدهیم این جلسات مشاوره به شما روحیه ای تزریق می کند که دیگر به هیچ وجه خسته نمی شوید و هر روز بیشتر از روز قبل مطالعه خواهید کرد.

 

فیلم کنکوریفیلم های آموزشی دروس اختصاصی:

خواندن برخی از دروس در ۴ماه کار دشواری است. برای همین مکتبستان اقدام به ارائه فیلم های آموزشی برای این مباحث کرده است تا مسیر موفقیت را برای شما هموار کند. همیشه برنامه ای موفق است که ابزار کاملی همراه آن باشد. یکی از مهم ترین ابزارها نیز فیلم های آموزشی تدریس دروس دشوار است تا شما در ۴ماه باقی مانده بتوانید با حداقل زمان دروس دشوار را بخوانید و مشکلات خود را سریعتر رفع کنید. برای دروس دشوار فیلم های آموزشی تدریس اساتید مکتبستان در اختیار شما قرار داده می شود و به این ترتیب این اطمینان را به شما می دهیم که بتوانید حتی سخت ترین دروس را در حداقل زمان بخوانید و در ۴ماهه باقی مانده کار چندین سال را انجام دهید !

 

جزوات کنکوریجزوات مرور طلایی:

در کنار برنامه ۴ماهه جزواتی برای مرور سریع نیز در اختیار شما قرار داده می شود. شما هر هفته با استفاده از این جزوات مباحثی را که خوانده اید بارها و بارها مرور می کنید و به این صورت در ۴ماه باقی مانده دروس فرار را چندین بار تکرار می کنید و اجازه فراموشی را به خود نمی دهید. در این ۴ماه قرار است کاری را انجام دهیم که سایرین در چند سال از انجام آن عاجزند !

 

تست کنکوربانک تست های پراهمیت و استاندارد:

با توجه به این که شما باید در این ۴ماه مفیدترین و پربازده ترین اوقات خود را بگذرانید ، برای شما تست های استاندارد و الگو را نیز قرار داده ایم تا وقت شما با زدن تست های کم اهمیت تلف نشود. این تست ها همگی الگو و چکیده سبک تست های کنکورهای اخیر هستند و کمک زیادی به شما برای استفاده صحیح از زمانتان می کنند.

 


vision-for-success-iconبسته روانشناسی موفقیت در ۴ماه دکتر کاویانی

این بسته شامل ۶ جلسه فیلم مشاوره انگیزشی رویایی از دکتر کاویانی است. به شما قول می دهیم در صورت مشاهده این جلسات و استفاده از آموخته های آن ها در ۴ماه باقی مانده کاری را می کنید که دیگران در ۸ماه نیز قادر به انجام آن نیستند. ما در این جلسات به شما آموزش دادیم چطور هر روز کارهایی انجام دهید که دیگران قادر به انجام نیمی ازز آن نیستند.

 

motivation-icon-png-14عضویت در باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی :

برای موفقیت علاوه بر برنامه نیاز به روحیه نیز هست، برای همین شما تا روز کنکور عضو باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی نیز می شوید. باشگاه انگیزشی مخصوص دریافت کنندگان برنامه ۴ماهه است و پس از تهیه آن شما در این باشگاه عضو می شوید. در این باشگاه تا روز کنکور دکتر کاویانی به صورت پیوسته جلسات مشاوره VIP را برای شما عزیزان ارسال می کند. ما تا روز کنکور همراهتان خواهیم بود.

 

580a883124fc8آزمون های آنلاین هماهنگ با برنامه ۴ماهه:

برنامه ای که در آن آزمونی نداشته باشد فایده زیادی نخواهد داشت، به همین دلیل مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، ۴مرحله آزمون مطابق برنامه نیز برگزار می کند. در پایان هر ماه نیز یک آزمون آنلاین برگزار می شود تا شما آموخته های خود را تحلیل کنید و نتیجه بهتری بگیریدسه الی چهار روز پایانی هر ماه نیز به مرور اختصاص یافته است تا شما هم برای آزمون آنلاین مکتبستان آماده شوید و هم تسلط خود را افزایش دهید. آزمون ها سوالات استانداردی دارند و سعی شده است که سبک سوالات با الگوی پیش بینی سوالات کنکور ۹۶ باشد. پس از آزمون درصد و تراز شما در آزمون به همراه پاسخنامه تشریحی داده می شود.

 

headphone-iconفایل های صوتی مرور سریع

مرور زیاد در ۴ماه یکی از ارکان موفقیت برای یک کنکوری است.

به همین سبب مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه به شما فایل های صوتی مروری آلفای ذهنی نیز هدیه می دهد.

ب استفاده از این فایل های صوتی شما می توانید حداقل یک یا دو بار دیگر مرور خود را افزایش دهید و مسلط تر شوید.

 

مشاوره تلفنی کنکورسامانه پشتیبانی تا روز کنکور

مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، بستری برای پاسخگویی به سوالات شما تا روز کنکور نیز فراهم کرده است. مکتبستان تا روز کنکور و حتی بعد از آن همراه شماست و مشاورین مکتبستان به سوالات شما با صبر و حوصله پاسخ خواهند داد.

 

 

جوایز بزرگ کسانی که ۴ماه با همه وجود تلاش کنند:

سه گوشی آیفون۷ به سه نفر از دوستانی که با استفاده از برنامه ۴ماهه در کنکور ۹۶ بدرخشند اهدا می شود.

iphone

این برنامه ۴ماهه برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که تا به اینجای کار هنوز شروع جدی برای کنکور نداشته اند.

کسانی که قصد دارند از الان برای کنکور شروعی رویایی داشته باشند.

کسانی که می‌خواهند به بزرگترین آرزوی خود در کنکور برسند.

کسانی که قبولی در پزشکی برایشان فقط در حد یک رویا بوده است

کسانی که  قصد دارند ۴ماه را با برنامه ای ویژه و مطمئن سپری کنند.

 

چرا دریافت برنامه از مکتبستان انتخاب درستی است؟

۱- مکتبستان موسسه معتبری است که ثابت کرده است هر ساله افراد زیادی را به موفقیت می رساند ( برای مشاهده لیست قبولی های پارسال مکتبستان اینجا کلیک کنید).

۲- مکتبستان و دکتر کاویانی اولین موسسه ای هستند که طرحی با عنوان برنامه ۴ماهه را ابداع کردند و با تجربه ای بسیار امسال نیز برنامه ای بسیار کامل و حرفه ای را ارائه داده اند.

۳- مکتبستان فقط یک برنامه به شما نمی دهد، در کنار برنامه همه مواردی را که برای موفقیت نیاز دارید در اختیارتان می گذارد.

۴- برای موفقیت علاوه بر برنامه نیاز به روحیه نیز هست، برای همین شما تا روز کنکور عضو باشگاه انگیزشی دکتر کاویانی نیز می شوید.

۵- خواندن برخی از دروس در ۴ماه کار دشواری است. برای همین مکتبستان اقدام به ارائه فیلم های آموزشی برای این مباحث کرده است تا مسیر موفقیت را برای شما هموار کند.

۶- مرور زیاد در ۴ماه یکی از ارکان موفقیت برای یک کنکوری است و به همین سبب مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه به شما فایل های صوتی مروری آلفای ذهنی نیز هدیه می دهد.

۷- مکتبستان در کنار برنامه به شما پکیج تست های استاندارد نیز هدیه می دهد تا بواسطه آن بتوانید کار تستی حرفه ای تری داشته باشید.

۸- برنامه ای که در آن آزمونی نداشته باشد فایده زیادی نخواهد داشت، به همین دلیل مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، ۴مرحله آزمون مطابق برنامه نیز برگزار می کند.

۹- مکتبستان جز معدود موسساتی است که مهر تایید وزرات ارشاد و فرهنگ اسلامی را کسب کرده است.

۱۰- مکتبستان در کنار برنامه به شما جزوات مرور طلایی را نیز اهدا می کند تا شما با استفاده از آن ها بتوانید همه دروس را سریعتر بخوانید.

۱۱- مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، بستری برای پاسخگویی به سوالات شما تا روز کنکور نیز فراهم کرده است. مکتبستان تا روز کنکور و حتی بعد از آن همراه شماست.

۱۲- مکتبستان در کنار برنامه ۴ماهه، ۴۰ جلسه مشاوره نیز برای شما ارسال می کند تا شما بدانید چطور برنامه را به نحو احسن پیاده کنید. ما برای همه ریزه کاری ها تدبیر اندیشیده ایم.

شما فقط یک بار کنکور می دهید، شما فقط ۴ماه وقت مفید دارید، لذا دکتر کاویانی و تیم بزرگ مکتبستان این اطمینان را به شما می دهند که با استفاده از برنامه ۴ماهه و طرح های استراتژیک آن بتوانید با توکل به خدا، تکیه بر برنامه و ضمیمه کردن تلاشتان به موفقیت برسید. به مکتبستان اعتماد کنید.

**فایل صوتی انگیزشی + توضیح کلی برنامه ۴ ماهه**

اگر هیچ فایلی را تا به حال از این سایت دانلود نکرده اید ، این فایل را حتما دانلود کنید.

حجم: ۸ مگابایت

فرمت : mp3

برای دانلود کلیک کنید:

download

 

این برنامه را چگونه تهیه کنم؟

این برنامه برای رشته ریاضی و تجربی و انسانی آماده شده است.

برای تهیه این برنامه یک پیامک با عنوان #برنامه ۴ماهه# به شماره ی زیر بدهید:

  SMS : ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴

مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.

روش تهیه برنامه ۴ماه به چه صورت است؟

پس از خرید برنامه ۴ماهه یک پنل حرفه ای و دوست داشتنی به شما داده می شود. شما هر دو هفته یک بار، به پنلتان سر می زنید و برنامه دو هفته آتی + سایر فایل ها و جزوات و فیلم هایی که باید در آن بازه زمانی مطالعه کنید را دریافت می کنید. کار با پنل دریافت برنامه ۴ماهه مکتبستان بسیار ساده است.

ما تصمیم گرفتیم برای اینکه شما در بین انبوه اطلاعات همراه برنامه ۴ماهه سردرگم نشوید، اطلاعات و برنامه ها را طبق برنامه ریزی دکتر کاویانی در پنل شما به صورت زمان بندی شده قرار دهیم. بدین صورت شما می دانید که هر دو هفته یک بار باید به پنلتان مراجعه کنید و برنامه، جزوات، فایل های صوتی، فیلم ها و … را برای بازه زمانی دو هفته ای پیش روی خودتان دانلود کنید. همچنین با این روش برنامه نیز سریعتر به دست شما می رسد و نیازی نیست که درگیر امور پستی و .. شوید.

برای مشاهده تصاویر پنل و … لینک زیر رو دانلود کنید:

دانلود تصاویر پنل برنامه و روش کار با آن

 

 

نظرات برخی تهیه کنندگان برنامه :

Untitled-3 (2)مکتبستان Untitled-3مکتبستان Untitled-4 (2)مکتبستان Untitled-4مکتبستان Untitled-5

مکتبستان

Untitled-1 (2)مکتبستان

Untitled-1 (3)مکتبستان Untitled-1مکتبستان Untitled-2 (2)مکتبستان Untitled-2مکتبستان

این برنامه را چگونه تهیه کنم؟

این برنامه برای رشته ریاضی و تجربی آماده شده است.

برای تهیه این برنامه یک پیامک با عنوان #برنامه ۴ماهه# به شماره ی زیر بدهید:

  SMS : ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴

مشاورین مکتبستان حداکثر تا ۲۴ساعت آتی با شما تماس خواهند گرفت.

۲۴۳ نظرات

 1. سلام خوبیم این برنامه چهار ماهرو چطوری باید دریافت کنیم خیلی گشتم نبود

  (۰)
 2. سلام من مدرسه میرم ایا این برنامه۴ماهه رو منم میتونم استفاده کنم؟؟

  (۰)
 3. سلامی گرم به دکتر کاویانی که هست مشاوری باحااالی😉😉
  چه گویم که دارم دلی هوایی هوایی پیرهن سفید دکتر کاویانی

  با عرض سلام خدمت دکتر کاویانی عزیز،من اسماعیل دانا هستم و الان سوم تجربی ام و از مشاوره های شما خیلی راضی هستم (باید بگم فوق العاده هستن ) من رو پوش سفید شما رو حتما باید بدست بیارم لطفاا(تمنا یا هر چیز دیگه ای ) ازتون میخوام به من مشاوره و برنامه بدین و من رو تا روز کنکور آماده کنین
  قول میدم رتبه یک کنکور ۹۷ منم
  از خواهش میکنم یه توجه ای به من بکنین
  بخدا عشقم درس خوندن هست اما نمیدونم چه برنامه ای میتونه به من کمک کنه تا روز کنکور آماده بشم لطفا نظر لطفی با ما کن

  من یه مکتبسسسسسسستانی امممممممممم

  دکتر شما فوق العاده هستین

  (۰)
 4. مرسی از انرژی که به ما میدین دکتر قول میدم که سال دیگه تو همچین روزی من دانشجوی دارو دانشگاه تهران باشم یه هدفیه که خیلی وقته شده رویای هر شبم قول میدم برا رسیدن بش تموم سعیو بکنم قول میدم نمیذارم حسرتش رو دلم بمونه این چند ماهو میجنگم براش..

  (۰)
 5. Adeleh khanoom:
  سلام وخسته نباشید من اتفاقی با شما آشنا شدم دوست دارم پزشکی بخونم من ۲۶سالمه کارشناس پرستاری هستم ولی پرستاری ارضام نمیکنه تو رشته خودم خیلی موفق بودم ولی زمان کنکور انگیزه کافی برای قبولی رشته پزشکی نداشتم الان میتونم شرکت کنم وقبول بشم میشه راهنماییم کنید

  (۱)
 6. سلام اقای کاویانی!
  وقتتون بخیر!اول از همه بابته تمام زحماتتون و این همه انرژی که به ما میدید ممنونم و به شما هم خسته نباشید میگم!
  من قول میدمتوی این چند ماه اخر تسلیم نشم و با همه وجودم تمرکزمو بزارم رو درسام.قول میدم که فقط به موفقیتم فکر کنم و تا به هدفم نرسیدم دست از تلاش برندارم
  روز خوبی داشته باشین یا علی!

  (۱)
 7. سلام.. خیلی از شما ممنونم بابت این سایت فوق العاده و برنامه ریزی خوبتون
  ولی شرایط من یکم با رقیبام فرق داره.. از این جهت میگم ک کنکور اختصاصی من سال ۹۴ بود و دو سال دانشجو رشته زبان دانشگاه علامه بودم (یعنی تا همین دی ماه!) ولی چون رشنه تحصیلیمو دوست نداشتم و آرزوم از بچگی پزشکی بوده الان چند روزی میشه ک ار دانشگاه انصراف دادم تا شاید تو این فرصت باقی مونده بتونم یکم خودمو راضی کنم!
  به این دلیل میگم شرایط من فرق داره چون دو ساله ک کلا از رشته تجربی فاصله گرفتم و نمیدونم ک الان میتونم این فاصله رو کمتر کنم یا ن.. ولی کنکور امسال واقعا برام مهمه..
  پیش پیش مرسی از توجهتون 🙂

  (۲)
 8. با گرفتن این برنامه نیاز به خلاصه نویسی هم هست

  (۲)
 9. سلام.تشکر از همتون
  اونایی که کنکور دارن حتما بگیرن این برنامه ریزی رو.
  صددرصد جواب میگیرن.
  منم که نمیتونم بگیرم.بجاش براتو ن دعا میکنم

  (۲)
 10. سلام
  خواهش میکنم کمکم کنید
  من سال ۹۵ کنکور دادم و رتبم اومده ۳۰۰۰۰ و معدلمم ۱۷ شده.تا الان هم درست و حسابی نخوندم.من میتونم با مشاورین این موسسه پیشرفت کنم؟من تا سال های قبل معدلم خیلی بالا بود و همه انتظار داشتن من پزشک بشم واسه همین امسال خیلی حرف خوردم.ولی اگه یکی باشه به من تضمین بده که من میتونم پزشک بشم اگه یک سال دیگه بمونم من اون حرفارو به جون میخرم.من خیلی دوست دارم دندون پزشک بشم.ولی ترس باعث میشه نتونم بخونم.خواهش میکنم کمکم کنین و لطفا جواب بدین.

  (۲)
 11. سلام آقای دکتر
  ممنون بابت امید و انرژی ای که به ما کنکوریا میدین.موفق تر باشین هر روز از دیروز
  من قول میدم توی مدت باقی مونده نمیدونم نمیشه و نمی تونم رو کنار بذارم و تسلیم نشم و ادامه بدم بعد از این که هم نوشتن این نامه تموم بشه اتاقم رو جمع می کنم و به لطف و یاری خدا پر قدرت شروع می کنم
  قول میدم با تمام وجود برای رویا هام وقت بذارم و یادم نره تو این مسیر اوستا کریم پشت منه
  روز خوبی داشته باشین بازم ممنون بابت حس خوبی که امروز بهم دادین

  (۲)
 12. با سلام و خدا قوت من زنی ۳۲ ساله هستم که حدود ۵ ساله ازدواج کردم و ارشد زیست دریا هستم و با خواندن کتاب شما تصمیم دارم بیام اینجا و بهتون قول بدم که هر روز قوی تر از روز قبل هستم و خواهم بود نه فقط به خاطر خودم به خاطر همسرم و به خاطر شاگردم که یک کودک کار هست و من یقین دارم می تونه موفق باشه.

  (۳)
 13. سلام استاد!!!
  خسته نباشین ، دمتون گرم ک اینقد وقت میزارین . واقعا خسته نباشین .
  استاد من سال قبل کنکور دادم و رتبم شد ۶۰۰۰ البته اینو بگم ک اگه اون یک و نیم ماه آخرو ک روزی ۱۰ ساعت۱۲ ساعت میخوندم رو نمیخوندم الان ۴۵۰۰۰ رو شاخش بود .
  استاد زندگی ی جوری همه چیو امسال از دستم گرفت ، طوری ک امیدم رو از همه چی بریدم . نه ب معلمی امید دارم ، نه ب کسی یا چیزی ، فقط ب خودم و تلاش خودم امید دارم . ب این نتیجه رسیدم ک تا خودم نخوام و نخونم نمیشه. فک میکنم این کلاسای کنکور ک بهترین مطالبم توش میگن ، آدمو بد عادت میکنه و آدم فک میکنه ک آره چون من بهترین معلم رو دارم حتما موفق میشم . ولیییی اصلا اینجوری نیس . بلکه اونی ک فقط خودشو داره حتما موفق میشه.
  امسال از اول سال خوندم ، خوبم خوندم. میشد ک روزی ۱۲ ساعتم بخونم ولی یکی دو ماه وسطاش ی شکاف ایجاد شد . و خیلی ناراحتم امید شدم ولییی …
  ولی چند روز هس ک بعد از خوندن کتاب شما ، و شنیدن فایل صوتی ک گذاشتین ، دوباره شروع کردم ، اونم با روزی ۷ ساعت ک ایشالا ب لطف خدا بیشترش میکنم .
  فقط خواستم بهتون قول بدم ک تو این ۵ ماه باقی مونده ، اصلا ما امید نشم و ب چیزای منفی فک نکنم ، قول میدم ک دیگه نزارم هیچ اتفاقی دوباره شکافی ایجاد کنه تو خوندم . قول میدم ک دکتر شم
  😊😉

  (۳)
 14. سلام من یه کنکوریم برای تهیه برنامه اومدم
  فقط میخام بدونم هزینه برنامه ۴ماهه تا کنکور چقدر میشه؟؟؟ خیلی مممنون

  (۴)
 15. سلام قیمت این برنامه چقدره؟

  (۴)
 16. سلام میخاستم ببینم قیمت این برنامه چقدر هست؟!؟ لطفا ب جیمیلم ارسالکنید مرسیی

  (۴)
 17. سلام دکتر کاویانی من از الان به بعد تمام تلاشمو می کنم ک به خیلیا نشون بدم لایق بهترین ها ام قول می دم دست از رویام بر ندارم قول می دم هیچ وقت یادم نره خدایی هم هست که بهم کمک میکنه ممنونم بابت حرفای پر انرژی تون

  (۴)
 18. سلام من برنامه رو تهیه کردم و واقعا عالیه..ولی یه مشکلی که هست اینه که بعضی اوقات نمیتونم در طول یک روز تمام اون حجم درس ها رو تموم کنم…و اینکه میشه مباحث هفته ها رو جا به جا کرد؟؟

  (۴)
 19. سلام من میخوام همون نامه ا ک اقای دکتر گفتنو بنویسم………..واقعاا عالی بود اقای دکتر …امروزشنبه ۱۶بهمن ماهه و ساعتم ۲۳:۵۹ دقیقس من قووول میدم تا دقیقا ۵ماه دیگه با تمام وجود بجنگم ک ۱۶ تیر ۹۶ نگم ای کاااااش…من قوول میدم فقط درس بخونم و ترازمو بالا ببرم…..من میتوووووونم………….تلاااااااش امروزم افتخار فردامه……

  (۵)
 20. سلام دکتر.خوبی؟ ازت ممنونم که به همه کنکوریا روحیه میدی. من امسال پشت کنکوریم رتبه کنکورم۸۷۰۰۰بود ولی میخوام بهت چندتا قول بدم:۱)اولیش اینکه رتبمو امسال کمه کمش۸۰هزارتا بیارم پایین۲)دوم اینکه بهت قول میدم ازتک تک روزها استفاده کنم وتسلیم نشم۳)سوم اینکه بهت قول میدم پدرمو سربلند وخوش حال کنم آخه سال پیش بابام به خاطر من خیلی تحقیر شد واذیت شد۴)چهارم اینکه به همهی کسایی که مسخرم کردند سرکوفت کردندوتحقیرم کردند یه پاسخ خوب بدم اونم بارتبه ی خوب۵)وپنجمین وآخرین قولم اینکه به آرزوم هرجوری که باشه میرسم قول قول میدم.راستی دکترسال بعدمنتظرم باش تا باهات تماس بگیرم و ازموفقیتم باخبرت کنم وهمچنین یه اسطوره بشم واسه بقیه.من قهرمان میشم بدون شک.

  (۵)
 21. سلام,خسته نباشین.اگه میشه قیمت برنامه ۴ماهه رو برای رشته تجربی بگین؟

  (۵)
 22. سلام من محمد جوادعباسزاده سال دوم کنکورتجربی ام پارسال رتبه ام ۵۰۰۰۰شد معدل کتبی نهایی ام نیز ۱۰میباشد میخوام امشب قول بدم به خودم وبه خدای خودم وبه شماآقای دکتر کاویانی که از همین امشب چنان درس بخوانم که سال ۹۶روی صندلی دانشکده پزشکی شهید بهشتی بشینم من از امشب نمیذارم هیچی مانعم بشه که درس نخونم

  (۵)
 23. سلام
  من پارسال کنکور دادمــــ….نشد که بشه
  امسال تازه با شما آشنا شدم…کاملا اتفاقی….نمیدونم اسمشو چی بذارمـ,,,,خواست خدا یا اتفاق یا سرنوشت….اما فقط میدونم که دیگه نمیکشم دیگه تحمل زخم زبونای دلمو ندارم,زبون این دل لامصب از تیزی شمشیر برنده تره….
  فقـط اینو میدونم کـــــه…این دفعه دیگه موفق میشم
  فردا روز اول برناممه…دعا کنید برام…برامون
  اصلا هر کی این نوشته رو خوند دلی یه صلوات بگه بعدشم یه یا علی بگه و بلند شه
  بیخیال خستگی…. اون داداشی که پرسید هزینش چقدره فقط همینو بگم که ۳۰۰این روزا رقمی نیس داداش من واسه این همه زحمت دکتر
  یا علی

  (۵)
 24. سلام آقایه دکتر
  من سه روزه پیامک زدم گفت تا بیست و چهار ساعت بعد با من تماس میگیرن اما هنوز خبری نشده من باید چیکار کنم خیلی به این برنامه نیاز دارم

  (۶)
 25. با سلام لطف بفرمایید قیمت این پکیج رو اعلام بفرمایید. سپاس.

  (۶)
 26. سلام دکتر.خوبی؟ می خواستم ب خودم و شما قول بدم ب اون هدفی که در کرانه های افق ب دنبالشم خواهم رسید. <> دوستدار شما از فاصله دوری که حتی تصورشم سخته.

  (۶)
 27. سلام هزینه این برنامه ۴ ماه چه قدر هست؟

  (۷)
 28. سلام خسته نباشید
  اگر امکانش هست ..هزینه تهیه برنامه و نحوه دریافتش رو اعلام کنید.سپاسگزارم.

  (۹)
 29. سلام اقای دکتر کاویانی.اگه میشه قیمت این برنامه ۴ماهه تون رو برای رشته تجربی رو بگید لطفا.
  ممنون

  (۹)
 30. سلام چنلتون و فایل های صوتیتون عااالیه اگه میشه قیمت این این برنامه ۴ماهه رو بگید

  (۹)
 31. سلام لطفا قیمت پکیج ۴ماهتونو بگین؟ آیا این برنامه برای کسایی که رشتشون نامرتبطه و میخوان کنکور تجربی بدن هم مفیده؟

  (۱۱)
 32. با سلام من ۱۸ سالمه امسالم کنکوریم .. واقعیت تا الان خوندم ن ب طور خیلی عالی..واقعیتش تو تست زنی مشکل دارم .میخوام بدونم واقعا میشه تو این چهار ماه بتونم نتیجه مطلوبی بگیرم ..؟ولی اینو میدونم ک بسیار ادم سخت کوشیم و با تموم وجودم موفقیت را میخوام.و لطفا بگید ک هزینه این برنامه ریزی چقدر هست؟؟

  (۱۲)
 33. سلام خسته نباشید حقیقتش من خیلی دوست دارم این برنامه چهارماهه رو تهیه کنم و واقعا از بی برنامه بودن خسته شدم میشه لطف کنید قیمت این برنامه رو تو سایت ذکر کنید تا اگر هر شخصی با توجه به شرایط مالی توانایی پرداخت این برنامه رو داشته باشه اقدام به تهیه کنه؟ باتشکر

  (۱۳)
 34. سلام هزینiهزینه برنامه چهارماهتون چقده

  (۱۳)
 35. سلام ببخشید میشه بگید قیمت این پکیج چهارماهه چند تومنه؟

  (۱۴)
 36. سلام من الان ۲روزه واسه برنامه ۴ماهه پیامک دادم ولی تماس نگرفتن خواهش میکنم تماس بگیرید من فقط منتظر این برنامم تا شروع کنم زمانم داره الکی هدر میره دکتر

  (۱۵)
 37. همین الان پیامک زدم امیدوارم قیمتش زیادنباشه که بتونم تهیه کنم
  کاش قیمتشو توسایت ذکر میکردید

  (۴۸)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Team P دکتر علی کاویانی بنیان گذار مکتبستان
Team P دکتر پارسا سلیمانی مشاور مکتبستان
Team P دکتر سعید کامیابی مشاور مکتبستان
Team P دکتر پوریا امیری مشاور مکتبستان
Team P دکتر کیانا صفا مشاور مکتبستان
Team P دکتر عطا دوجی مشاور مکتبستان
Team P دکتر شکوه محمد نژاد مشاور مکتبستان
Team P دکتر فاطمه قاسمی مشاور مکتبستان
Team P مهندس احمدی مشاور مکتبستان
Team P دکتر سهیل حسین زاده مشاور مکتبستان
Team P دکتر جواد روح الله زاده مشاور مکتبستان
Team P مهندس حسینی پشتیبانی مکتبستان
Team P دکتر مریم اسماعیلی مشاور مکتبستان
Team P دکتر سعیده خسروی مشاور مکتبستان
Team P دکتر یاسمن دریاباری مشاور مکتبستان
Team P دکتر علی صانعی مشاور مکتبستان
Team P دکتر علی قربانیان مشاور مکتبستان
Team P دکتر مهسا دستاران مشاور مکتبستان
Team P دکتر علی برزگر مشاور مکتبستان
Team P دکتر طائل شریعتی مشاور مکتبستان
Team P دکتر امیرحسین حاتمی مشاور مکتبستان
Team P دکتر نعمت آزاد مشاور مکتبستان
Team P مهندس فرزاد صالحی مشاور مکتبستان
Team P مهندس الهه دهقان مشاور مکتبستان
Team P دکتر علیرضا عقیلی مشاور مکتبستان
Team P دکتر سپهر رمضانی مشاور مکتبستان
Team P مهندس آتنا حاجیان مشاور مکتبستان
Team P دکتر سعیده خسروی مشاور مکتبستان
Team P دکتر نورالدینی مشاور مکتبستان
Team P مهندس شکیبا مشاور مکتبستان
Team P دکتر رضا موسوی مشاور مکتبستان
Team P دکتر آرین حاجیان مشاور مکتبستان
مکتبستان در اینستاگرام مکتبستان در تلگرام
بیش از 3 ساعت فیلم و صوت مشاوره کنکور رایگان
پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید

مهم نیست هوش شما چقدر است، مهم نیست تا به حال معدلتان چقدر بوده است، ما در این دوره نکاتی را به شما می گوییم که بتوانید بوسیله آن ها با افراد باهوش و درس خوان رقابت کنید.
مشاوره کنکور
بیش از 3 ساعت فیلم و صوت مشاوره کنکور رایگان
این پیشنهاد فقط یک بار ارائه می شود و پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید
شما فقط یک بار فرصت دریافت این هدیه ردنشدنی را دارید !
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
هر هفته یک فیلم مشاوره رایگان می خواهید؟