خانه » مشاوره » بهترین منابع » بهترین منابع کنکور

بهترین منابع کنکور

دراین مطلب بهترین منابع کنکور تجربی و ریاضی، انسانی و هنر خلاصه و مفید شرح داده شده است. در اغلب سایت ها منابع گوناگونی معرفی شده که بیشتر آنها عامل سردرگمی و وسواس فکری داوطلبان کنکوری است. سایت مکتبستان همواره سعی داشته بهترین و ناب ترین مطالب را مختصر و مفید ارائه دهد چراکه معتقدیم “وقت یک داوطلب کنکوری ارزشمندترین سرمایه اوست!”

بهترین منابع کنکور
بهترین منابع کنکور

بهترین منابع کنکور دروس عمومی (تمامی رشته ها):

بهترین منابع کنکور درس ادبیات و زبان فارسی:

 کتاب های درس ادبیات

برای رسیدن به درصد عالی در درس ادبیات باید کتاب ها را به صورت مبحثی تهیه کنید:

برای لغت، املا و واژگان: نشر الگو

زبان فارسی و آرایه: کتاب تخته سیاه

قرابت معنایی: واسه آموزش دریافت و مهروماه و خوشخوان …واسه تست الگو

تاریخ ادبیات:اگر میخواهید تمام تاریخ ادبیات ها را یکجا و شسته رفته داشته باشید: کتاب تخته سیاه

پیشنهاد می کنیم پس از پایان هر مبحث از کتاب های فوق تست ها را از کتاب ادبیات موضوعی گاج بزنید. و از پراکندگی مباحث در کتب مختلف نترسید! با تهیه بهترین منابع شما یک گام از بقیه داوطلبان جلوترید!

اگر فقط یک کتاب میخواهید –> ادبیات موضوعی گاج

 

 

بهترین منابع کنکور عربی:

کتاب های کمک آموزشی عربی

کتاب های درس عربی را با توجه به سطح خود انتخاب کنید. برای درس عربی اگر پایه ی ضعیفی دارید پیشنهاد میکنیم از لوح فشرده عربی کنکور استفاده کنید. فوق العاده به شما کمک خواهد کرد.

درصورتی که سطح قابل قبولی دارید میکرو گاج  ، خیلی سبز( فوت و فن عربی ) استفاده کنید.

توجه بفرمایید کتاب ایاد فیلی نیز یکی از منابع خوب سابق بوده است در سال های اخیر به دلیل استاندارد نبودن کامل تست ها صرفا جنبه آموزشی داشته و توصیه نمی شود.

 

 

بهترین منابع کنکور دین و زندگی:

کتاب های کمک درسی دین و زندگی

برای درس دین و زندگی ابتدا کتاب درسی!! باید آیات کتاب های دین و زندگی ۲و۳و۴ را کامل یاد بگیرید بطوری که اگر آیه ای پرسیدند آیات قبل و بعد آن را بدانید و به سرعت تشخیص دهید که مربوط به کدام سرتیتر یا تییتر از متن درس است.

پس از کتاب درسی کتاب گاج (جامع و آیات و نکات) که بصورت مفصل به به این درس پرداخته و اگر به دنبال یک کتاب خلاصه تر هستید خیلی سبز را پیشنهاد میکنیم که حجم کمتری دارد اما پس از کتاب گاج بهترین منبع کمک درسی شناخته شده است.

 

 

بهترین منابع کنکور زبان انگلیسی:

 کتاب های تستی زبان انگلیسی

برای زبان انگلیسی کتاب مبتکران دکتر اناری. همچنین کتاب انتشارات شبقره (رضا کیاسالار)خیلی سبز جامع، reading خیلی سبز. تمام کتاب هایی که در این مطلب معرفی شده منابع بسیار خوبی هستند و تفاوت زیادی با هم ندارند و اولویت بندی انجام شده بخاطر تمایز های جزئی است.

 

این مقاله را هم از دست ندهید:  معرفی کتاب زرد کانون برای جمع بندی کنکور

 

و اما دروس اختصاصی: بهترین کتب کمک آموزشی دروس اختصاصی کنکور تجربی، ریاضی، انسانی و هنر به ترتیب در ادامه بررسی شده است.

بهترین منابع کنکور تجربی (دروس اختصاصی):

موثرترین کتاب های تستی و کمک درسی زمین شناسی: 

 

اولین، بهترین و قدرتمند ترین کتاب در زمین شناسی به لحاظ حجم مطلب و تاثیر خارق العاده آن برای کنکور کتاب  هفت چیز زمین شناسی خیلی سبز. که با وجود حجم کم میتوانید در مدت زمان کوتاه به درصد بسیار خوبی برسید. اگر میخواهید درصد بالایی در زمین شناسی کسب کنید کتاب زمین شناسی جامع مهر و ماه (که تقریبا حجم آن دوبرابر کتاب خیلی سبز است و دارای تست های بیشتری است) را نیز توصیه میکنیم.

 

 

بهترین منابع کنکور تجربی زیست شناسی:

زیست شناسی

بهترین کتاب موجود درحال حاضر برای زیست در کنکور تجربی همایش زیست شناسی (نشر دریافت) . این کتاب بیشتر برای درسنامه است و برای تست از کتاب های گاج استفاده کنید. در اغلب کتب گاج استاندارد های تستی رعایت شده است.

توجه: پیشنهاد ما برای بدست آوردن درصد بالا در زیست شناسی کنکور پک کامل زیست (۵جلد کتاب): کتاب ۲ جلدی همایش زیست شناسی (برای درسنامه) و برای تست: کتب سال دوم و سوم و سال چهارم گاج.

*یکی از درسنامه هایی که علیرغم اینکه شاید خیلی معروف نباشد ولی به شخصه خیلی قبول دارم کتاب فاگوزیست فردین جوادی است. اگر واقعا دوست دارید بر روی یک کتاب حجیم و فوق العاده وقت بگذارید شدیدا فاگوزیست را پیشنهاد میکنم.

اگر می خواهید تست بیشتری کار کنید از کتب ۸۰۰۰تست گاج برای تست استفاده کنید.

 

 

بهترین منابع کنکور درس ریاضیات رشته تجربی:

ریاضی مهروماه

 

درصورتی که مهارت بالایی در درس ریاضی ندارید ابتدا از کتاب آبی کانون (سطح ساده) استفاده کنید و برای مرحله بعد (سطح پیشرفته) کتاب خیلی سبز .

اگر قصد دارید کتابی داشته باشید که درسنامه خوبی داشته باشد بنده مهروماه را پیشنهاد میکنم.

کتاب جامع مهروماه کتاب بسیار خوبی است درسنامه ی مفهوم تری نسبت به تخته سیاه دارد .

 

 

بهترین منابع کنکور تجربی فیزیک:

فیزیک گاج

کتاب های برتر درس فیزیک نیز همانند درس ریاضی، برای کار ساده از کتاب آبی کانون و برای سطح پیشرفته تر کتب گاج نقره ای و پس از آن خیلی سبز

 

 

تجربی بهترین منابع کنکور شیمی:

 کتب تستی و آموزشی شیمی
کتب تستی و آموزشی شیمی

برای درس شیمی بسیاری معتقد اند شیمی سال دوم مبتکران  بهترین منبع و برای شیمی سال سوم و چهارم خیلی سبز  مناسب ترین کتب شیمی هستند. 

 

این مقاله را هم از دست ندهید:  معرفی کتاب زرد کانون برای جمع بندی کنکور

 

بهترین منابع کمک درسی کنکور ریاضی (دروس اختصاصی)

برای دروس حسابان :  میکرو گاج(سفید).

گسسته و جبر و احتمال:  فار، میکرو گاج (سفید)

برای هندسه۱، هندسه۲ و هندسه تحلیلی: کتاب های هندسه پایه و تحلیلی الگو

برای درس فیزیک کتاب های برتر درس فیزیک نیز همانند درس ریاضی، برای کار ساده از کتاب آبی کانون که درسنامه های کوتاه تر و خلاصه تر و پس از آن به تست کنکور پرداخته. و برای سطوح بالاتر گاج نقره ای پیشنهاد می شود.

برای درس شیمی سال دوم مبتکران کتاب های مبتکران سال سوم و چهارم حاوی توضیحات اضافی است که در کنکور مورد سوال قرار نمیگیرد.بنابراین اگر زمان کافی برای مطالعه آنها ندارید بهترین منبع شیمی سال سوم و چهارم خیلی سبز  است.

 

بهترین کتاب های کمک درسی کنکور انسانی (دروس اختصاصی)

ریاضی رشته انسانی: ریاضیات انسانی گاج .

اقتصاد: برای درس اقتصاد شیوه ی طرح سوال در کنکور به دو شکل حفظی و مسئله است. برای تست های حفظی می بایست کتاب درسی خودتان را به صورت کامل مطالعه بفرمایید و برای یادگیری مسائل نیز از کتاب اقتصاد مهر و ماه استفاده کنید.

ادبیات اختصاصی رشته انسانی : در درجه اول مطالعه کتاب درسی. برای تست از کتاب ادبیات اختصاصی گاج استفاده کنید و برای مبحث عروض و قافیه کتاب ادبیات سال چهارم انسانی گاج (گاج سبز) نیز پیشنهاد می شود.

عربی انسانی: عربی اختصاصی خیلی سبز. تاریخ و جغرافی: ابتدا کتاب درسی و برای تست خیلی سبز. علوم اجتماعی: ابتدا کتاب درسی و برای تست می توانید از تمام منابع موجود در بازار استفاده کنید.

فلسفه و منطق: ابتدا خواندن عمیق کتاب درسی و برای تست زدن از کتاب فلسفه و منطق گاج و کتاب فلسفه سال چهارم(پیش دانشگاهی) گاج استفاده کنید. روانشناسی نیز ابتدا کتاب درسی و برای تست خیلی سبز

 

 

بهترین منابع کنکور هنر

کتاب های انتشارت مبتکران و راه اندیشه، مشق هنر و قلم چی جزو بهترین منابع کمک درسی کنکور هنر محسوب می شوند.
درک عمومی هنر: هنر در گذر زمان(هلن گاردنر). تاریخ هنر(کمبریج).خلاصه تاریخ هنر(پرویز مرزبان)
درک عمومی ریاضی و فیزیک: از منابع مشترک رشته تجربی و ریاضی استفاده کنید که برخی این بخش های مشترک عبارت اند از: محاسبات عددی (تناسب،درصد و معادلات و …) هندسه (زاویه، چهار ضلعی،تبدیلات و احجام فضایی) فیزیک( اندازه گیری،حرکت،نیرو،نور،الکتریسیته ساکن،مغناطیس و….) برای ترسیم فنی: رسم فنی عمومی(احمد متقی‌پور) و سعید درویش(منشور دانش). خلاقیت تصویری تجسمی:مبانی هنرهای تجسمی(غلامحسین نامی). مبانی‌طراحی‌گرافیک(آرمین هیوفمن). خلاقیت نمایشی:تاریخ سینما(مسعود مهرابی) خواص مواد: آیندگان. خلاقیت موسیقی: تئوری موسیقی(مصطفی کمال پور تراب) و ساز شناسی(پرویز منصوری) از جمله منابع کمک درسی پیشنهادی شناخته شده برای رشته هنر هستند.

۱۸۷ نظرات

 1. سلام خواهش میکنم کمکم کنین من در تست زنی فیزیک پایه مشکل دارم نمی توانم حتی یه تست ازگاج رابزنم وقتی حجم زیاد فیزیک پایه گاج رادمیبینم بیخیال میشم راهی است که فیزیک رادرست وبا یک کتاب باحجم معقول یادبگیرم کمکم کنین

  ()
 2. سلام خسته نباشید ،من چون دیر شروع کردم به نظرتون اگه تستای سراسری رو بزنم کافیه ؟؟؟؟
  منایع من واسه درس خوندن بیشتر گاج نقره ای .

  ()
  • روابط عمومی سایت

   منبع تستای سراسری هستش اما اگه احساس کردین نیاز بیشتری هستش حتما تالیفی هم کار کنین
   ضمنا کلی وقت تا کنکور مونده نگران نباشید

   (۱)
 3. واقعا کتاب جالب نیست علاوه بر اینکه در سنامه ها اصلا کامل نیست در پاسخ هم هیچ توضیحی و تشریحی درباره جواب نداده تا حالا این همه کتاب خریدم کتابی به این بدی ندیدم . امیدوارم نظرم منتشر بشه هرچند بعید میدونم. اما لطفا هرگز این کتاب نخرید کاش به شعور دانش آموز کمی احترام میگذاشتن ۳۵۰۰۰ تومن کناب هیچ کارایی نداره

  (۰)
 4. سلام دکتر کاویانی نظرشما کلاس کنکوری خوبه یا دیویدیهای آموزشی خوبه بعد نظرتون درباره پرواز کنکوریها چطوره راستش من از شیمی این موسسه استفاده کردم واقعا برای من عالی بود

  ()
 5. سلام وعرض خسته نباشید.متأهل سی ساله,مدرس خصوصی زیست شناسی هستم.سال۸۷در رشته ی مهندسی منابع طبیعی از دانشگاه سراسری فارغ التحصیل شدم.اکنون تصمیم به شرکت در کنکورتجربی دارم.به نظر شما چه مسیری درپیش دارم وچه منابعی پیشنهاد میکنید.ممنونم

  ()
 6. سلام
  کتاب فاگوزیست خیلی ارزش خوندن نداره چون با توجه به بازه های زمانی که داریم هیچ وقت تمومی نداره
  ضمنا برید توی سایت zist110و ببینید چیزی که به عنوان معجزه فاگوزست اعلام کرده
  اکثرا متن و نکته های کتابه نه نکته های به اصطلاح فاگوزست
  ضمنا خود اقای جوادی به من گفت که کتابش رو از روی خیلی سبز نوشه و ادیت اول کتابش کپیه خیلی سبزه..
  پس اگه می خواید وقتتون تلف نشه خیلی روش سرمایه گذاری نکنید. و همون خیلی سبز رو که بخونید کافیه

  ()
 7. سلام
  لطفا رک و پوستکنده بگید برای درسنامه (ن تست)برای زیست از بین فاگوزیست همایش یاخیلی سبز کدومو بخونیم خیلی ممنون

  (۰)
 8. برای تمام کتاب های رشته ی ریاضی پایه دهم چه کتاب هایی مناسب هستند

  با تشکر

  ()
 9. سلام با تشکر از سایت خوبتون میخواستم بپرسم واسه کنکور کدوم کتاب برای زبان انگلیسی بهتره

  ()
 10. سلام قیمت فاگوزیست چنده؟
  اگه بخرم پشیمون نمیشم؟

  (۰)
  • سلام آبجی
   حتما بخر پشیمون نمیشی !
   من خریدم حرف نداره …
   البته هیچ چیزی جای کتاب رو نمیگیره ولی اینم عالیه …

   سوالات گزینه دو که شباهت زیادی با کنکور رو داره رو با این راحت بالا ۸۰٪ میشه زد …
   اخرین ازمون رو خودم ۸۳٪ زدم

   ()
 11. با سلام و تشکر از زحمات دست اندرکاران بزرگوار در گروه مکتبستان
  بنده جزوات طلایی مکتبستان را خریداری نموده ام . میخواستم خواهش کنم کتب کمک آموزشی مکمل برای این جزوات را که هم به لحاظ کمی و هم کیفی جزوات طلاییتان را ساپورت کند معرفی فرمایید تا از سردرگمی و خرید منابع اضافی دیگر پرهیز گردد.
  با تشکر فراوان

  ()
 12. سلام… منابع خوب دیفرانسیل رو نگفتین…

  ()
 13. باسلام خدمت اقای دکتر کاویانی من زیستم قویه دنباله یه منبع عالی و قدرتمند که تست های سختی داشته باشه میگردم اگه میشه راهنمایی کنید با تشکر

  ()
 14. سلام.یه کتاب واسه جمع بندی درسنامه ی زیست که خلاصه و خوب باشه سراغ ندارین؟ممنون.

  (۲)
 15. سلام و خسته نباشین من پشت کنکوری هستم . و کتاب های از موسسات مختلف دارم .می خوام به صورت کلی از منابع که شما گفتین تهیه کنم . این منابع چ شخصی مشخص کرده و شما برای زیست گفتین (برای تست: کتب سال دوم و سوم و سال چهارم گاج.) ایا منظورتون کتاب جامع ؟ یا کتاب کنکور زیست گاج رو میگید . با تشکر

  (۰)
 16. سلام من برای شیمی پیش دانشگاهی مبتکران تهیه کنم یا خیلی سبز میله خودم رو خیلی سبزه ..بیشتر میخوام رو درس نامه کار کنم

  (۰)
 17. سلام من شیمی دو مبتکرانو چاپ ۸۸رو دارم میخواستم بدونم کتاب محتواش عوض شده یعنی نیاز دارم چاپ۹۵رو بگیرم یا نه…چون تو سایت ها نگاه کردم حتی جلدشم عوض نشده بود

  (۰)
  • علم که تغییر نکرده همونه فقط خیلی تغییر انچنانی نداشته فقط از نظر تستی احتمالا نیاز به کتاب جدید داشته باشی
   از نظر من کسیکه یه کتابو عمیق بخونه و یه مطلب رو کامل یاد بگیره کافیه این تغییرات کتابا جدید کردن کتابا همه تبلیغن

   (۰)
 18. من کتاب پنج گنج جامع مهر وماه رو برا ادبیات گرفتم و میبینم که همه دارن ادبیات موضوعی گاج میخونن به نظر شما با مهروماه نمیتونم نتیجه بگیرم؟

  (۰)
 19. سلام . بهترین کتاب های برای جمعبندی کتاب های خط ویژه گاج هستش فقط کتفیه شیمیش رو امتحان کنید ضمن خلاصه تو حجم کم و بازده بالا یه سری تکنیک داره برای حل سوالات که شما به راحتی میتونید محاسباتو قورت بدید
  در کل گاج از هر نظر توی منابع بهترینه و بی رقیب 🙂

  (۰)
 20. سلام
  میخواستم کتاب فاگوزیست پیش دانشگاهی رو تهیه کنم اما پیدا نکردم
  میتونین راهنمایی کنین از کجا پیداش کنم?
  ممنون میشم

  (۰)
 21. سلام ببخشید این منابعی که گفتین برای سال های ۹۶ و۹۷ خوبه برای ما نظام جدید ها(سال دهم به بعد) چه منابعی رو سفارش میکنین.

  (۰)
 22. برای تسلط کامل روی مسایل شیمی چه کتابی خوبه؟بعداینکه من شیمی جامع گاج رودارم بازم واسه شیمی پیش بایدکتاب بگیرم

  (۰)
 23. حسابان میکروخیلی درسنامه هاش ضعیفه بهترازاون چی چی هست

  (۰)
 24. سلام من رشتم ریاضیه و کنکور ۹۷ بهم میخوره یعنی مهر ماه میرم سوم سال دوم هم به دلایلی از جمله بیماری نسبت به سال قبلش توی چندتا درس خاص افت پیدا کردم یعنی از معدل ۱۹/۶۷ سال اول رسیدم به ۱۸/۸۸ خرداد امسال تا الآنم که اوایل مرداده چیزی نخوندم میشه بهم بگید زمان باقی مونده از تابستون رو باید درس بخونم یا نه و اگر بله چی بخونم؟؟ در ضمن برای تک تک کتاب های سال دوم و سوم چه کتابی بخرم؟؟ ممنون از لطفتون آخه متن رو که خوندم کمی گیج شدم یعنی میشه فعلا برای تا آخر تابستونم یه برنامه ریزی درست و حسابی بدید که اول مهر سطحم از همکلاسام بالاتر باشه؟؟خیلی عقب افتادم بازم مرسی

  (۰)
 25. سلام.پک کامل کنکور آسان است رو کامل تهیه کردم و در حال خوندم و میخوام واسه کنکور ۹۶ اماده شم.به نظرتون نیازی هست منابع دیگرو تهیه کنم.منابع تستی رو کخ تو سایت معرفی کردین تهیه کنم کافیه؟ممنون میشم جواب بدین

  (۰)
 26. با سلام من درسمو تمام کردم
  میخوام کنکور۹۶بدم
  تجربی
  شرکت در کلاس های مدرسان شریف دگنبدان چگونه است؟؟

  (۰)
 27. سللم . من سال سوم تجربی هستم یعنی امسال می رم چهارم. برای ریاضی نمی خوام کلاس برم کدوم کتابو بخونم می تونم به درصد بالایی برسم ؟
  یه کتاب می خوام که هم تست های زیاد و مناسب و هم درسنامه خوبی داشته باشه .
  ببخشید یه سوال دیگه کتاب زیست شناسی با طعم IQ انتشارات کوله پشتی کتاب خوبیه برای رسیدن به درصد بالا ؟

  (۰)
 28. سلام برای درس امار و مدل سازی ( تست)به نظر شما چه کتابی بهتر است؟

  (۰)
 29. من دی وی دی های کنکور آسان رو تهیه کردم
  کتاب تست طبقه بندی شده بدون درسنامه فقط برای تست چی پیشنهاد می کنید؟

  (۰)
 30. سلام من یک دانش اموز رته ریاضیو فیزیکم و البته حلیاتم خیلی جلو هستش ولی تو عمومی تو دین و زندگی خیلی مشکل دارم نیم تون مآیاتش رو به راحتی حفظ کنم و تا حالا از ۴۰ به بالا نزدم این درس رو موندم چی کار کنم می شه راهنماییم کنین ؟؟

  (۰)
 31. با عرض سلام و خسته نباشید.سال دوم رشته ریاضی هستم.دنبال کتابهای تست مخصوص اشنایی با کنکور میگردم.مطلبتون تا حد زیادی کمکم کرد.اما سوالهایی دارم.
  با توجه به اینکه سال دوم هستم بهتره که کتابهای پایه رو تهیه کنم یا فقط کتابهای مخصوص سال دوم:؟
  و یه سوال دیگه:ایا کتابی هست که تمامی دروس اختصاصی دوم ریاضی رو شامل بشه و تستی و در حد متوسط و خوب باشه؟

  (۰)
  • سلام من کنکوریم همین اشتباهو کردم ک فقط کتابای سال دوم تهیه کردم الان اصن ب درد نمیخوره چون ذرسای سال دوم ریاضی خیلی جامع تر تو سال چهارم هست و کتابا سال دوم به درد نمیخورن

   (۰)
 32. سلام ببخشید واس ریاضی پیش تجربی درسنامه عالی داشته باشه چی خوبه؟جز مهروماه

  (۰)
 33. سلام . من امسال کنکور شرکت کردم و رتبم ۱۸۰۰۰ شد . و نتونستم به اون دانشگاهی ک میخواستم راه پیدا کنم.
  امسال دوباره میخوام کنکور ریاضی۹۵ رو شرکت کنم و تمااااام تلاشمم بکار بگیرم … میخواستم خواش کنم میشه بگید که من
  میتونم از کدوم کتابای کمک درسی و درسی ای که برای کنکور۹۴ میخوندم دوباره استفاده کنم و کدوماش بکارم نمیاد و دوباره باید تهیه کنم ؟؟
  این مسآله کلی نگرانم کرده و اعتماد بنفسمو داره ازم میگیره … خواهش میکنم راهنماییم کنید 🙁

  (۰)
 34. سلام .من کتابایی که دارم برای یکی دو سال بعضیاشم سه سال پیش هستش. مثلا دینو زندگیم نشر الگو چاپ۹۲هستش یا شیمی سوم خیلی سبز چاپ ۹۱ اخه من کنکور اولم ۹۳بود برا همین ازسال سوم تو فکر کنکور بودمو کتاباشو تهیه میکردم ولی نمیدونستم که ممکنه تغییر کنه . به نظرتون نیازه که تغییر بدم؟ چون از نظر مالی تا الان خیلی ضرر کردم همه کتابارو تقریبا دارم دیگه نمیتونم عوضشون کنم. بعد اینکه من کتابام دقیقا این چیزایی نیست که گفتین میشه از همینا استفاده کرد؟
  دینو زندگی نشرالگوی جامع …ادبیات میکرو طبقه بندی گاج و برای ارایه کلک معلم و برای قرابت نشر الگو …برای عربی ایادفیلی البته گاج سفید هم دارم …زبان هنوز نگرفتم. ـ.برای زیست هر سه سالو خیلی سبز دارم …برای شیمیسوم خیلی سبز و پیش دانشگاهی مبتکران برای دوم هم مبتکران میخوام بگیرم …فیزیک میکرو طبقه بندی گاجه و ریاضی هم نگرفتم هنوز حالا چیکار کنم؟ !!؟!

  (۰)
 35. با سلام، من رشتم تجربی بوده الان میخوام کنکور ریاضی بدم واسه درسنامه حسابان و هندسه و جبر چه کتابی خوبه واسه ادم مبتدی؟

  (۰)
 36. سلام به نظرتون فاگوزیست کافیه یا همایش زیست رو هم بخونم

  (۰)
 37. سلام
  من امسال سال دوم هست ک میخوام کنکور بدم
  خواستم بگم در عربی ضعیف هستم
  کتاب خوب ک آموزش قوی داشته باشه
  میشه بمون معرفی کنید؟؟؟
  با تشکر

  (۰)
 38. سلام وخسته نباشید,فارغ التحصیل سال۸۷رشته ی مهندسی منابع طبیعی هستم.سی ساله,متأهل ومدرس زیست شناسی به طورخصوصی .به نظرشما درکنکور۹۵موفق میشم؟چه توصیه ای دارید؟چه کتابهایی مناسب است؟سپاسگذارم

  (۰)
 39. سلام
  من کتابی که فقط تست باشه میخوام شما چه پیشنهاد میکنید پایه وپیش باهم باش
  وکتاب متن زبان
  ممنون میشم کمکم کنید

  (۰)
 40. سلام خسته نباشید ممنون که اینقد به فکر مایین میخواستم بگم که زیست به چن بخش ( انسانی -جانوری_گیاهی_ژنتیک)تقسیم میشه واسه هر بخش چه کتابی رو خیلی خوبه تو رو خدا فقط زود جواب بدین که سال دوم که میخوام پشت کنکور بمونم میخام این دفه بیگدار به آب نزنم
  با تشکر فراوان

  (۰)
  • توی زیست تفکیک کردن زیاد کار جالبی نیست
   گیاهی و ژنتیک رو معمولا جدا میکنن ولی به طور کلی این کار توصیه نمیشه چون که باید شما به صورت ترکیبی بخونین

   (۰)
 41. سلام من میرم سوم تجربی میشه به کتاب خوب واسه ریاضی و فیزیک ۳بهم معرفی کنید؟

  (۰)
 42. سلام.من امسال میرم دوم تجربی.میخوام از همین الان خودم رو واسه کنکور (پزشکی)آماده کنم.اما نمیدونم از کجا شروع کنم و چه منابعی رو بخونم .لطفا راهنماییم کنید

  (۰)
 43. سلام.خسته نباشید ممنون از راهنمایی هاتون.من امسال میرم سال دوم تجربی و مدرسه سمپاد هستم و میخوام از همین الان زیست ۱ رو در حد خیلی عالی کار کنم.بعضیا بهم گفتن آموزش از روی فاگوزیست و تست از رو نشرالگو،بعضیای دیگه گفتن آموزش از رو فاگو زیست و تست از رو خیلی سبز بعد تو تابستون که مدارس تموم میشه تست از رو الگو بزنم(چون میگفتن اگه از همون اول تست از رو الگو بزنی خسته میشی)بعضیای دیگه هم گفتن تو طول سال تحصیلی فقط خیلی سبز بخون بعد تو تابستون فاگوزیست با نشرالگو بخون.بعضیای دیگه هم گفتن اصلا نیازی به فاگوزیست نیست.خب حالا شما چه پیشنهادی دارید ؟شما کدوم رو قبول دارید؟

  ممنون از سایت خوبتون که صادقانه ما رو رهنمایی میکنه خدا خیرتون بده

  (۰)
  • پیشنهاد میشه درسنامه خیلی سبز بخونین
   و از بقیه به عنوان منبع تست استفاده بشه
   هر قسمتی که احساس کردین خوب فرا نگرفتین به کتابای دیگه مثل نشر فاگوزیست مراجعه کنید

   (۰)
 44. سلام من فعلا برا زیست فقط خیلی سبز رو دارم . از درسنامه ش استفاده میکنم اما برا تست میخوام گاج تهییه کنم . آیا واقعا سوالای تالیفی خیلی سبز برا زیست ضعیف هستن؟

  (۰)
 45. سلااااااااااااااام من رفتم کتاب های خیلی سبز رو برای زیست گرفتم ولی همه میگن با خلی سبز تووووی کنکور نتیجه نم گیری …..ترووو خدا چیکار کنم …….دچار سردرگمی شدیدی ام……………همه میگن تستاش خعلیییییییییییی راحته اصلا به درد نمی خوره

  (۰)
 46. سلام واسه شیمی ۳مبتکران بهتره یا خیلی سبز واقعا گیج شدم 🙁 لطفا کمکم کنید

  (۰)
 47. سلام به همه دوستان وبخصوص دکتر کاویانی.من سال ۹۶ کنکور دارم ورشته ام تجربیه. لطفا بهترین منابع رو برای کنکور بهم معرفی کنید.هم چنین می خواستم بدونم برای امتحانات نهایی سال سوم کدام یک از کتاب های کمک درسی رو تهیه کنم بهتره؟ لطفا برای هردرس نام کتاب وانتشارات آن را ذکر کنید. باتشکر

  (۰)
 48. سلام آقای دکتر.من کارشناسی سلولی دارم و ارشد ژنتیک اصفهان قبول شدم اما تصمیم گرفتم ک بیخیال ارشد بشم و بشینم واسه کنکور سراسری ۹۵ بخونم.میخواستم اگه میشه نظر شما رو بدونم.سپاس فراوان

  (۰)
 49. دوستان بنظر شما گاج نقره ای خوبه؟ واسه ی همه درسام بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  (۰)
 50. سلام اساتید
  برا زمن شناسی چی پیشنهاد میکنید؟

  (۰)
 51. باسلام
  واقعا اگه پک طلایی تون رو بخریم هیچکدوم اینا رو لازم نداریم؟؟؟؟؟

  (۰)
 52. سلام اساتید گرامی
  من در سال ۹۵ قصد دارم کنکور بدم برای رشته پرستاری یا پیراپزشکی ..درسهای دین و زندگی عربی ادبیات زبان انگلیسیم ++خوبه زیست و زمین شناسیمم اگه همت کنم واقعا خوب++ میشه…ریاضی فیزیک و شیمی هم که اصلا صفر صفرم!!!!
  میخاستم بدونم با این شرایطی که دارم پرستاری ازاد قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تورو خدا کمک کنین مرسی

  (۰)
 53. سلام……و امیدوارم همیشه پر انرزی باشید ….یه سوالی داشتم من بین منابع زیست شناسی دچار سردگمی شدم یکی میگه نشر الگو خوبه چون به کنکور نزدیک تره اون یکی میگ خیلی سبز خوبه چون درسنامه عالیی داره من واقعا کدومو تهیه کنم ک هم خدارو داشته باشم هم خرمااا رووووو!!!!!!!!!!توروخدا بگین واقعا گیج شدمممم

  بعد ی سوال دیگ من چندتا کتاب دارم ک از دوستای کنکوری سال قبل بهم رسیده میخواستم بدونم من باید برای کنکور ۹۵ کتب جدیدی رو تهیه کنم….ینی اونا قابل استفاده نیستند…خاهش میکنم توضیح واضحی بدین…با تشکر/:)

  (۰)
 54. سلامی ویژه به دکتر کاویانی عزیز، آقای کاویانی من عاشق مشاوره های شمام شما دید منو نسبت به کنکور تغییر دادین واقعا سپاس گزارم.

  (۰)
 55. این کتابا ک معرفی کردین آگه تهیه کنم و بخونم میتونم رتبه خوبی داشته باشم؟

  (۰)
 56. سلام من چند سالی از درسم گذشته میخوام دوباره کنکور زبان شرکت کنم،به نظر شما خود کتابا رو تهیه کنم یا منابع آموزشی کفایت میکنه؟ کتابها رو از چه سالی تهیه کنم که زیاد تغییر نکرده باشه و هزینه ی کتاب نو رو ندم؟؟؟؟؟

  (۰)
 57. دکتر سلام
  من تو تستای استوکیومتری مشکل دارمو نمیتونم بزنم چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟

  (۰)
 58. سلام دکتر به نظر شما برای درس دینی بیشتر متن کتاب درسی رو بخونیم یا درسنامه ی دینی گاج ؟

  (۰)
  • درسته که متن درسنامه گاج خوبه اما توصیه میشه کتاب بخونین
   گاج رو بخونین و نکاتشو منتقل‌کنین
   اما سعی کنین که چشمتون به کتاب‌درسی عادت کنه

   (۰)
 59. سلام استاد…من تو درس شیمی ضعیفم خصوصا استوکیومتری بنظرتون اول گاج بخونم یا مبتکران یا خیلی سبز که یخورده راه بیفتم؟؟؟؟؟؟؟
  ممنونم ازتون

  (۰)
 60. سلام وعرض خسته نباشی ،اقای کاویانی میخواستم بپرسم واقعا کتاب فاگوزیست خوبه جون هنوز بعضی هاش چاپ نشده فقط سوم فعلاهس.کتاب های دکترامرایی چی خوبن؟؟ ممنون میشم جواب بدید

  (۰)
  • سلام بهترین کتاب برای زیست خیلی سبز هستش نه اینکه فقط من این حرفو بزنم چون همه تعریفشو میکنن و خیلی راضین حتی اساتید
   بنده هم خیلی سبز پیشنهاد میکردن.

   (۰)
 61. من کتاب شیمی جامع گاج رو تهیه کردم تا از درسنامه هاش استفاده کنم ولی الان فک میکنم خیییلی کامل نیس.بنظر شما ایا واسه کنکور منبع مناسب و کافی ای هست یا باید تا دیر نشده منبعم رو عوض کنم؟؟لطفا راهنماییم کنید تااگه میخونمش باخیال راحت پیش برم.ممنون

  (۰)
 62. سلام اقای کاویانی
  ترو خدا کمکم کنید من دانش نسبتا متوسطی هستم
  خاستم ببینم واسه شیمی-فیزیک-ریاضی و زیست چ کتابای بهم پیشنهاد میکنین؟؟؟؟من ب حرف شما اعتماد دارم اقای دکتر تا حالا همه فایل های صوتی مشاورتون گوش کردم
  در حال حاضر من واسه فیزیک پایه و پیش کتابای مهروماه دارم-و شیمی جامع مهروماه-ریاضی مهروماه و زیست نشر الگو رو دارم بگین کدومو بخونم کدومو حذف کنم؟؟یا کتاب جدید بهم معرفی کنید
  با تشکر فراوان اقای دکتر

  (۰)
 63. سلام از کتابهای چاپ ۹۳ میتونم واسه کنکور ۹۵ استفاده کنم؟

  (۰)
 64. سلام دکتر من تو عربی خیلی خیلی ضعیف هستم چه پیشنهادی برای من دارید؟

  (۰)
 65. سلام! نظرتون درباره ی cdهای آفبا چیه؟

  (۰)
 66. سلام! به نظرتون آموزش فیزیک پیش دانشگاهی نشر دریافت بهتره یا گاج؟ من پول کنکور آسان رو ندارم میشه یه منبع خیلی عالی برا فیزیک بگید

  (۰)
  • روابط عمومی سایت

   هر دو کتاب بسیار عالی هستند
   اما بستگی به سلیقه خودتون داره
   نظر شخصی بنده بیشتر با گاجه

   (۰)
  • سلام آقا مجتبی عزیز
   اصلا نیازی نیست برید سمت کنکور آسان است و از این حرفها…
   شما کتاب گاج رو در پیش دانشگاهی و در پایه نشر الگو رو خوب مطالعه کنید کافیه…
   در پیش حتی شده ۲ بار کتاب گاج رو بزنید…
   (اگر فرصت داشتید مثلا دانش آموز ریاضی بودید کافیهپیش نشر الگو رو هم به صورت دو تا در میون بزنید)
   بار اول برای یادگیری و بار دوم برای تسلط بیشتر و ارتباط دادن سوالات با هم…
   در پایه کتاب گاج ضعیفه برای همین برای تسلط باید بعد از کتاب گاج یا آبی کتاب پایه نشر الگو رو بزنید…
   نگران نباشید و فقط سعی کنید در تست زدن هر بار مطالب بیشتری یاد بگیرید…
   انشالله موفق باشید

   یه دبیر فیزیک

   (۰)
 67. سلام
  ممنون بخاطر منابع !
  یه سوال داشتم در مورد زیست .
  من کتاب دو جلدی همایش زیست نشر دریافت رو تهییه کردم . گاج رو هم بزودی خریداری میکنم و سوالم این بود که از کتب گاج فقط تست هاش رو بزنم یا درسنامه هاش رو هم بخونم ؟
  ممنون میشم جواب بدید

  (۰)
 68. سلام
  دکتر جزواتتون برای کنکور ۹۵ است یا برای کنکور ۹۴ بوده؟
  الان میتونم برای کنکور ۹۵ جزواتتونو سفارش بدم؟
  مطابق با تغییرات کتاب درسی هستن؟

  (۰)
 69. مرسی از سایتتون

  بعضی از این کتابا استاد برای کنکور خیلی حجیم هستن. الان کتابهای مهر و ماه که معرفی نکردین جامعتر و کم حجمتر و برای سریع و چند بار خوندن مطالب بهترن. نه؟

  کتابای گاج خیلی گرونننن. دریافت هم کتاباش مثل الگو غلط تایپی زیاد داره آدم دیوانه میشه.

  شیمی ۳ مبتکران بهتره یا مهر و ماه؟
  ممنونم باز هم دکتر عزیز

  (۰)
 70. سلام واسه فیزیک فقط گاج و دی وی دی کنکور اسان خوب جواب میده

  (۰)
 71. میخاستم بدونم زبست میشه تو فرصت باقیمانده کنکور نشر الگو سوم وچهارم وفاگوزیست رو کامل خوند؟
  درضمن فاگوزسیت برای هرسه سال دبیرستانه ؟

  (۰)
 72. سلام
  به نظرتون واسه کنکورکتاب شیمی جامع گاج بهتره؟یا مبتکران؟

  (۰)
 73. سلام- واسه حسابان تست خوب چیه؟ الان تست نشر الگو رو دارم ولی فکر میکنم که تست هاش کمی پرته . به نظرتون خوبه که گاج نقره ای رو منبع اصلی قرار بدم و الگو رو منبع دوم . راستی نمیخوام که سطح تستها پایین باشه . به نظر شما بهتره که تخته سیاه کار کنم یا گاج میکرو ؟
  ممنون

  (۰)
 74. سلام.برای شیمی ۳ کتاب گاج رفرنس خوبی هست؟چون من برای شیمی ۳ این کتاب و مبتکران رو دارم.کدومش مناسب تره.خودم خیلی علاقه دارم هر دو رو مطالعه کنم.اما فکر نکنم وقت بشه.وبعد شما تغییرات کتاب درسی رو میدونید؟نسبت به منابع ۹۴؟
  من گاج دینی چاپ ۹۲_۹۳ رو دارم لازمه چاپ امسال رو بگیرم؟
  ممنون از اینکه جوابگو هستید.

  (۰)
 75. سلام میشه واسه شیمی سوم خودتون بگین از بین خیلی سبز و مبتکران کدوم بهترینه؟؟؟آخه نظرات راجع بهشون زیاده من واقعا گیج شدم

  (۰)
 76. با سلام
  شمابرای درصد بالای زیست گفتید گاج دوم تا چهارم ولی نگفتید کدوم گاج؟
  منظور شما کدام است نقره ای یا……؟

  (۰)
 77. سلام آقای دکتر
  این لوح فشرده عربی که گفتین برای کدوم موسسه است؟گاج؟

  (۰)
 78. سلام
  خسته نباشید
  کتاب پنج گنج ادبیات مهر و ماه چطوره نسبت به گاج؟

  (۰)
 79. سلام . به نظر شما برای ادبیات مهروماه بهتره یا موضوعی گاج ؟

  (۰)
 80. سلام آقای کاویانی من سال بعد سال دوم میشم:) میخواستم بدونم همین منابع خوبه برای این ۳سال باقی مانده بگیرم یا این منابع برای کنکوریا خوبه؟؟؟!!
  باتشکــــــــــــــر…

  (۰)
 81. سلام
  خیلیا کتابهای خیلی سبز رو برای زیست معرفی میکنن میشه نظرتون رو واضح راجع به خیلی سبز بگین (معایب شو بگین) البته در مورد منابع زیست نظرای خیلی متفاوتی هست

  (۰)
  • دکتر علی کاویانی

   سلام
   خیلی سبز واسه سال دوم و پیش۲ خیلی خوب کار کرده. سال سومش رو نمیپسندم. سبک تست هاشم یکم از سبک تست های کنکور فعلی فاصله گرفته
   در کل درسنامه هاش نقطه قوتشن:)

   (۰)
 82. سلام
  با این اوصاف شما برای زیست، خیلی سبز و نشر الگو رو پیشنهاد نمیکنین؟
  وقت گذاشتن رو این کتاب ها بیهودست؟
  عربی از سیر تا پیاز مهر ماه
  یا موضوعی ادبیات هفت خان خیلی سبز چه طور
  میدونم که شما بهترین منابع رو معرفی کردین ولی به هر حال میخوام نظر شما رو در مورد این منابع هم بدونم
  ممنون

  (۰)
 83. سلام لطفا راهنمایی کنید .ایا درس نامه ها کل مطالب کتاب رو دربرمیگیره و نیازی به خواندن کتاب نداریم .یا مثلا باید یک فصل از کتاب رو بخونیم بعد درسنامه رو بخونیم بعد تست بزنیم ؟ کمکککککککککک

  (۰)
  • بچه ها خیلی وقته که از بیشتر مشاورا می پرسی درس رو بخونم،اولین حرفی که میگه اینکه…باید باید باید یکبار هم شده از روی کتاب درسی بخونیم…پس باید خونده بشن***من خودم از مشاورم پرسیدم ایا این جمله برای درسی مثله فیزیک هم اجبراییه ایشون با کمال قاطیت گفتن بله حالا من نمی دونم باید چیکار کنم…چون کتاب های فیزیک و ریاضی رو انداختم دور…بنظرتون من چیکار کنم؟؟؟

   (۱)
 84. سلام.شما نظرتون درباره ی منبع زبان واسه کنکور زبان چیه؟؟میشه بهترین منبع رو معرفی کنین…؟؟

  (۱)
 85. سلام خسته نباشید
  خواستم بپرسم برادروس زیراین کتاباخوبن
  زیست خیلی سبزونشرالگو
  فیزیک آبی کانون
  ریاضی آبی کانون
  شیمی مبتکران
  عربی ایادفعلی
  زبان دکتر شهاب اناری
  زمین خیلی سبز
  ادبیات جامع مهروماه پنج گنج

  (۱)
 86. سلام ، دکتر جان من پایه درسی ام الان در حد هشتاده تو همه درس ها انقد که امسال خوندمشون:-( به جز ریاضی و فقط به خاطر رتبه زیر صد میخام دوباره بخونم که تا اخر تابستون تموم شده باشن و برم واسه جمع بندی ،کتاب هایی که خیلی قوی باشن رو میشه جداگونه بزنید ،ممنون

  (۱)
 87. سلام ببخشید جچوری میشه پک کامل زیست و عربی رو تهیه کرد؟

  (۱)
 88. ممنون از توضیحاتتون.
  من کلا با ریاضی مشکل دارم (از پایه)
  حالا این کتاب مهر و ماه رو خریدم، ببینم خدا چی می خواد.

  (۱)
 89. منم این سوال که کدوم کتاب زیست همایش یا خیلی سبز بهتره برام پیش اومده و نمی دونم چکار کنم لطفا دیلشو بگید

  (۱)
 90. کسایی که خیلی سبز و زیست همایش رو دارن لطفا راهنمایی کنند کدومش بهتره و علتش.

  (۱)
  • من امسال میرم سوم برای دوم همایش عمارلو و خیلی سبز کار کردم نکاتو از عمارلو به کتاب منتقل دادم و همراه اون خوندم تستم از خیلی سبز کار کردم و هر نکته ای داش به کتاب منتقل کردم

   (۰)
 91. درود
  سوم ریاضی هستم ب نظرم هیچ منبعی بهتر از کتاب و سوالات کنکورهای سال های قبل نیس . میخواستم سوالات کنکور رو بطور دسته بندی و مرتب تهیه کنم … مثلا سوالاتی ک مربوط ب درس دوم دینی سال سوم هستن … همچین منبع کامل و جامعی هس؟؟ درضمن بجز اون میخواستم تست ریاضی و عربی و فیزیک و ادبیات هم زیاد بزنم علاوه بر اون سوالات.میخواستم کتابی معرفی کنین ک تست های استاندارد در حد کنکور باشه .
  مچرم

  (۱)
 92. سلام
  میخواستم بدونم کتاب های روح الله امرایی انتشارات نانو بهتر هستش بخرم یا فاگوزیست؟

  (۱)
 93. با سلام و تشکر از شما.

  (۱)
 94. سلام خواهشا جواب بدید… واسه زیست به غیر از همایش و گاج میخوام یکی از کتاب های خیلی سبز و نشرالگو رو هم داشته باشم… کدوم بهتره؟؟؟

  (۰)
 95. ریاضی و فیزیک ۳۰آبی قلمچی

  شیمی مبتکران

  ادبیات خیلی سبز و گاج طوسی

  عربی طوسی گاج

  زیست آبی کانون و دریک نگاه فرهادیان

  زبان فقط مبتکران

  زمین هفت چیز خیلی سبز

  دین و زندگی خیلی سبز یا کانون قلمچی

  نظر رتبه ۳۰۰ سال۹۳

  (۱)
 96. سلام برای ریاضی کتاب ماشالارضوی از انتشارات اندیشه فائق خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟ده استاد چطور؟؟؟؟؟؟؟؟

  (۱)
 97. سلام خسته نباشید.ممنون از راهنمایی هاتون.من امثال میرم دوم تجربی و دانش اموز قوی هستم و سطحن بالاست.برای اینکه ریاضی ۲ رو خیلی قوی و کنکوری کار کنم به طوری که خیلی مسلط بشم بهترین کتابا چی هستن؟
  ممنون از راهنمایی هاتون

  (۱)
 98. سلام برای گسسته و تحلیلی واسه آموزش چ کتابی رو معرفی میکنید؟؟؟
  دقت کنید ک واسه آموزش.

  (۱)
 99. سلام ببخشید خواستم برای درس هایی مثل زبان زیست و عربی درسنامه های خوب رو معرفی کنید اگه میشه؟

  (۱)
 100. سلام.خسته نباشید.من برای سال دوم می خواهم کنکور ریاضی
  بدهم ایا این منابع برای من هم مفید خواهد بود؟

  (۰)
 101. سلام ، نظر شما درباره کتاب های کمپبل وسلومون چیه آیا می شود از آنها برای کنکور استفاده کرد

  (۱)
 102. با سلام
  من بعد از ده سال دوباره میخوام کنکور بدم برای رشته داروسازی خود کتابهای منبع رو هم ندارم میخواستم
  منو در مورد انتخاب کتابها راهنمایی بفرمایید. درس ریاضی شیمی و فیزیک رو ضعیف هستم
  مچکرم

  (۰)
 103. سلام زیست الگو سوم رو خوندم منبع قوی تر هست انرا معرفی کنید

  (۱)
 104. سلام-تاریخ ادبیات مصور نشر الگو چه طوره یعنی از تاریخ ادبیات تخته سیاه بهتره یانه؟!

  (۰)
 105. سلام.یه کتاب خوب میخوام برای درس فیزیک کنکور ریاضی که هم درسنامه خوب کنکوری داشته باشه هم تستای خوبی ..راهنمایی کنید.

  (۰)
 106. سلام.به نظرتون قرابت معنایی دریافت بهتره یا مهر و ماه؟

  (۱)
 107. باسلام من در درس فیزیک بسیار ضعیف هستم و میخوام برای کنکور ۹۵فیزیک رو بالای ۷۰بزنم خواهشا بهترین دی وی دی و همچنین بهترین جزوه ای که میتونه به من کمک کنه رو معرفی کنید. باتشکر

  ()
  • دانش آموز بسیار خوب
   اگر تصمیم دارید فیزیک قوی داشته باشید باید تمرین کنید….
   با شنیدن صرف و خواندن جزوه نمی توان به مطالب مسلط شد….
   درصد فیزیک و ریاضی به طور خاص مرتبط با میزان تمرینات و نحوه تست زنی شما می باشد..
   هر چه تمرینات بیشتری حل کنید و بتوانید میان تمرینات ارتباط برقرار نمایید و یعی در حذف روابط اضافه نمایید موفق خواهید شد…

   توصیه من به همه دانش آموزان در بخش فیزیک تمرین تمرین تمرین و ارتباط و جمع بندی تمرینات می باشد. هیچ کسی نمی تواند بدون اینها موفق شود…

   متاسفانه تعدادی از افراد وارد این حوزه شده اند که با استفاده از بعضی روشهای کوتاه که در غالب سوالات بخش مورد نظر قابل استفاده نمی باشند نسبت به حل تعداد اندکی از سوالات کنکور اقدام می نمایند و با این کار دانش آموزان نسبتا ضعیف با این آرزو که به راحتی می توان درصد بالایی از فیزیک زد را جذب می کنند…
   دانش آموزان عزیز این روشها کمک چندانی به شما نمی کنند.. تنها زمانی می توانید به صورت نسبی (دقت نمایید به صورت نسبی و کم ) از این روشهای کوتاه استفاده نمایید که به موضوع مسلط باشید و بدانید در چه مواقعی قابل استفاده بود و در چه مواقعی خیر…

   بنده با تجربه ۱۵ سال تدریس و داشتن دانش آموزان بسیار در رتبه های تک و ۲ و ۳ رقمی این توصیه را به شما می کنم…
   خواهش می کنم از کنکور هیولا برای خود نسازید. فقط دقت کنید و تمرین.. و گول صحبتهای این و آن را نخورید…

   امیدوارم همگی شما همیشه موفق و پیروز باشید….

   (۲)
  • دکتر علی کاویانی

   سلام دوست خوبم. لطفا در سایت پکیج فاتحان رو ببینین. میتونه کمکتون کنه.

   (۰)
 108. سلام.فاگوزیست بیشتر تمرکزش رو درسنامه است یا تست؟

  (۰)
 109. سلام میشه راهنماییم کنید
  من یک کتاب جامع ادبیات می خوام حالا نمی دونم چی بگیرم بعضیا میگن کلک معلم عالیه شمام گفتین ادبیات موضوعی گاج میشه راهنمایی کنید.

  (۱)
 110. سلام خسته نباشید
  خواستم بدونم پیشنهاد شما بین خیلی سبز و نشر الگو برای زیست پیش چیه?

  (۱)
  • دانشجوی ترم 1 پزشکی شهید بهشتی

   اکثر دبیرا نشرالگو رو مناسب تر میدونن چون متنش به کتاب خیلی شبیه تر از خیلی سبز هست…..اگه صرفا برای کنکور میخوای بخونی ….بازم بنظر من هشت هزار تست گاج خیلی بهتر از خیلی سبزه
   راستی رتبم توی کنکور ۹۴….۱۲۱ شد….برقرار باشید

   (۱)
 111. سلام من امسال پیش تجربیم
  میخواستم بدونم من که تو تابستون خیلی خیلی کم درس خوندم

  اگه از یک مهر شروع کنم میتونم تموم کنم
  سه سال کانون قلم چی میرم
  تمام منابعی ک گفتین معرفی کردین تهیه کردم

  (۱)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیش از 3 ساعت فیلم و صوت مشاوره کنکور رایگان
پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید

مهم نیست هوش شما چقدر است، مهم نیست تا به حال معدلتان چقدر بوده است، ما در این دوره نکاتی را به شما می گوییم که بتوانید بوسیله آن ها با افراد باهوش و درس خوان رقابت کنید.
مشاوره کنکور
بیش از 3 ساعت فیلم و صوت مشاوره کنکور رایگان
این پیشنهاد فقط یک بار ارائه می شود و پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید
شما فقط یک بار فرصت دریافت این هدیه ردنشدنی را دارید !
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
هر هفته یک فیلم مشاوره رایگان می خواهید؟