خانه » فیلم آموزشی » کنکور آسان است » تحلیل محصولات کنکور آسان است

تحلیل محصولات کنکور آسان است

محصولات کنکور آسان است

سلام.. هزاران سوال راجع به محصولات کنکور آسان است … دی وی دی های کنکور آسان است .. موسسه احمدی ..  دی وی دی های احمدی و … ما را بر آن داشت تا نقدی بر این موسسه و برخی از محصولات آن ها داشته باشیم..

اگه در اینترنت “کنکور آسان است” رو سرچ کنید به دو دسته صفحه بر می خورید. دسته ی اول صفحات فروش محصولات این موسسه و دسته ی دوم صفحاتی که بی رحمانه این موسسه رو به زیر تیغ نقد می کشند و تصوری غلط از این موسسه به مخاطب خود می دهند. من در این نوشته می خوام منصفانه و با دلیل و مدرک در مورد این موسسه حرف بزنم.

محصولات کنکور آسان است
محصولات کنکور آسان است

پرده اول ( کنکور آسان است ) :

آقای ع.ح در یکی از مراکز استان ها و رشته ریاضی تحصیل می کرد. او سال سوم را در دبیرستان شهید بهشتی(سمپاد) با معدل ۱۹.۹۱ و تراز ۶۸۰۰ به پایان رساند. او در تابستان پیش دانشگاهی  و از طریق رادیو با موسسه “کنکور آسان است” آشنا شد و به گفته خودش و آنچه در وبلاگش نوشته بود پس از آن دچار افت تحصیلی شده و در نهایت نیز رتبه ۱۴۹۴ را در کنکور۹۲ کسب کرد. او مجددا امسال کنکور داد؛ با این تفاوت که دیگر از منابع این موسسه استفاده نکرد و توانست رتبه ۱۶۴ در کنکور سراسری ۹۳ را کسب کند.

کنکور آسان است
کنکور آسان است

 

پرده دوم ( کنکور آسان است ) :

آقای ح.ر در یکی از شهرستان های نسبتاً کوچک و در رشته تجربی تحصیل می کرد. او از مقاطع پایه از محصولات کنکور آسان است استفاده می کرد و سال سوم را با معدل ۲۰ و میانگین تراز ۷۶۰۰ به پایان رساند. به گفته خودش محصولات این موسسه برای شهری کوچک که امکانات زیادی ندارد، در حکم یک کلاس خصوصی فوق العاده است. او در کنکور ۹۲ توانست رتبه ۸۹ را کسب کند. به گفته خودش هنگامی که توانست اولین سوال ریاضی کنکور را که دارای محاسبات سنگین بود، با نگاه و درعرض چند ثانیه حل کند، اعتماد به نفس خارق العاده ای برای ادامه آزمون پیدا کرد.

همچنین در این شهر فردی دیگر به نام الف.ف توانست با محصولات این موسسه در کنکور ۹۳ تجربی در درس فیزیک درصد ۸۵ را کسب کند و به رتبه ۱۰۷۸ برسد. به گفته خودش وی از این رتبه راضی بود.

این مقاله را هم از دست ندهید:  دی وی دی زیست کنکور آسان است

حقیقت این است که باید عرض کنم هر فرد یا موسسه ای دارای معایب و محاسنی است. محصولات کنکور آسان است هم همین طورند. درواقع نام این موسسه کاملا شعاری است. یعنی شما حتی اگر بخواهید تنها DVD های این مجموعه را درک کنید باید کلی زحمت بکشید. در مورد کیفیت محصولات این شرکت بزودی در پستی جدید صحبت خواهم کرد …  و حالا در مورد استفاده کنندگان….

باید عرض کنم محصولات این مجموعه می توانند در روحیه و اعتماد به نفس شما تأثیر شگرفی بگذارند ولی در مورد مهارت های درسی و پیشرفت تحصیلی فقط و فقط خود شما موثر هستید. شما هستید که باید تلاش کنید و درس بخوانید. فکر نکنید با تنبلی کردن و فقط با استفاده از محصولات این موسسه به نتیجه دلخواه برسید. محصولات کنکور آسان است تقریبا قدری تبلیغاتی هستند و شما رو تا حد زیادی هیجانی میکنند و البته خیلی زود هم اگه به این مسئله واقف باشین هیجان شما به اتمام میرسه و بی انگیزه میشین.

نکته مثبت این موسسه آن است که تا حدودی به عدالت آموزشی کمک می کند. برای کسانی که در مدرسه به معلم خوب دسترسی ندارند و از طرف دیگر بودجه لازم برای کلاس های خصوصی را ندارند محصولات این موسسه گزینه مناسبی است. باید خدمتتان عرض کنم اگر از معلمان سطح بالا و امکانات آموزشی خوبی برخوردار هستید دلیلی ندارد از محصولات این موسسه استفاده کنید. سرنوشت شما می شود مانند دانش آموز پرده اول.

نکته دیگر در مورد منابع است. شما در درسی مانند ریاضی باید بسیار تمرین و تست کار کنید. هر مقدار تکنیک یاد بگیرید برایتان بی فایده است. زیرا ریاضی درس نامحدودی است…

و نکته ظریفی که وجود دارد این است که محصولات این شرکت بیشتر به درد افراد رشته تجربی می خورد. به چند دلیل :

کنکور آسان

محصولات کنکور آسان است برای ریاضی ها نیست !! :

۱)     سوالات ریاضی رشته تجربی تقریباً قالب ثابتی دارد و می توان از تکنیک ها استفاده نمود.

۲)     افراد رشته تجربی در دانشگاه دیگر رشته فیزیک را مطالعه نخواهند کرد لذا استفاده از تکنیک ها برایشان مضر نیست. ولی افراد رشته ریاضی به شدت با فیزیک سر و کار دارند و اگر مقطع دبیرستان را فقط با یک سری تکنیک محدود به پایان برسانند در دانشگاه با مشکلات جدی رو به رو خواهند شد.

این مقاله را هم از دست ندهید:  تحلیل محصولات کنکور آسان است

۳)     برنامه این موسسه برای رشته ریاضی چندان جالب توجه نیست و کیفیت مجموعه های ساخته شده برای این رشته ( مانند سی دی های جبر و هندسه و حسابان) در سطح پایینی قرار دارد و بینش خوبی به دانش آموزان نمی دهد.

تحلیل محصولات کنکور آسان است
تحلیل محصولات کنکور آسان است

 در آخر هم باید این موضوع مهم را یادآور بشوم که شما قبل از استفاده از محصولات این شرکت باید هدف خود را مشخص کنید. آیا می خواهید رتبه زیر ۱۰۰۰۰ بیاورید؟ زیر ۵۰۰۰؟ زیر ۱۰۰۰؟ زیر ۵۰۰ یا دورقمی؟؟؟  و این مشخص کردن هدف هم باید بر اساس توانایی های خودتان باشد و به هیچ وجه نباید محیرالعقول باشد!!! بله این خواسته نفر آخر کنکور هم هست که رتبه دورقمی شود…  شما ممکن است مانند الف،ف باشید که با کسب رتبه ۱۰۰۰ احساس رضایت می کرد یا مانند ع.ح که با کسب همین رتبه راضی نشد و مجددا کنکور داد… اگر به فکر کسب رتبه ای مانند ع.ح هستید، درست است که این محصولات می تواند برایتان مفید باشد ولی هیچ گاه نباید خود را به محصولات این موسسه محدود کنید .

arrow-blue-rounded-down

در تحلیلی دیگر و در پستی دیگر که حتما پیشنهاد میکنم مشاهده کنید ارزیابی دیگری از محصولات کنکور آسان است در همین سایت به عمل آمده است. لذا حتما پست زیر رو مشاهده کنید:

بهترین دی وی دی کنکور

در کل قبل از اینکه محصولات این موسسه رو تهیه کنین در نت جستجو کنین و نظرات مختلف رو بررسی کنین…

پستی راجع به تحلیل محصولات کنکور آسان است

arrow-blue-rounded-down

قیمت محصولات کنکور آسان است ؟

کنکور آسان است قیمت

دوست خوبم

نظر شما در مورد کنکور آسان است چیست؟

نظرتان را در بخش نظرات بنویسید.

نظر شما به دوستانتان برای تصمیم گیری کمک می کند.

اگر میخواهید در کنکور معجزه کنید، برای دریافت فایل های رایگان آموزش معجزه در کنکور اینجا کلیک کنید.

۴۶ نظرات

 1. من سال سومم و از اخرای سال دوم باهاشون کار کردم منابع رو بهم قالب نکردن چیزهایی که خودم لازم دارمو میگیرم برنامه هم دارم با دو نفرم در ارتباطم یکی مشاور و یکی پشتیبان هر شب که گزارش در تلگرام میفرستم چک میکنند و اشکال ها رو بهم میگن و تحلیل میشه درصدام نحوه خوندن دروس رو هم گفتند هر وقت هم سوال داشتم میتوانم باهاشون تماس بگیرم یکساله که پاسخگو هستند
  اما به نظرم آگه ازتون کلاهبرداری شده باید خودتون پیگیر میبودید من مشاورم یه بار جواب نداد زنگ زدم به ریس موسسه سریع جواب دادند
  از لحاظ روحی روانی هم واقعا تقویت میکنند
  تا الان خیلی خرج کردم
  ولی باید یه برنامه داشته باشید آگه میرید آزمون یا برنامه اینا رو درست کار کنید یا همان آزمون
  بعضی وقتها هم زنگ میزنند میگن چند روزه زنگ نزدی مشکلی نداری
  یا راضی هستی
  بازرس هم از موسسه زنگ میزنه و میگه از این دو راضی هستی؟
  یا همش میپرسن رفتارش باهات خوبه؟
  مشکلاتت برطرف میکنه؟
  نمیدونم ولی من فکر میکنم نتیجه بگیرم
  با مامان بابام هم هر چند وقت یکبار حرف میزنند که از اونا هم در مورد وضعیتم بپرسند
  تمام جزوه ها دانش آموزایی رو که گفتند با اونا نتیجه گرفتن و رتبه برتر شدن هم فرستادن
  تنها مشکلش آینه که باید وقتت آزاد باشه
  ولی با وقت کم هم میتونی
  الان بهم بگید این چیزهایی که در اختیار منه کلاهبرداری؟ ؟

  ()
 2. کنکور اسان است یا هر موسسه دیگ کارخودشو به خوبی انجام میده اما فرق اینجاس برای هرکسی این دی وی دی ها خوب نیست. اولین مشخصه ای که فرد باید برای استفاده کردن این دی وی دی ها داشته باشه صبر و حوصلس و همچنین دقت زیاد.افرای هستن ک قبل از استفاده کردن این دی وی دی ها کتاب میخونند بعد میان دی وی دی می بینن کاملا نت برداری میکنند بعدش مرور میکنند و در اخر تست هارو می زنند.این افراد هیچ وقت کتاب خودشونو یا کتاب تست کنار نمیذارن بلکه از این سی دی ها به عنوان کمک اموزشی استفاده می کنند. مثل این میمونه که یک دبیر اوردین خونه ..شاید من و ی فرد خ درس خون پیش ی دبیر خ معروف برای درس فیزیک برویم اگه من قبول نشدم نمیشه گفت دبیر اصلا خوب نبوده….این افراد می تونند در کنکور موفق باشن… من خودم به شخصه این سی دی ها بدردم نخورد اما میدونم کم کاری خودم بود اما همسرم راضی هستن

  ()
 3. سلام برای پایه دهم چه چیز هایی دارید دارید من به برنامه ریزی نیاز دارم تا از الان برای کنکور بخوانم

  ()
 4. لطفا اگر براتون مقدوره حتما جواب بدین

  سلام
  من داوطلب کنکور ۹۶ رشته ی تجربی هستم
  با توجه به اینکه چیزی حدود ۷۰ روز به کنکور مونده
  میخواستم ببینم نظر شما کسان عزیزی که از این دی وی دی ها استفاده کردین یا اطلاعات دارین چیه در باره اینکه من سی دی های اموزشی زیست و شیمی رو تهیه کنم
  ایا مفید واقع میشه
  و اینکه از تدریس اساتید شیمی و زیست راضی هستین؟

  (۰)
 5. تا کی میخاید قبول شدن و نشدن خودتونو بندازید گزدن دیگران؟
  ماها اگه بهترین امکانات رو داشته باشیم ولی خوب و ادرخورد هدفمون تلاش نکنیم ب هیججا نمیرسیم
  بعد میایم میگیم فلان کتاب فلان جزوه فلان چیز خوب نبود!
  خیلیا بودن با کتابای معمولی تو بازار بهترین رتبه رو اوردن
  چون تکرار و تکرار کردن
  اونقد خوندن ک مسلط شدن
  باباااا
  بخدااا کنکور یه مسیره براهمه
  همش از کتاباییه ک تو مدرسه خوندیم
  از فضا ک نیومدن
  همه کتابا و سی دی هاهم همینو توضیح میدن
  من دانشجوی دامپزشکی م و تجربه م میگه که هرررچیزی
  ب روش استفاده ی خودمون بستگی داره
  ن کتاب ن مشاور ن هیییچ چیز دیگه
  کنکور فقط یه مسیره: خرخونی! با روش صحیح
  شمایی ک کنکور داری
  بجااینکه تو سایتا بگردی دنبال اینکه چی خوبه چی بده
  برو بشین تست بزن!
  ن این موسسه ها ن این جزوه ها و ن این کامنتا
  برات اینده نمیسازه
  برات پزشکی و مهندسی نمیاره
  برات تهران نمیاره
  ۹۰ روز مونده
  دیر نشده اما سخت شده
  اگه بخاید اگه بخااااید , میتونید 🙂

  (۰)
 6. ب نظرم هر موسسه تو یه درس قویه بین موسسات من ونوس و آفبارو قبول دارم ونوس با زبان و شیمی و آفبا با ادبیات

  (۰)
 7. سلام من دانش آموز پایه دهم تجربی هستم و در مدرسه استعداد های درخشان تحصیل می کنم آزمون های کانون هم شرکت می کنم و میانگین ترازم ۷۰۰۰ هست.
  من میخواستم برای درس ریاضی این دی وی دی های آموزشی رو تهیه کنم با مشاوران کنکور آسان است هم صحبت کردم و تونستن متقاعدم کنن که پک های آموزشی استاد مسعودی کامل هست . ولی باز هم نیاز به نظرات شما دوستان دارم .
  آیا به نظرتون این دی وی دی ها بدرد میخورن؟ تاثیر چشمگیری روی تراز دارن یا خیر؟
  لطفا با منطق و دلیل پاسخ بدین مچکر

  ()
 8. شما اول باید روی خود متکی باشید و به خدا توکل کنید همه اینا وسیلند.باید خود شناسی داشته باشید و طبق آن از این ها استفاده کنید و بیخودی حرص و طمع استفاده از آنها را نداشته باشید.اما اگر هم دنبال موسسه و DVD هستید حداقل سراغ ونوس را بگیرید اما باز هم روی آن متکی نشوید.
  نظر شما چیه؟

  (۰)
 9. من از شهریور با این موسسه شروع کردم کار میکنم مشاورم هم همیشه جوابگو هستش بعدشم کسایی که از این موسسه بد میگن توی شهرای بزرگ زندگی میکنن و معلمای خوبی دارن ولی کسی مثل من که توی منطقه سه زندگی میکنم و همیشه با یه مشت معلم بی سواد سروکله زدن نعمت بزرگیه تازه به امید خدا دور اولم تا ۲۰ اسفند تموم میشه

  (۰)
 10. سلام…تنها حرفی که بین دهمه مشترک بود این بود که این dvd ها خوب هستن و برای موفق شدن باید تلاش کنی که تیام زیادی بدست بیاری تابتونی تمام این dvd هارو کامل دقیقف ببینی…نباید به تنها این dvd ها اکتفا کنی و اینکه قبل از دیدن این dvd ها حتما کتاب رو مرور کرده باشی…و در کل این که کسانی که مدل پایین دارن بیشتر از کسانی هستن که معدل بالا و خوب دارن … پس کسانی که توقع های ماورایی دارن نسبت ب معدلشون بیشترن و اکثرا تنبلن … بخاطر همین جو زده میشن و فکر میکنن این محصولات راه رسیدن به رتبه شدن و پزشک و مهندس شدن رو براشون راحت میکنه و دیگ از کتاب خوندن راحت میشن و به همینا اکتفا میکنن … پس که به نتیجه نمیرسن میان و دور از انصاف و دور از نقد کردن خودشون دنبال ایراد گفتن از این سازنده های محصولات میشن … بااین نتیجه گیری که من طی این مدت کردم … این دی وی دی هارو سفارش دادم منتظرم برسن به دستم … امید خواهم داشت با روحیه .. ایمان به خدا و تلاش … به هدفم برسم و بازهم برای اعلام موفقیتم به این سایت سر بزنم … دوسال دیگه میام … با تشکر از مدیران سایت

  (۰)
 11. دوستان یکم واقع بین باشین دیوی دیا واقعا عالین و ما انسان ها همیشه عادت داریم دیگرانو مقصر بودنیم حتی اقای هیراد ذاکرم هزار بار گفتن فقط مشاوره نیس دانش اموز باید بخواد باید ب خودش سختی بده وقتی ما تلاشمون در حد رتبه ۳رقمی ۴رقمیه خیلی بی انصافیه ک اونارو مقصربودنیم پولیم ک میگیرن بنظرم ارزش داره من خودم از منطقع ۳ هستم اگ بخوام کلاس خصوصی برم ی ساعت برام نزدیک ۳۰تومن در میاد حالا اونم زیر نظر یکی ک خودشم اونقد حرفه ای نیس

  (۰)
 12. سلام
  وقت بخیر
  من هم از موسسه مکتبستان دی وی تهیه کردم
  هم کنکور آسان است
  همه خوبه
  ولی اسمشون کمک آموزشیه
  یعنی چی؟
  یعنی شما باید کار و تلاش خودتون و بکنید اینها ام در کنارش مکمله

  (۰)
 13. ببخشید من سال دهم تجربی تو تبریزم به نظرتون از کنکور اسان است استفاده کنم؟؟؟ یا از کلاس های بیرون؟؟؟ تورو خدا کمک کنین با اقای محمودی مشاور گیلنا حرف زدم راضی شدم ازش ولی شما یه چیز دیگه میگین حالا به نظرتون برم یا نرم؟؟؟؟

  (۰)
  • پارسا جان/ به هیچ وجه نخر/منم اول گول حرفای شیرینشونو خوردم/میگفتن مشاوره تا آخر و…./همش الکی بود/حتی با خانواده ی منم صحبت کردن/واقعا حیف پوله برای این دی وی دی های مزخرف/الآن شرمنده خانواده هستم/خو دانی/ولی پولتو حروم نکن که من این راهو یه بار رفتم

   (۰)
 14. از موسسه کنکور اسان است متنفرم سر منو کلاه گذاشتن و با فروش محصولات بی کیفیت و بدرد نخورشون ساعات زیادی رو ازم گرفتن خداازشون نگذره

  (۰)
 15. سلام جناب کاویانی میخواهم از پک ژنتیک صفر تا صد بعلاوه بانک تست با تخیف ۵۰% تهیه کنم اما مسول تخفیفتون جواب گو نیستند و درست راهنمای نمی کنند
  رسیدگی کنید..

  (۰)
 16. فقط کلاه برداریه . تبلیغو اغفال کردن دانش آموزان ، شکرد اونهاست.

  (۰)
 17. سلام پسرمدوم دبیرستان ریاضی است که متاسفانه دبیر امسالشان خوب نیست ایا شما دی وی دی دروس دوم را دارید تا بتوانیم تهیه کنم با تشکر فراوان

  (۰)
 18. خیلی ممنون که اینقدر زود جواب دادین
  راستش منم انتظار داشتم که تا حالا اسم این مؤسسه رو نشنیده باشین برای همین اسامی دو تا از دبیرا و البته آدرس سایتشو براتون نوشتم که راجع به اونا اگه میتونین راهنمایی کنین
  بازم ممنون دکتر عزیز
  منتظر راهنماییتون هستم
  راستی روزتون مبارک

  (۰)
 19. سلام وخسته نباشید
  میشه تحیلیل محصولات ونوس رو هم بگذارید؟
  ممنون

  (۰)
 20. سلام
  من داوطلب کنکور ۹۶ رشته ی تجربی هستم
  با توجه به اینکه چیزی حدود ۷۰ روز به کنکور مونده
  میخواستم ببینم نظر شما کسان عزیزی که از این دی وی دی ها استفاده کردین یا اطلاعات دارین چیه در باره اینکه من سی دی های اموزشی زیست و شیمی رو تهیه کنم
  ایا مفید واقع میشه
  و اینکه از تدریس اساتید شیمی و زیست راضی هستین؟

  (۱)
 21. ببینید دوستان
  قضیه اینجاست که کسایی که اونجا کار میکنن محض رضای خدا نیست و حالت بازار یاب دارند
  و با اگزجره (بزرگنمایی)کردن شمارو گول میزنن(بعله درسته دروغ میگن و میشن مهندس و دکتر و … درحالی که حتی دانشجوی یه رشته ی غیر مرتبطن)
  هدف همه کسب درامده حتی خوده راس سازمانشون اقای احمدی (اگز نبود قیمتاشون انقدر فضایی نبود)
  ولی واقعا از انسانیت به دوره،با این وضع مالی خانواده های ایرانی سوع استفاده بشه ازشون چون میخوان بچه هاشون به جایی برسن.
  یادتون باشه رودرواسی نکنید با این ادما و خودتون تصمیم بگیرین و نزارین با تکنیک های مارکتینگ بهتون جنس بفروشن.و جالبه به سرعت وبلاگ های مخالف رو قلع و قم میکنن.کاش مراجع زیصلاح به این پدیده پلشت و ناپاک رسیدگی کنن. یا شاکیا بتونن حرفارو هم کاسه کنن و شکایت کنن.
  استاد احمدی اگز اینو میخونی من ازت نمیگزرم
  مرسی مکتبستان
  id telegram:
  arash_user_tell@

  (۱)
 22. سلام
  این مطلب رو از روی دلسوزی و فقط برای اینکه دوستان بهتر تصمیم بگیرن نوشتم،
  من حدود ۲ ماه پیش اقدام به خرید منابع کنکور آسان است کردم روزای اول و تا زمانی که نمونه اولیه دستم برسه هر روز با خودم و خانوادم تماس میگرفتن مشاوره میدادن و خلاصه خیلی عزیز بودم قبل پرداخت پول، اما زمانی که پول رو واریز کردم خدا شاهده که حتی به زور جواب تماسم رو میدادن و انگار از من طلب دارن، به من گفته بودن قیمت کل منابع ۴ میلیون تمنه اما این ققط ی دروغ بود و وقتی منابع رو ارسال کردن دیدم منابع در تمام دروس ناقص هستن و اگر من میخوام منابع رو کامل داشته باشم این داستان پول دادن باید فعلا ادامه داشته باشه، حتی الآن بعد از دو ماه در حالی که من ۴ میلیون پول دادم فقط ۳۲۰۰ منابع دستم رسیده و هر روز میگن الآن رسیدگی میکنیم، هیچکس هم جوابگو نیست نه بخش شکایات ن بخش مدیریت، اصلا انگار نه انگار کلی قول داده بودن و….
  وسط dvdها همش احمدی میاد طوری از خدا و پیغمبر حرف میزنه که انگار خدایی هم میشناسه، و یه بنگاه باز کرده که کارش تیغ زدن مردمه من ن از احمدی ن از مشاورم و نه هر کس دیگه ای که تو این دو ماه وقت منو برای مطالعه تلف کردن نمیگذرم، خلاصه من که خیری ندیدم و فقط ۴تمن پول ضرر کردم،
  و تلگرام من هم ahmadreza1377i هستش اگه کسی میگه من دروغ میگم میتونه بیاد باهام حرف بزنه

  (۱)
 23. سلام
  لطف میکنین در مورد درس دین و زندگی و ادبیات جامع محصولات آفبا تحلیلی رو ارائه بدین؟
  چند وقتیه توی برنامه ی فرصت برابر دی وی دی های این مؤسسه رو تبلیغ میکنه .
  چند بار هم آقای محمد کریمی ( دبیر درس معارف ) و آقای شاهین زاد ( دبیر ادبیات ) نمونه تدریس هایی توی برنامه فرصت برابر داشتن که به نظرم خیلی خوب بودن و وسوسه شدم برای خرید دی وی دبی های این دو درس اما چون هزینه ی زیادی دارن ، اول باید مطمئن شم بعد اقدام به خرید کنم
  یاد سایت شما افتادم و اومدم اینجا که ازتون خواهش کنم راهنمایی کنین
  توی ادبیات جامع ، زبان فارسی و آرایه های ادبی رو آقای شاهین زاد با همراهی آقای شهرام شکیبا( مجری برنامه ی قند پهلو ) تدریس می کنن .دینی رو هم آقای کریمی .
  اینم آدرس سایتشهwww.afba.ir
  میترسم الان توی برنامه بهترین قسنت های کارشون رو آورده باشن و بخرم (جفتش باهم حدود۲۵۰ هزار تومن میشه !)و بعد ببینم کیفیت خوبی نداشتن و راضی نباشم
  ممنون میشم سریع تر راهنماییم کنین
  خدا قوّت

  (۰)
 24. ممنون، نقد خوبی بود…
  یه سوال داشتم:
  کسی که توانایی خوبی داره اما به علت کم کاری و تنبلی نتیجه نگرفته؛ سوابق نسبتا خوبی هم در مسابقات علمی داره البته در بین مدارس عادی نه خاص (رتبه ۱ و ۲ و ۱۱ استانی در چند مقطع متفاوت) و در واقع سال کنکور رو تنبلی کرده، میتونه با تلاش زیاد به چه نتیجه ای امیدوار باشه که به قول شما محیرالعقول(!) هم نباشه؟
  منظورم اینه که توقع رتبه ی چندرقمی کشوری و منطقه ۳ منطقیه؟

  (۱)
 25. باسلام،دوستان من هم کل پکیج های کنکورآسان است رو گرفتم،خداوکیلی خیلی بی انصاف هستن فرخ دادگستری توی زیست معمولی یه چیز میگه توزیست فوق حرفه ای بازهم همون چیزارومیگه جالب اینه تو زیستvvipهم بازهم همونا رو میگه،این احمق ها به جای اینکه اسم سال تولید روروش بذارن به ترتیب از دی وی دی های قدیم به جدید که فقط دونکته بهش اضافه شده این اسم هارو روشون گذاشتن،آخه کسی نیست بگه لامصبا بیاید ورژن قدیمیا رو ازآرشیو فروش دربیارین بچه پول اضافه نده؟!من بدبخت پول جمع کرده بودم پیکان جوانان بخرم اما……برادرانه بهتون میگم که خداییش درراه کنکورپیرشدم،برای عمومی ها ازدی وی دی های حرف آخر استفاده کنید که ترکونده،برای زمین :چلاجورآفبا،ریاضی وفیزیک تنها چیزی که ازکنکورآسان است خوبه،امیرمسعودی،زیست:مکتبستان حرف آخر،شیمی:مکتبستان حرف آخر،من دی وی دی های ریاضی وفیزیک مکتبستان روندیدم ونظری ندارم،اماباهمینا داداشم داره تو کانون زیر۱۰۰۰میاره،یاعلی مدد

  (۲)
 26. سلام من چیز زیادی از موسسه کنکور اسان است نمیدونم ولی یکی از دانش اموزای کلاس ما این دی وی دی هارو کامل تهیه کرده بود وآزمونای جامع سنجش هم شرکت کرده بود هرکدوم رو از قبلی خراب تر میکرد به طوری که ازمون اخر تخصصی هارو منفی میزد وعمومی هم بالای۳۰درصدنداشت
  کنکورشم همینطورشد
  بیچاره اخرش هم کلی بچه ها تحقیرش کردن که۶-۷میلیون دی وی دی گرفتی و اخرش هیچی نشدی و ازاین حرفا
  خودش هم یه بار بهم گفت اوایل سال که تازه دی وی دی هارو میگرفتم مشاورهاش خیلی خوب پی گیری میکردن درس خوندنم رو. ولی اواسط سال اینقد بی محلی میکردن که میبایستی خودم بهشون زنگ میزدم/بعدشم گفت برنامه ایی میدادن که واقعا سنگین بود وواسه دانش اموزی که مدرسه میرفت تقریبا غیرممکن بوداین برنامه روانجام بده.واینکه گفت مثلا واسه زبان خارجه هم محصولات پیروزان رو برام فرستاده بودن هم محصولات محجوبی رو.
  به نظرم موسسه ایی خوبه که بتونه تو کمترین مدت بهترین بازه رو داشته باشه.مثلا اینکه کل فیزیک دبیرستان رو تو۷۰۰-۸۰۰ساعت درس بدی وبااین تدریس۸۰-۹۰بزنی هنرنیسن .هنراینه که کل فیزیک دبیرستان رو تو۱۰۰ساعت درس بدی وبااین اموزش ۱۰۰ساعته بتونی۸۰-۹۰بزنی.(داشتیم اینجوری)
  درکل من نه با موسسه کنکوراسان است مشکلی دارم ونه طرفداری شون رو میکنم فقط یه گزارش دادم(یابهتره بگم یه خاطره از دوستم براتون تعریف کردم)
  یاعلی

  (۲)
 27. سلام
  یه با درس دادن استاد مسعودی رو ببین بعد نقد کن

  (۱)
  • من نقد کردم.اما ب هیچ دردی نمیخورن.بابا بس کنید این تبلیغات رو.مسعودی توی فیزیکش برای هر سوالش کلی فرمول میده. ادم اینطوری پیر میشه.

   بخدا نخررررید بهتره.بدبخت میشین

   (۱)
 28. سلام خسته نباشین
  ترازم ۵۰۵۰…معدل کتبیم ۱۶/۷۰….درصدای کنکور۹۳:ادبیات۳۶….عربی۴۰…دینی۶۵…زبان۵۸…زمین۰….ریاضی۰….زیست۳۰…فیزیک۶….شیمی۳۶.۲
  براکنکور۹۴میخوام بخونم..تا الانم جدی شروع نکردم…اگه ازالان باقدرت بخونم میتونم به پزشکی تهران فکرکنم ؟
  باید چیکارکنم دقیقا؟؟لطفا راهنماییم کنین

  (۳)
  • نویسندگان سایت

   سلام درصدای کنکورسال بیشتون نشون میدن که بشتکاربالایی داشتین ولی به هدفتون نرسیدین توصیه میکنم ازهمین الان شروع کنیدوتمرکزتونوبیشتررودرسای شیمی وزیست بذارین ودرسای عمومیوهم خوب بخونین ولی برای قبول شدن تورشته بزشکی دانشگاه تهران نبایدازریاضی وفیزیک هم غافل شد.موفق باشید

   ()
 29. نه آقا اینجورم نیست !! عدالت آموزشی چیه بابا !!!
  پس این منطقه ها ( یک و دو و سه ) چیه ؟! بیخود که نیست !!!
  کسی که امکانات دورش کمه رتشم کمه ولی امتیازی ک داره منطقشه !!
  بعدشم با دیدن ۴ تا دی وی دی آدم مخ نمیشه! (هیجان هم اگه هست کاذبه !)
  اونیم ربته دو رقمی اورده (۱۰۰ درصد) از تلاش خودش رسیده !! + ۲ تا تکنیک دیویدیا !!
  مثلا DVD های فیزیکش تو یه جلسه کلی نکته و تکنیک می گه شما با خودت می گی ایول الان هر چی تست
  بدن دیگه حل می کنم ولی چهارروز بعدش همون تستو نمی تونی حل کنی !! جالبیش همینه !!
  چون درس (های محاسباتی) فیزیک نیازمند تمرین و تست بیشتر هست !!
  ..
  .
  .
  توصیه من اینه !! دوستان ! اگه وقتتونو از دست دادین به امید این DVD ها نباشید .. این یه سال رو از جون و دل خودتون
  کار کنید .. اگه تلاش داشته ب اشید حتما راضی خواهید بود !
  (به نظر من هم این دی وی دیا نقشه حل المسائل دارند ینی ب نحوی قدرت استدلال رو از آدم می گیرن ..!)
  قبول دارید آیا ؟!

  (۲)
 30. سلام،من کسیم ک کلی پول خرج دی وی دی کنکور اسان است کردم،واسه من اصلا خوب،بیشتر تبلیغات دارن،بنظرم اونایی ک میگن خوبه هنوز کنکور ندادن،ولی من ک تجربه ی کنکور ناموفقط دارم،عزیزان فقط کلک پوله از نظر من،من ی تست بخدا ی تستم با این جریانا نتونستم بزنم،این دی ویا ب زمان فوی العاده ایی نیاز دارن و اینکه چند بار بتونید ببینیدشون،و علاوه بر اون خودتون خیلی بیشتر کار کنید روی تست،بنظرم افبا گزینه ی بهتریه،اگه دنباد دی وی دی هستید،چون اساتید مطرحی داره،اقای عمارلو،اقای ارام فر،اقای شاهین زاد،ولی اقای دادگستر یا رضایی رو کی میشناخت فقط با این دی وی دیا مطرح شدن،من ی روز فکر کردم این دی وی دیا باعث قبولی منن،ولی الان فقط پول دادم و شدن اینه ی دقم گوشه ی کشو

  (۳)
 31. ای خدا چرا هیچکی راستشو نمیگه چرا همه ب فکر خودشونن توروخدا یکی واقعا اگه واقعا خدا رو میپرستین راستشو بگین ببینم کنکور اسان است خوبه یا ن نه از روی دشمنی بلکه کسی ک واقعا باهاشون همکاری داشته و از دیویدی هاشون بهر ه برده من میخوام تهیه کنم دیویدی هاشو لطفا یه ادم درست راهنمایی کنه؟

  (۲)
  • سلام من داوطلب کنکور ۹۶ هستم و چند ماهه در گیر این موسسه هستم اما گول نخوردم و ازشون یه نمونه خواستم والا خداییش نمومنه عالی بود خیلی عالللی بود اما بازم اعتماد ندارم

   (۱)
 32. چرا الکی حرف میزنید ؟؟؟؟ما ایرانی ها حسودیم حسودیمون میشه ..یه نفر کار خوب انجام میده زورمون میاد یا میگیم داره دزدی میکنه یا میگیم الکی وکلاهبرداری ..موسسه کنکور اسان است به فکر دانش اموزه نه موسساتی که میری کلاس فیزیک وریاضیشون معلم داستان شیرین وفرهاد برات پای تابلو مینویسه وکلی چرت وپرت ..

  (۲)
  • چیزی که ما میگیم تحلیل ماست و بر اساس تجربه ماست. شما هم میتونین تحلیل کنین. سایر دوستان هم تحلیلشون رو گفتم.

   ()
   • اقای متحرم شما تحلیلت باعث میشه هزاران نفر منحرف بشن و جهت بگیرن من خودم مثل همه سر ر گم بودم بعضی ها خوبشون رو میگفتن بعضی ها بدشون رو نمیدونستم چی کار کنم.این دی وی دی ها رو تهییه کردم و واقعا خوب بودن.البته اینو هم بگم تنها کسایی میتونن موفق بشن که به این سبک عادت داشته باشن خیلی ها کار کردن موفق نشدن خیلی ها هم کا کردن موفق شدن. شما که این همه بدشون رو میگی یکم بیا خوبشون هم بگو تا مردم فکر نکنن به خاطر فروختن محصولات خودتت دس به این کار زدی این دنیا ارزشش رو نداره این پولا خوردن نداره که سر یه نفر دیگه رو بیاری پاییین خودت بری بیشتر مراقب خودت باش که داری چی کارا میکنی واسه چه چیزی ؟ هممون باید جواب بدیم یا علی

    (۴)
   • سلام من دانش آموز سال سومم راسش ی تا از دوست ای من دی وی دی های این موسسه رو تهیه کردن اما پیشرفتی در درسشون دیده نشده و اینکه من با رتبه ۹۲ کنکور ۹۵ صحبت میکردم توصیه میکرد از این دی وی دی ها استفاده نکنیم من الان واقعا گیج شدم و نمیدونم کدوم موسسه خوبه چیکار کنم حالا خواهش میکنم ی راهنمایی درستی بکنین

    (۰)
 33. سلام.امیدوارم همه حالشون خوب باشه.من با هزار بد بختیو قرضو قوله پک کامل کنکور اسان است رو گرفتم به امید رتبه شدن.به خاطر اعتماد به حرف های قشنگ تو رادیو.اما مختصر و مفید بگم دوستان.من همه محصولاتو دارم.اگه بخوای برای کنکور از این dvdها استفاده کنید بدبخت میشید.حالا چرا؟چون انقد این دی وی دی ها حجم بالایی داره و زیاده که اگه ۲سال هم وقت داشته باشی نمیتونی خودتو برسونی.در ضمن هیچ تکنیک خاص و عجیب و غریبی هم وجود نداره.هر چی میگن توی همه ی کتابهای بازار هست.در ضمن پس از دریافت پول مشاورانشون دیگه خوب پاسخ گو نیستن.الان هم با این که چند روزی بود روحیمو از دست داده بودم اما نمیخوام تسلیم بشم و میخوام پزشکی قبول شم.فقط میخوام بگم نمیدونم اینا ایا به خدا اعتقاد دارن؟اگه دارن چرا ادمهایی رو که حتی از قشر ضعیف مالی هستند رو زیر پا میذارن و پله های ترقیه خودشون قرار میدن و وسیله ای برای درامد های حرام میلیاردی خود میکنن.دوستان والله من واقعیتو گفتم.خواستم بلایی که سر من اومده حداقل سر کس دیگه ای نیاد.به امید اینکه یه روزی این ظلمها تو مملکت از بین بره

  (۱۲)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت لینک دانلود
بیش از 3 ساعت فیلم و صوت مشاوره کنکور رایگان
پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید

مهم نیست هوش شما چقدر است، مهم نیست تا به حال معدلتان چقدر بوده است، ما در این دوره نکاتی را به شما می گوییم که بتوانید بوسیله آن ها با افراد باهوش و درس خوان رقابت کنید.
مشاوره کنکور
بیش از 3 ساعت فیلم و صوت مشاوره کنکور رایگان
این پیشنهاد فقط یک بار ارائه می شود و پیشنهاد می کنیم این فرصت را از دست ندهید
شما فقط یک بار فرصت دریافت این هدیه ردنشدنی را دارید !
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
برای دانلود کافی است ایمیلتان را وارد کنید
هر هفته یک فیلم مشاوره رایگان می خواهید؟